Особисті переписи. Ділимося!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем ENNI, 9 лип 2010.

  1. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Продовжуємо традицію обміну нашими переписами! Давайте надавати натхнення один одному!!!!
    Усім смачного!!! :nyam2:



    Для тих, хто полюбляє оселедець.
    Запіканка з оселедцю.
    Інгредієнти: картопля, морква(порізати не дуже товстимси кружечками), цибуля (півкільцями), філе оселедцю - кубиками.Все це викладати шарами.
    Послідовність: на дно казанка - 1 ст. л. олії,
    1)кружечки картоплі,
    2)кружечки моркви;
    3) цибуля;
    4)оселедець...
    ...і так 2 шари.
    Останній шар - картопля. В окремій посудині змішати 150 гр. сметани і стільки ж майонезу. Все це діло залити і в духовку хвилин на 40. Смакота.
     
    Останнє редагування модератором: 6 лис 2011
    • Подобається Подобається x 6
  2. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Фарширований перець

    Болгарський солодкий перець ріжеться навпіл. У кожну з отриманих "ємностей" кладеться начинка-фарш:
    смажена цибулька з грибами (все дрібношинковане), наприкінці смаження - трішки натертої на наймілкішу терку моркви, змішати з відвареним пшоном. Сіль до смаку.
    Зверху на фаршировані перчинки-половинки наноситься "решітка" цівочкою майонезу і посипаються тертим твердим сиром, і - в духовку запікатися, на декові чи пательні, трошки змащеному олією.
    Корисно, ароматно і смачно.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. deva

    deva Well-Known Member

    Summer- то треба в форумну кухню рецепт і фото ))

    Як такого рецепта і нема, а може десь...) Коли мала багато овочів і собі таке придумала, щоб не жарити, а овочі люблю. Потім це приготувала донечки друзям в Берліні сподобалось.
    Овочева запіканка:
    Для запіканки беру-баклажани, кабачки, цибульку, помідори, перець солодкий, сир твердий і хто що бажає чи має- (ковбаска мисливська, філе курки, філе рибки), але можна просто овочі також смачно.
    Приготування: на дечко стелю пергаментний папір, змастити його олійкою. Кабачки, баклажани -нарізати як подобається можна смужками, можна продовгувати кільцями,-викласти на дечко раз кабачок, раз баклажан і так заповнити повністю деко, але складати дугенько одне до одного, потім посолити, перець я даю ще базилік і покропити олійкою (баклажан люблять олій) зверху посипати нарізаними кільцями цибульки (багато) потім покласти кружельця помідор які також посолити,перчити і базилік, полити олійкою і в духовку гарячу десь 200 , через хвилин 10 збавити на 180, як побачите, що вже баклажани підрумянені (готові)(це вже може бути самостійним блюдом і закускою до мяса), а хто хоче, то зверху по бажанні можна поламати і покласти мисливську ковбаску, можна рибне філе (попередньо замариноване -покропити його олійкою). Хто любть можна вже коли все готове посипати тертим сиром і дати йому розтопитись. СМАЧНОГО!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. deva

    deva Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  5. deva

    deva Well-Known Member

    Колись давно дуже часто готувала печінковий торт. Салатів чи просто смаженої печінки в мене не люблять.
    Щоб приготувати печінковий торт потрібно купити наступні продукти:
    500 г печінки, бажано телячої, як варіант може бути куряча. Тільки не свинячої бо вона гірчить
    5 цибулин
    5 яєць
    Мука
    Пакет молока
    3 пачки майонезу
    Беремо печінку, 5 середніх цибулин і перемелюємо на м’ясорубці два рази.
    До змеленої печінки додаємо 5 розколочених міксером або вручну яєць. Потім додаємо 1 склянку муки, дві склянки кип’яченого холодного молока ( це в рецепті молока стільки, я часом даю трохи менше,треба дивитись по густині) і звичайно сіль, перець до смаку.
    Цю масу добре збити і починати пекти паляниці так само як печете на налисники.
    Сам процес випікання паляниць виглядає наступним чином:
    Беремо невеличку сковороду, наливаємо олії і її розігріваємо. Олії багато не лийте, а трішки.
    З цієї вищеописаної маси виходить три торти.
    Чим же перемазувати коржі?
    До однієї пачки майонезу добавляємо 5 -6 зубчиків часнику. Чесник обов’язково треба перепустити через чеснакодавку.
    Цією начинкою перемазуємо паляниці, складаючи їх один на одний у вигляді торта.
    Верх торту намазуємо також цією масо і оздоблюємо тертем жовтком в середині, а по краях білочок , помідором, зеленню, голландським сиром. Але це все залежить від бажання людина, яка готує печінковий торт.
    Готовий торт ставимо в холодильник на годин п’ять. Коли торт подають на стіл, то ріжуть його так як звичайний торт .
    Смачного!!!!!!
     
    Останнє редагування: 11 вер 2010
    • Подобається Подобається x 7
  6. deva

    deva Well-Known Member

    Я приготувала на сьогодні "рибку на перині"(так собі придумала і так сама назвала);)
    Для приготування потрібно: риба (форель, лосось)(а може і інша рибка), цю рибку помила, можна порізати на порційні куски, а можна цілий кусок, приправити сіллю, перцем, хто любить приправою до риби. Також почистити багато моркви, цибульки, корінь селери(хто любить)-це все нарізаю, але моркву і селеру тоненькими полосками(ріжу цим ножем, що для чищення картоплі) додаю знов сіль, перець і трішки олії.
    Після цього беру фольгу і на блискучу сторону спочатку викладаю овочі, а потім зверху рибку, рибку трошки олією і можна лимончик, а взагалі лимончиком краще коли вже рибка готова. Закрити це фольгою зі всіх сторін, зробити такий карманчик, зверху притиснути. і в духовку на 180-200 гр десь на 25 хв., але обрежено потрібно підглядати і контролювати, бо рибка раніше приготується, а морквочка ще буде сирою. Це і рибка і гарнір. Смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. deva

    deva Well-Known Member

    В морозилці є декілька сортів риб......Придумала, що буду сьогодні готувати на вечерю. Це буде "Судак із сметанно-грибним соусом". Філе судака (бажано кістки витягнути) нарізати шматками, посолити, поперчити і підсмажити з обох боків. Картоплю відварити у лушпині, потім почистити, нарізати шматками і підсмажити. Далі філе треба покласти на сковородку, обкласти картоплею, залити сметанно-грибним соусом, посипати тертим сиром, побризкати вершковим маслом, зверху (по бажанню) залити яйцем так, щоб жовток залишився цілим і запекти в духовці. Перед подачею на стіл посипати зеленню. Смачного, ваші старання будуть оцінені належно:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. deva

    deva Well-Known Member

    Я готую її наступним чином: Сметану заливаю в каструлю, ставлю на вогонь, доводжу до кипіння, солю, помішую і всипаю кукурудзяне борошно ( борошна десь 50 грам, сметани 250 гр і солі по смаку, ну десь 2 грами) і залишаю варити на малому вогні, час від часу помішуючи щоб не було грудочок доти поки на поверхню баношу не виступлять краплини жиру з сметани. Готовий банош має бути середньої густоти, жовтенький і трошки кислуватий. Звичайно краще він смакує горячим.Добре зверху посипати бринзою.

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

    А ще мене гуцули навчили готувати з кукурудзяного борошна кулешу:
    У підсолену киплячу водичку всипати кукурудзяне борошно (1 частина борошна 2 частини води). Варити, помішуючи деревяною ложкою десь 20 хвилин. Коли кулеша згусне, то її потрібно вивернути на дошку, нарізати ниткою скибками і покласти на тарілочку. На кожну скибку покласти кусочок масла і посипати бринзою.

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    так, це її властивості. Але я стараюсь її готувати рівно стільки, скільки її потрібно. В крайнім випадку, якщо залишається, то я тоді іі розігріваю в мікрохвильовці (ложкою її розтовчу, зверху маселка) і накриваю тарілочку спеціальною такою кришкою для мікрохвильовок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дівчатка !Нічого,якщо на рос.мові?просто скопіювала з одного сайту,а перекладати ліньки.Робила...направду дуже добрі виходять.
    Состав теста:
    1.молоко 200мл
    2.масло 50 гр
    3.сахар.песок 2 стол.ложки
    4.яичные белки 3 шт.
    5.соль 0,5 ч.ложки
    6.мука 4-5 стакан.

    начинка в рецепте:
    1.творог 500 гр
    2.3 желтка яичных
    3.сахар.песок 2 ст.ложки
    Но начинка может быть любая ,какую вы любите,у меня была картофельное пюре с жареным луком и грибами(но сразу хочу написать,тогда в тесто не надо столько сахара класть,я клала 1 ст.ложку,а если делаете со сладкой начинкой тогда 2 ст. ложки),но я так хотела с вишней и сделала 50/50 вареников:с картошкой грибами и с вишней,тоже вкусно,когда тесто в меру сладкое

    Приготовить тесто:молоко залить в кастрюлю,добавить масло,сахар,соль и довести до кипения и выключить.
    Затем ввести один стакан просеянной муки и мешать деревянной лопаточкой до получения гладкой блестящей массы.
    Чуть подождать и ввести в тесто по одному белку по очереди до однородной консистенции
    А теперь постепенно добавить оставшуюся муку и замесить мягкое эластичное тесто.
    Тесто получается такое мягкое,приятное,нежное на ощупь и работать с ним одно удовольствие.Кстати,я больше писала как делать,чем замешивала тесто.
    А теперь припудриваем поверхность мукой и раскатываем тесто тоненько,вырезаем выемкой и лепим вареники.
    Затем опустить в подсоленную,кипящую воду и варить,пока не всплывут.Готовы.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Salata

    Salata Well-Known Member

    Я сейчас тоже с базиликом экспериментирую:

    Кролик по-средиземноморски :) (придумала, понравилось)

    Кролика обжарить порционными кусками.

    Соус: Лук обжарить до золотистого, туда же помидоры (чеснок не жарю, но по правилам он жарится вместе с луком, чуть раньше). Как помидоры станут мягкими, добавляю немного куриного бульона (горячей воды) базилик, чеснок (мелко порезанный) и черный перец. Базилик лучше самолично подсушенный :), свежий тоже пойдет. Попробовать все, больше кроме мяса добавлять ничего не будем. Если соль, специи - ОК, добавляем кролика.

    Вкусно очень :)

    Мясо (курятину, свинину) пристрастилась мариновать в горчице перед жаркой или запеканием. Это что-то необыкновенное :) Хотя больше годится для "кухни для хлопив"
     
    Останнє редагування: 30 вер 2010
    • Подобається Подобається x 5
  11. deva

    deva Well-Known Member

    Дуже люблю осінню готувати страви з гарбуза.
    Гарбуз, запечений в сметані Може кому засмакує, то пишу рецептик:
    Спочатку гарбуз потрібно почистити, нарізати кусочками, посолити, посипати борошном і тушкувати з вершковим маслом до готовності. Поті це все перекласти у змащений маслом і посипаний сухарями сотейник, залити сметаною, збризнути маслом і запікати в духовці. Їсти його бажано гарячим.
    Гарбуз тушений з яблуками:Його можна їсти і холодним і горячим.
    Очистити яблука і гарбуз десь в рівних пропорціях. Нарізати кубіками, гарбуз дрібнішими. Спочатку покласти в сотейник чи високу сковрідку гарбуз, можна влити чуть-чуть водички, накрити кришкою і тушити, потім добавити яблука, цукор(до смаку), вершкового масла, кориці і тушити час від часу помішуючи до готовності. по бажанню можна потім його в блендері зробити пюре. Я люблю коли відчуваю все кусочками. Смачного.

    ---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    Слава Богу мені час від часу перепадає, оскільки і мама і брат проживають в сільській місцевості. Так що мясо я практично ніколи не купую, завжди вони мене виручають і привозять -свининку, кролика, курочку, індика, гусочку, качечку, короче все, що тримають. Я часом ,коли в них бувають проблеми з грішми, то кажу, що беру мяско для когось з роботи, а беру собі і плачу їм за це гроші. Їм в селі при тяжкій праці не легко.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    СІЧЕНИКИ ГРИБНІ

    Промиті і добре розмочені сушені гриби варять до готовності, відціджують відвар, дрібно січуть, додають тертий черствий пшеничний хліб, злегка підсмажену січену цибулю, перець, сіль, сирі яйця, січену зелень петрушки. Все разом добре змішують, розділяють по дві котлети на порцію, обкачують у борошні, надають форми котлет і смажать в добре розігрітому маслі з обох боків до рум'яного кольору.

    Приготування підливи.

    Цибулю, моркву, петрушку шаткують і підсмажують, додають томат і підсмажують ще 10—15 хвилин. Потім додають підсмажене борошно, все змішують, розводять бульйоном, варять 40—50 хвилин, протирають крізь сито, доводять до кипіння і заправляють вершковим маслом. На стіл до січеників подають томатну підливу.

    На 250 г сушених грибів — 250 г пшеничного хліба, 4 яйця, З ст. ложки вершкового масла або маргарину, 2 ст. ложки борошна, 2 горошини чорного перцю, 1 ст. ложку рубленої зелені петрушки.

    Для підливи — 1 склянку бульйону, 0,5 ст. ложки борошна, 0,5 ст. ложки маргарину, 0,5 цибулини, 0,5 моркви, 0,5 кореня петрушки, 2 склянки томату, 3 ст. ложки вершкового масла, 0,5 ст. ложки цукру.

    ---------- Додано в 22:37 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

    П.С.Замість сушених,звісно підійдуть свіжі :)

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    http://relax.ua/menu/millet-croquettes/lang/ua
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. deva

    deva Well-Known Member

    Мої домашні дуже люблять наступний рецепт,спочатку трошечки гриби проварити, потім відлити воду. Нарізати багато цибульки і спасерувати її з олійкою додати туда грибочків, посолити, поперчити,прожарити їх добре, пізніше додати сметанки, в кінці трошечки часничку. А коли вже виключимо газ під сковорідкою, додати багато петрушечки і по бажанню в тарілочку на гриби добавити потертого сиру зверху на гриби. І потім взяти свіжнький багет чи просто свіжий білий хлібчик і з тими грибочками. Смакота!
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. deva

    deva Well-Known Member

    прочитала про піцу і нагадала собі рецепт який мене часто виручає, то можна часом назвати, що то і овочевий періг.
    тісто: 1 склянка молока, 25 грам дріжжів, 3 склянки муки, 3 чайні ложки цукру, 1 чайна ложка солі
    замісити і зразу розкачати на бляшку (виходить велика бляшка з газової духовки) і накласти масу:
    часом використовую таку масу: 1. змастити томатним соусом,2. втушити моркву з цибулькою (хай вистигне) і викласти на томатний соус. 3. нарізати ковбаску чи грибочки (кому що подобається) якщо ковбаска, то її вимішати з невеличкою кількістю майонезу і викласти на моркву. 4. потерти зверху голандським сиром і в духовку на 180-200 градусів, але час треба контролювати самим. Цей рецептик з морквочкою також смакує і холодним, його можна порізати квадратиками і подавати як до пісного борщику підбивного(польського) чи інших бульонів.
    маса 2.інгрідієнти - помідори,часник,базилік, петрушка, грибочки, філе курочки, оливки, сир твердий.
    спосіб приготування:помідорчики опускаєм в окріп і знімаєм шкірочку, потім ці помідорчики розрізаєм на невеликі кусочки. берем сковорідку даєм трошки оливкової олії, додаєм порізані помідорчики, трошечки часничку, базиліку і протушуєм все -це виходить соус; цим соусом змащуєм тісто для піци (сиру), на тісто викладаєм спочатку відварене філе курочки ( я його не ріжу , а рву руками), порізані і обжарені на сковорідці шампіньони, порізані оливки, зверху затираю багато сиру і в духовку. Коли вже готова піща, то посипаю петрушкою.
    Смачного.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Баклажанні роли

    Баклажан почистити від шкірки і порізати на поздовжні тонкі пластини (4-5 мм товщиною), пластинки змастити олією і викласти на деко - випікати в духовці до готовності на помірному вогні. Готові спечені пластинки мають бути пластичними.

    Фарш:
    підсмажити дрібно порізану цибульку, додати відварені в невеликій кількості води, дрібно покришені шампіньойни, перець, сіль, можна інші спеції - підсмажити і протушкувати під кришкою до м'якості. В принципі, можна було би подрібнити через м'ясорубку чи комбайном - але я обходжуся дрібною нарізкою. Додати дрібно покришений укроп і одну-дві ложки сметани, ще 3-5 хв. на вогні - і начинка готова.

    1 десертну ложку начинки покласти на баклажанну основу і обережно закачати в "рол".
    Перед подачею роли посипаються тертим сиром і нагріваються (сир розплавляється і додає останню ноту).
    Смачного! :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Рецепт простий,як п'ять копійок,готую ледь не щодня:
    Взяти:
    варені бурячки,невеликі,приблизно 3-5шт.
    свіжу цибулину
    1-2ч.л.олії(як хто любить)
    Готуємо:
    бурячки потерти на терці,цибулину дрібно порізати,все викласти в миску,додати олії і добре перемішати.Готово!
    П.С.:можна додавати ще зелень або малосольні огірочки порізані-смакота!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    "Човники"
    Кабачки (цукіні) - 2шт
    Помідор - 1шт (великий і не м'який)
    Цибуля - 1шт
    Свинина (або фарш готовий) 100г
    Сир твердий (краще пармезан) 100г
    Олія, спеції за смаком, сіль
    (якщо не хочете з м'ясом, можна взяти гриби)
    Я роблю так:
    Кабачок розрізаю навпіл по довжині, ложкою вибираю серединку. Відварюю човники в киплячій підсоленій воді 3-5 хв. Серединку, що вийняла (але якщо тільки насіння молоде), нарізую дрібненько.
    Роблю начинку.
    М'яско подрібнюю на маленькі кубики, нарізую цибульку, все обсмажую на олійці. Подрібнюю помідор, змішую із обсмаженим м'ясом, додаю сіль, спеції за смаком.
    Начинку викладаю у підготовлені човники, човники відправляю на змащене олією деко, і все ретельно засипаю тертим сиром. Ставлю в розігріту духовку на 30-40 хвилин.
    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. deva

    deva Well-Known Member

    Дуже смачно виглядає. А рецептики можна?

    ---------- Додано в 09:09 ---------- Попередній допис був написаний в 09:05 ----------

    печериці, то такі гриби, що їх і сирими можна їсти, так що боятись не варта. Просто почитисти, нарізати потрібними вам шматочками потім в сковорідку добавити трошки олії, цибульки, грибочки і протушити, посолити, поперчити до смаку, добавити сметанки чи вершків і тушити до готовності. В кінці як виключити газ, то добавте багато петрушки. Смачного. Я взагалі дуже люблю салатик з сирих шампіньонів.

    ---------- Додано в 09:11 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ----------

    але якщо шампіньончики готувати до начинки, тоді сметанки додавати не треба.

    ---------- Додано в 09:22 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

    Я готувала колись цукіні, фаршировані сиром і вітчиною. Сподобалось всім. Даю рецептик. Для приготування потрібно: 4 середніх цукіні, 1 солодкий червоний перець, 125 гр. порізаної кусочками вареної вітчини, сіль, 100 гр. сира гауда.
    Приготування: цукіні почистити, нарізати кружочками десь 4-5 см. і на протязі 4 хв. варити їх в підсоленій воді. Після цього відварені цукіні відкинути на друшлак і обдати їх холодною водою, вибрати мякоть залишивши при тому краї десь по 5 мм. Розрізати стручок солодкого перця пополам і вибрати насіння, дрібно порізати і смішати його з мякоттю цукіні. нарізати вітчину (чи інше варене мясо) соломкою, сир-кубіками. Нагріти духовку до температури 200 гр. Змішати мякоть цукіні, солодкий перець, вітчину і сир і наповнити цією масою відварені кружечки цукіні. Протівень застелити пергаментом. покласти на нього фаршировані цукіні і запікати десь 15 хв.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. deva

    deva Well-Known Member

    Провела сьогодні дуже гарно день. Ходили з чоловіком обідати в ресторан домашньої кухні " Старий млин", меню в цьому ресторані традиційні українські і обстановка також. Люблю там бувати. Потім погуляли по набережні озера. Вечеряли звичайно вже в дома. Ще в ресторані захотілось мені деруньчиків, але вже достатньо наїлись, і вирішила зробити на вечерю, коли вже натерла картоплі, то передумала, все ж таки жарена їжа. І вирішила зробити картопляну запіканку.
    Картоплю натерла на дрібній терці , поділила її на 2 порції. Одну половину маси виклала на змащений лист шаром завтовшки десь 2 см і рівномірно покрила його фаршем з цибулі та яйця. Зверху фарш покрила картопляною масою,що залишилась. Поверхню запіканки змастила сумішшю яйця та сметани, посипала сухарями, збизгнула розтопленим вершковим маслом і запікала в духовці. Паралельно втушила грибочки з сметанкою. Запіканку порізати на кусочки і по бажанню полити грибною поливкою чи сметанкою. Можна імпровізувати, додати до запіканки зелень, чесник. Хто що любить. Смачного.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. deva

    deva Well-Known Member

    дуже часто мене виручає салат з цвітної капусти, правда туди входить майонез, але я думаю, що час від часу можна його їсти.
    Салат: складові- цвітна капуста, твердий сир, часник, кріп, майонез.
    приготування: цвітну капусту сиру помити і натерти на буряковій терці, в такій же пропорції натерти тведтого сиру, добавити по смаку часничку, багато кропу порізати, заправити майонезом і смачного. Головне, що коли ви такий салат подасьте до столу, то ніхто не догадається про складові салату. Я ще часом додаю оріхи грецькі подрібнені.

    2. Також можна цвітну капусту спочатку розібрати на суцвіття, помити і трошки проварити (щоб стала мякшою) в водичці+ сіль, але каструльку не закривати, як стане мякшою витягнути щоб остила. Тим часом збиваєм яйця з часничком, сіллю і перчиком і тоді спочатку капусту обвалюєм в муці, а потім в яйці і обжарювати в олії щоб зі всіх сторін була капуста обжарена.

    3.взяти головку цвітної капусти почистити її, тим часом поставити в широку каструлю воду на окріп, посолити її. капусту цілу акуратно покласти в окріп щоб чуть-чуть стала мякшою. Тоді витягнули капусту, остудили. Ставим капусту в дечко щоб зручно було запікати і акуратно між суцвіттями фаршируєм фаршем мясним(звичайно по смаку приправленим), потім змастити зверха томатною пастою і потерти зверху по цьому багато твердого сиру. Ставимо в духовку десь на 180-200 гр і запікаєм. Час контролювати самим. Смачного.

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    І ще пару рецептів з цвітної капусти. Я в інтернеті колись натрапила на ці рецепти, вони часто мене виручають.
    Цвітна капуста по-королівськи
    Відварюємо цілий головку цвітної капусти в молоці ( я даю молоко з водою) - 20-30 хв ( до готовності, але так, щоб купки трималося)
    Потім окремо готуємо соус: 1 яйце, 3-4 ст л майонезу ( я завжди беру велику цвітну капусту, тому даю набагато більше), 150 гр твердого сиру потерти на терці,2 ст л паніровочних сухарів,2 зуб часнику,сіль, перець
    Цим соусом старанно обмазуємо всю цвітну капусту ( чим товщий шар, тим смачніше ), зверху посипати трошки ще паніровочними сухарями і в духовку про 180 гр на 30-35 хв
    Ця страва дуже смачна, а ще суперово виглядає і дуже апетитно, така кругла цвітна капуста, під золотистою коринкою! В рецепті було написано, що подавати можна з соусом бешамель. Але мені більше подобається без соусу. Такий аромат!!!

    Цвітна капуста, тушкована з грибами
    1 качан невеличкий капусти розібрати на суцвіття,500 гр шампіньйонів ,1 скл молока
    100 гр масла вершкового,твердий сир ( для посипки, обовязково!!!),сіль, перець
    Капусту, розібрану на суцвіття залити півскл молока і тушкувати хв 10 на повільному вогні ( коли я робила перший раз, то мені здалося, що мало молока, але якщо на повільному вогні і дрібні суцвіття, то більше дійсно не треба).Окремо потушити гриби.
    Тоді все додати до капусти - решту молока, масло, гриби, зелень, сіль, перець. Можна ще додати часничку до смаку.І все тушкувати до готовності. Вкінці перед подачею обовязково затерти сиром. Получається дуже смачно!
     
    Останнє редагування: 11 жов 2010
    • Подобається Подобається x 10
а де твій аватар? :)