Орнітологи!!!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Peri, 2 гру 2010.

  1. Peri

    Peri Well-Known Member

    Терміново!Прошу відгукнутися орнітологів,або хто розбирається в птахах,або хто має змогу (сарай,гараж)перетримати птаха.
    Щойно спіймали якогось дивного птаха,схожого на ківі(з одноіменного мультика:).Розмір - курка-підліток,повністю білий дзьобик,без хвоста,має перетинки не між *пальцями*а вздовж.Чорного кольору з гарним блиском,на голові - трохи світліший колір.Бігає і трохи підлітає,з чого не зрозуміло чи взагалі вміє літати.

    Народ,щось порадьте,краще допоможіть,бо він не виживе на вулиці!:cry:
    Може хтось знає хоч якісь відповідні організації,телефони?
    Не будьте байдужі,прошу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Може, це лиска?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Peri

    Peri Well-Known Member

    Дякую,Рибонько!:give_rose:
    Але що маємо з нею робити?..
     
  4. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    А ловили то навіщо? Хай би собі займався своїми справами :)
     
  5. Peri

    Peri Well-Known Member

    ви маєте наувазі,щоб нею хтось повечеряв?о_ОІ вам не шкода?!
     
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Цікаво, звідки вона у Львові взялася... вони неначе біля водоймів обітають....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Якщо це дійсно лиска - то вона відноситься до мисливських тварин.
    Варіант чому не може летіти - щось з крилами (обмерзли, перебиті, ще щось)
    У Львові є якийсь екоцентр (не памятаю як називається) - може вони візьмуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    Маю попередню домовленість на завтра,але просять підвезти до них...Не маю власного транспорту...
    ...є ще один телефон,але там поки не відповідають...
    Думаємо далі...
    ...не залишайте,будь ласка,мене...подумайте,може в когось якісь думки хороші виникнуть.:)
    І дякую,хто відізвався!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    ДИТЯЧИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР
    То десь там на Кубанській,біля "Художнього інститута".Тварин приймають:оленів,крокодилів,мавп.І вашу пташку напевно приймуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Peri

    Peri Well-Known Member

    Ураааа!!!Щойно забрали власне туди пташку!:)
    Але то була вчора пригода!Ніяких координат немає,тим паче в "три часа ночи":)Добрі люди,які працюють на котельні,погодились перетримати пташку до сьогодні,а я гайда за нет.Перший телефон,який відповів,був у Франківську(але там файні люди,ще раз пересвідчилась!)Дякую п.Андрію!:give_rose:
    Далі.Дав цей чудовий пан телефон у Галичі...
    Нарешті дісталася до Львівських спеціалістів.Але година пізня,пташка мусіла переночувати в котельні.Зраненька наступний телефон і мила пані Наталя домовляється власне з тим Дитячим Центром.От декілька хвилин тому,пташка поїхала у цей Центр.
    Дякую всім-всім небайдужим!:give_rose:
    Дякую ще раз нашим форумлянам,які не залишили мене з цією **пернатою проблемою** наодинці - Бійцівська Рибка, LuBimaya,Sauer, Lady Vesna,Shine!:give_rose::drinks::love:
    Нехай ВАМ воздасться в 100 раз ВАШЕ добро!

    Шановні модератори,прошу закрити тему.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Peri

    Peri Well-Known Member

    Ой,ще хочу подякуати sigoris,за прагнення допомогти!:):give_rose::drinks:
     
  12. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Я мав на увазі, як він у Вас опинився? Може десь неподалік таких пташок багато і одна з них відбилась від зграї ;) Не знаю як там лиски живуть, стадами-зграями-отарами...чи надаються перевагу індивідуальному життю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Peri

    Peri Well-Known Member

    Ви може неуважно читали,майже в центрі міста бігав між машинами.
    Треба було залишити?
    Ці птахи живуть на водоймах,на зиму,кажуть,відлітають.Цей птах не літав а лише бігав,ймовірно(як пізніше розповіли мені орнітологи,він був поранений і відстав від своєї зграї)
    Пробую вас зрозуміти,виходить,що виловили ми його з природнього середовища,де він звичайно перебуває?
     
  14. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Гм, читаю Ваш перший пост, ніде про центр і машини нічого не написано. Але як би там не було, надіюсь що тепер йому буде краще :bye2:
     
а де твій аватар? :)