Оптика, контактні лінзи, лазерна корекція зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Flamingo, 9 лис 2007.

  1. Dyudyuha

    Dyudyuha New Member

    І я б так порадила...
    Користуюсь такими місячними, одіваю і забуваю про лінзи на 2 місяця, тільки інколи як затру або вія в око попаде то знімаю. Колись користувалась Bush&Lomb- взагалі спати в них нереально, вранці очі не відкриваються :), а теперішні СУПЕРОВІ, ніякого дискомфорту,ніякого подразнення, ніякого пересихання (я працюю за компом на роботі цілісінький день),
    Окуляри тепер для мене як покарання - очі швидко втомлюються, переносиця болить.......і т.д (одіваю коли забуваю замовити лінзи, а одіти старі уже не можу)
     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Потрібна тема..

    Сам сиджу за комп"ютером від 6 до 20 годин на добу, з 1988 року. Зір поки-що 100%, проблем немає.

    Старший син (тільки закінчив школу) - також 100% зір.
    Дружина і молодший - мають короткозорість.

    Дружині, очевидно, треба лінзи, бо окуляри вона закинула пару років тому, хоч носила ще зі школи, але бачить зараз не дуже, бо суне носа в телевізор. :)

    Сину потрібні окуляри, думаю. Бо в 15 років починати з лінз, напевне не варто...

    Прочитав гілку і так і не зрозумів:

    1.Що краще - знімати лінзи щодня, чи носити певний період безперервно (кілька днів)? Ніби-то щоденне знімання - більший ризик занести інфекціо в око. А носити довго - дійсно - кисневе голодування ока... Що означають "двохмісячні", "трьохмісячні"? Які краще починати носити?

    2.Який потрібен набір? Рідина, футлярчик? Чи в наборі вже все є? Який набір кращий? Що абсолютно не потрібне і не варто його купувати?

    3.Як суміщаються лінзи і жіноча косметика (якою вії фарбують) - чи не забруднюються?

    4.Скільки треба замовляти лінз - чи потрібен "запас"?

    Згадаю, що хотів запитати - запитаю ще. :)
     
  3. Radistka

    Radistka Rändaj

    1. Ношу лінзи з 2005 року. Весь цей час носила 3 місячні Baush&Lomb - то означає що через кожні три місяці їх слід міняти на нові а старі викидати. Потрібен розчин для промивання лінз - я користуюся весь час Renu. Він дорогий, але не потребує додаткових маніпуліцій. Потрібен пінцет, контейнер для зберігання лінз - часто йде в наборі з розчином. Влітку була акція і я взяла собі щомісячні лінзи - різниці жодної не бачу! Щомісячні казала дохторка можна не знімати наніч (вигідно коли у відрядження їдеш). Тримісячні треба знімати наніч.
    Взагалі-то всю процедуру з лінзами окуліст покаже і навчить.
    Я ходжу в Люксоптику в центрі на проспекті Свободи - задоволена.
    Колись на вихідні не носила лінзи - ніби-то щоб очі "дихали". Знову ж таки різниці не відчула жодної. Мабуть тут ще індивідуальний фактор відіграє велику роль - бо тут читаю не всім той Baush&Lomb підходить.
    В інфекції та страшилки стосовно лінз не вірю - тре слухатися окуліста, мити руки добре з милом і все буде чікі-пікі :) Телевізор теж дуже шкідливо для очей дивитися, ну і шо .. :)

    2. Потрібно:
    -лінзи,
    -рідина для промивання лінз,
    -контейнер для їх зберігання,
    -пінцетик,
    -дзеркальце щоб одягти ту лінзу на око.

    Продають коробочки спеціальні всякі-різні до кольОру до вибОру - вони потрібні хіба в дорогу. Я обходилася довгий час поки не почала багато їздити - тоді купила собі такий.

    3. Треба запамятати чіткий порядок - спочатку малюєте очі а потім одягаєте лінзи. А назад навпаки - спочатку треба зняти лінзи а потім змивати косметику. Порадити яка туш сумісна не можу - ну ду-у-уже рідко користуюсь косметикою.

    4. Запас потрібен хіба якщо їдете в Гімалаї ).
    Купуєте пару і носите. За 5 років я ще ні разу не умудрилася їх загубити.
    Врешті решт і за кордоном не проблема ті лінзи купити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Надзвичайно вдячний за абсолютно чітку, зрозумілу і вичерпну відповідь! :clapping: :good:
     
  5. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Перевірка зору онлайн. Сподобалась мені тим, що має кілька таблиць для перевірки зору, які масштабуються програмою до розмірів вашого монітору. Знадобиться лінійка та будівельна "рулетка", щоб відкалібрувати таблицю перед вимірюванням до розміру монітора та кімнати.

    http://optika.od.ua/proverka-zreniya-online/
     
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Мені лінзи створюють нестерпний дискомфорт. Хочеться заплющити очі, заплющую, а тут теж дискомфорт. Носив і бауш енд ломб, перепробував чи не всі СІВА vision - відчуття різні, але всі вони дискомфортні. Окуляри легше носити, але з теперішніми(першими, з тих, шо я постійно ношу) теж незручності. Справа в тім, шо права дужка зігнута і ліва лінза тому ближча до ока, коли хочу насунути окуляри якнайдалі. Аж віями торкаюсь. А так високо я відваю окуляри, бо не хочу голову задирати, щоб нормально дивитись перед собою. Мабуть, нові окуляри куплю. Дідько з цьою короткозорістю. Бажаю всім мати хороший зір завжди.
     
  7. gavrushka

    gavrushka New Member

    Місяць користуюся "Air Optix" фірми CIBA Vision.

    Подобаються дуже. Їх можна носити 5 діб. Але я ризикнула носити 3 доби.

    Відчуття, немов очі без лінз. Зовсім забуваю, очі не сверблять, не сохнуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fremut

    Fremut Well-Known Member

    Начнём с того,что оправа у Вас деформирована и Вам необходимо обратиться в любую оптику,чтобы Вам её выправили.
    А новые очки я бы Вам рекомендовал заказывать с прогрессивными линзами.Верх один,низ другой по диоптриям,но переход плавный,без ярковыраженного сегмента,как на обычных бифокалах.
    Кстати,для тех,кто будет в Москве во второй декаде декабря. С 13.12 по 16.12 в выставочном центре Крокус-Экспо проходит Международная специализированная выставка
    «ОЧКОВАЯ ОПТИКА».Там будет работать и бывший,к сожалению,участник данного форума Серёга-очкарик.Акция - "Очки за час"
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Хто знає, в яких оптиках в Києві продаються традиційні контактні лінзи (піврічного носіння)?
    Хто має досвід використання таких лінз?
     
  10. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    [​IMG]
    Ваши предположения,сколько здесь диоптрий?
     
  11. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Неужто очкарики на форум не заходят?
     
  12. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Доповідаю. Вже кілька місяців ношу окуляри, і це ніскільки не змінило мої думки, висловлені в повідомленні №114:
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=435239&postcount=114

    Вважаю окуляри значно зручнішими, ніж контактні лінзи.
     
  13. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Якщо хтось знає, підкажіть, де у Львові можна придбати якісні комп'ютерні окуляри?
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Та всюди, якщо не в пабі шукати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    так у пабі ніхто і не шукає)
    всюди - це дуже загально. Якісні комп'ютерні окуляри - це не те добро, яке скрізь по 150-200 грн
     
  16. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Member

    Розкажу про себе:
    Ношу лінзи вже 20 років.Спочатку пробувала від різних фірм-не сприймало око.Придбала лінзи Від Боуш енд Ломб на Чорновола(колишній госпіталь) й дуже задоволена! Ношу їх вже 12 років й не хочу міняти на іншу фірму.Є лінзи на різний період(від місяця й до року).Носити їх можна 24 години на добу,але я на ніч знімаю,щоб очі відпочили й лінзи почистились.Ніякого дискомфорту й почервоніння.Хоч мій організм не сприймає інородного тіла.
    В окулярах при тому ж самому мінусі що й лінзи-бачу гірше.
    Так що рекомендую!
     
  17. floret

    floret New Member

    Косоокість((

    Прошу допомоги ,хочу робити операцію на косоокість,може підскажете наскільки це ефективно,у мене вона вродженна,хочу іти в лікарню''Лазар Плюс''там дорого, усі гарно усміхаются і обіцяють допомогти ,моюе хтось уже стикнувся з токою проблемою?в державних ліканях прогнози невтішні ,я розгуцбилася ,що робити?:sorry::sad:
     
  18. marko pola

    marko pola New Member

    Я б Вам радила почитати, які відгуки про подібні операції на профільних форумах. У державних може просто не бути новітнього обладнання, через те і прогноз невтішний. Я гадаю, сьогодні за гроші можливо майже все. Крамарову ж зробили таку операцію. Щиро бажаю Вам успіху. Бережіть себе

    ---------- Додано в 10:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:53 ----------

    OlgaSoroka, маю таку саму ситуацію. Напевне, через додатковий до короткозорості астигматизм. В окулярах іноді немов втрачаю рівновагу і різкість гірша. Єдине, чого не раджу нікому, це лінзи Аквалан. Сама повелася на рекламу, що можна носити цілодобово та що вони з біоматеріалу зроблені. Результат - два жахливі кон'юнктивіти за 5 місяців. Потім інший лікар мені розповіла свою т.зору: в цьому біоматераілі немов у бульйоні розмножуються бактерії. Тому краще не ризикувати. Мені легше зняти лінзи на ніч, ніж місяць мучитись через кон'юнктивіт у окулярах. Я їх надіваю-знімаю без усяких там дзеркал, пінцетів, у поїзді, будь-де, аби руки чисті. А стороннє тіло в оці - це все відносно. Мої перші лінзи були жорсткі, з твердого пластика. Ото я Вам скажу випробовування. Але якість зору, бажання звикнути допомогли мені впоратися. Коли перейшла на м'які - відчула себе людиною.
     
  19. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    А какой же умник прописал Вам очки тех же диоптрий , что и контактные линзы? Если мне память не изменяет , разница таки имеется. И второе , но не менее важное , Вы уверены , что очки были качественно сделаны?
     
  20. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Видно не дуже :)
    Ну я не окулярник, тоді скажу так (чисто по правилам фізики)
    Фотка трішки не "гостра", але приблізно, сподіваюсь, що там фокус порядка 10-12 см.
    Виходить 8-10 діоптрії.
    Вгадал ?
     
а де твій аватар? :)