Оптика, контактні лінзи, лазерна корекція зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Flamingo, 9 лис 2007.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    пройшов рік і в одній оптиці на вул.Чайковського мені сказали що можуть допомогти ! Вони молодці проявили кмітливість ! і згадали що у них є прилад для перевірки фотохромних ("хамелеон") лінз для окулярів який якраз працює з Ультрафіолетовою лампою і якщо над фотохромною лінзою поставити "лінзу" сонцезахисних окулярів і потримати їх так 2-3 хв, буде видно що під ними справжні фотохромна лінза НЕ потемнішала - значить окуляри хороші ! Було б бажання панове продавці в оптиці ! результат я дуже задоволений :)
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    http://lifer.com.ua/chi-potribno-no...-linzi-vid-polyarizacijnix-i-fotoxromnix.html
    от корисна - розумна стаття
     
  3. Kovalchyk

    Kovalchyk Member

    Интересная статья!:rock: я себе еще лет 5 назад купил очки PORSCHE design, до сих пор ношу и не представляю себя без них! очень удачная модель! а как на счет контактных линз которые тоже поглощают УФ излучения? те которые я ношу в них вроде нет уф-фильтра! сейчас зашел на сайт ленстор там половину с фильтром идут! может стоит на лето с фильтроми линзы покупать?
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  7. NadiyaAnd

    NadiyaAnd Member

    Дочка носить лінзи дуже давно. Їй не заважає дим (хоча сумніваюся, що вона б довго терпіла той дим). Єдина проблема - це коли піднімається вітер і очі запорошує.
     
  8. Я ношу лінзи вже роки 2 та постійно працюю за комп'ютером зі статичним текстом (кожен день навантаження на очі). Очі інколи пересихають, але краплі допомагають. Спробуйте потестити нові лінзи та зволожуючі засоби. Рекомендую купляти тут, бо досить великій вибір та зручно.
     
а де твій аватар? :)