Оманлива віра

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем nagornyjj, 2 кві 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @nagornyjj, ви багато пишите і це декого дуже дратує, а мені не хочеться втрачати час на читання ваших думок. Я пішов іншим чином. Віршами. Простими, білими. Чим коротше - тим ясніше. Згодні? Може ви і праві у дечому, але не всім можна казати про те, що ви думаєте. Читали Г.Гаррісона "Неукротимая планета"?
    Я може і буду спілкуватися з вами, якщо ви дасте своє бачення мого вірша "Чорний кіт". Коммунарец Вірші Усе як є і не більше Чорний кіт
    Або скажете, що вас це не обходить і все.
     
  2. nagornyjj

    nagornyjj Well-Known Member

    Питання стосується віри, віра це шлях спасіння а не навіювання оманливих речей.
     
  3. nagornyjj

    nagornyjj Well-Known Member

    Оманлива віра приводить до примарної надії, помилок і оману.

    Яким чином виправляється вона?

    Віра - це дерево яке повинна давати плоди.

    Діла - це плоди дерева.

    По вірі нашій ми починаємо розуміти слова Господа в «Євангеліє». По вірі розкриваються Небеса, щоб почути наше покаяння, молитви і прославлення Богу.

    Але це лиш початок нашої роботи, далі по вірі нашій повинні бути і нахили, дії, стягання Духа Божого ( благодаті), навчання через вчення православних святих, виховання нашої душі до преображення. Тобто це праця, яка повинна бути не втомною,і постійною над своєю свідомістю.

    Керуючись такою вірою кожен отримає нагороду.

    Але демони зводять з дороги віруючих, підставляючи їм думки виправдання, чому в людині немає діл ( плодів). І тоді заспокоївшись що віра спасає людину, дух її засипає, тут і бажання притупляються.

    А що ж Небеса? Вони відкриваються по вірі, дають можливості людині йти дорогою в Царство Боже, дають укріплення духу і ангелів в допомогу людині.

    При такому розволожені духу вони перестають відкриватися, бо наміри людини ліниві, надіючись на милосердя Боже, людина проявляє свою байдужість до плодів. І тому вже молитва, якщо вона ще є, проходить безуспішно, на потіху темним ангелам, які досягли успіхів в цій справі, за які вони отримують нагороду.

    В такому стані людина не може пройти випробування на землі, щоб очистить свою душу, бо віра, яка не підтвердженна ділами, є оманою і непридатною для спасіння і служіння Господу.

    «По ділам впізнаєте їх»

    Щоб були праведні діла треба розуміння добра і зла. Тут так само не всі діла є праведні і богоугодні, які людині здаються на перший погляд добрими. Тому міра пізнання добра і зла освоюється людиною по мірі її стремління в розумінні премудрості Божої і промисла Бога.

    Але це вже сходинка розуміння дається вже вдосконаленим, які пройшли свої перші сходинки, де людині ангели вручають ключі і підводять до дверей подальшого проходження в «Царство Боже». Ключі про які казав Господь.

    Якщо є ключі, то є замки, і двері.

    Вручений ключ означає, що подвижник пройшов свій стан очищення, яким він може відкрити замок. «Царство Боже зусиллями береться» (Матфія. 11, 12).
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @nagornyjj, тобто, до мене являвся демон в образі чорного кота?
    Все... біжу к екзорцисту.diablo::bye2:
     
    Останнє редагування: 8 кві 2017
  5. nagornyjj

    nagornyjj Well-Known Member

    Не можна жартувати на тему спасіння, бо закінчиться дуже плачевно.
    з цього приводу можу порадити продивитись цей фільм:
    View: https://youtu.be/bMOP14cHmZQ?t=553
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви читали Едгара По "Ворон"? Він сам по собі чорний... Мабуть я начитався його і трошки "слямзил" у нього), так би мовити, ремейк.
    Особисто для вас: якщо вас лякає чорний кіт, то уявіть, що розмовляєте з голубом миру або з їжаком із туману)) А кіт - то був як оберіг від нерозумних). До сьогодня.
     
  7. nagornyjj

    nagornyjj Well-Known Member

    Добре що Ви захоплюєтесь філософією, але найкраща філософія - це теософія, якщо будете розвиватись в цьому напрямку то отримаєте народу не тільки на землі, алей на Небі.
     
а де твій аватар? :)