Олимпиада в Сочи в 2014 году!

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Красавчик, 5 лип 2007.

  1. Ну как, дорогие львовяне и украинцы!!! Вы довольны или нет тем, что ОЛИМПИАДА В 2014 году пройдёт у нас - в России, в Краснодарском крае, в славном городе СОЧИ!!!??? За кого Вы болели ?? За Австрию или за Корею, а может за наш Сочи???;) и переживали за нас??? :moskali:

    Очень интересно Ваше мнение!!! ???
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Нам глибоко по барабану !
    Будуйте собі БАМ, запускайте залізяки в космос, грайте в лапту та городки.

    Красавчику,
    перерпрошую за нескромне запитання: Ваш нік випадково не вказує на Вашу ... орієнтацію ? Бо останнім часом певні особи почали вативно відвідувати ЛФ.
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Тіки дізнався =)


    А Вас народ наділив правом вирішувати за всіх ? [​IMG]



    Наше Євро 2012 швидше [​IMG]
     
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Сьогодні вперше почув про цю подію, чесно, не цікавить.
    Ми вболіваємо завше за Україну.:)
    А там сніг то буває в тих Сочах? Чи його завозять літаками з Сибіру тільки коли цар ваш забажає з'їхати на лижвах?:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    А не все одно, звідки йде картинка на Вашому телевізорі ?
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Мені як жительц одного з міст в якому буде проводитися ЧЕ-2012, чемпіонат з футболу ближче і цікавіше, але я чула і бачила презентації, Австрія взагалі не сподобалась, корейці гарно виступили і Сочі також було представлено суперово. Молодці що МОК дали вам Олімпіаду, сніг думаю буде, і Олімпіада пройде суперово. Вітаю Сочі.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Лиш би глобальне потепління не завадило. Сочі вітаю з перемогою. А ще там була класна команда КВН
     
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Глибоко по-барабану, теж мені подія...: оце лише з вашого посту взнав... Ви навмисне упустили слово "зимова", нє?!;) Як на мене, один звичайний матч "Барселона" - "Реал" викликає більше зацікавлення у всьому світі і збирає більше телеглядачів, ніж якась там зимова олімпіада...

    Яскрава ілюстрація: більшість народу поняття не має, де і коли відбудуться наступні білі змагання...
     
  9. Trespassers W

    Trespassers W Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Найбільше тішилися будівельні фірми Лужкова і його жінки і, звичайно, чиновники всіх рівнів, які вже почали рахувати "откати." А взагалі, це дуже відповідальне завдання для Росії, передовсім для "сілових органов" бо до 2014 року треба так "зачістіть" Північний Кавказ, щоби нікого здатного носити зброю не залишилося (окрім головорізів Рамзана).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    У Львові ще невідомо. Кажуть САдовому такі суми пропонують, щоб він відмовився від проведення тут матчів, що він скоріш за все спокуситься і "здасть" нас.
     
  11. Донецкий

    Донецкий Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Сочи, Россия - искренние поздравления! Молодцы!!!


    2 Samojlovu4, Борис

    Когда объявили, что Евро-2012 будет на Украине, было удивительно слышать возгласы некоторых неудачников по натуре из России, мол, "тоже мне событие, а нам начхать" и т.д. При том, что все знакомые из России искренне поздравляли. Тогда еще подумалось: ну просто какой-то болезенный идиотизм - настолько завидовать чужим победам, что вести себя так глупо... Оказывается, этим болеют не только в России...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    а Садовий то тут причому? Не здасть, він і так своє отримає від будівельників і інвесторів за ласі шматки, нафіга йому такий реверанс?
     
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Чуток на рівні публікацій та вияснянь в мерії просто так не буває. Сподіваємось, що глузду вистарчить.
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Я тоже маю деяких язикатих феськ з мерії, так що про можливі на споруди готелів чула не раз. І про те що не заростає стежинка ходоків до мра також чула, подивимся чиє бабло переможе.
     
  15. jozya

    jozya Active Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Теж тільки взнала, вітаю Сочі. Хочу там побувати, але думаю, що Париж по ціні ближчий :)
     
  16. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Зранку та звістка підняла з ліжка, чесно. Вболівала і кричала як за себе. Я дуже люблю повболівати. А причини ще такі, поперше в українських спортсменів там буде підтримка, і як вони самі ділилися великі перспективи у подальших тренуваннях, це реально і важливо. А Сочі-це ж курортне місто, воно належить всім.Так як Крим люблять росіяни;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Шкода мені самого міста Сочі... це добряче зіпсує зону відпочинку і природу тої місцевості...
     
  18. Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Извините, а чем Вам так не нравится мой ник, Глубокоуважаемый??? По-моему слово "КРАСАВЧИК" ну никак не ассоциируется с какими-либо "гомосексуальными" пристрастиями!!??? Если уж вы очень захотите и меня попросите, я подумаю и, возможно, сменю ник по Вашему подобию ну... например на "Иван Москва" Или "Иван Москаль" "Москаль Кацап", или ""Осторожно, руссифицирован", как вам больше понравится, глубокоуважаемый Борис из Киева!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Г-н Донецкий,
    Лично мне абсолютно по барабану, ОТКУДА будет транслироваться картинка.

    Хотя... я как раз был в Закарпатье во время Олимпиады -1972. Мог сравнить качество и объем вещания из Венгрии (откуда сигнал легко ловился) и по ЦТ (через Москву).
    Почти все местные жители знали венгерский и охотно переводили комментарии.
     
  20. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Олимпиада в Сочи в 2014 году!

    Красавчик!
    У Бориса все ники ассоциируется с гомосексуальными направленностями. К сожаление прошлое, которое провел сей индивид в Средней Азии не исправишь...

    Честно говоря, поздравляю Украину с Евро и Россию с "Белой Олимпиадой"
    В 2012 году едем в Киев, Львов, Донецк на чемпионат Европы.

    Самойлович! Думаю финал хоккейного олимпийского финала Россия-Канада ничем не уступает Барселона-Реал. Так что не надо...
     
а де твій аватар? :)