Олеський та Підгорецький замки

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем nirvanka, 23 лис 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Хтось щось знає про сучасний стан цих замків? Вони відкриті для відвідувачів? Години роботи? Ціна за вхід?
    Буду вдячна за будь-яку інформацію!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Подзвоніть в Галерею Мистецтв (картинна). Вони ж у їх юрисдикції. Графік роботи аналогічний.
    Підгорецький, якщо не помиляюся, у стані затяжної реставрації (розрухи).
    А в Олеський можна зайти, подивитися, погуляти в парку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Минулої осені я була в обидвох. Олеський відкритий для відвідувачів щодня, крім понеділка (до речі, понеділок - вихідний у більшості замків). Скільки коштує квиток - не пам"ятаю.

    Підгорецький зараз на реставрації. Всередину не пускають (ну хіба що файно домовитися з охоронцями ;) ). Але там є на що подивитися, навіть якщо не заходити досередини.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Перепрошую, а в яку саме? В львівську? Там же в Олеському замку теж є галерея, але не знайшла телефонів ні в Олеський замок, ні в Підгорецький..

    Через це я і обожнюю цей замок, бо він виглядає таким старовинним! Була в обох замках років 6 тому. Тоді і в Підгорецький можна було зайти..

    Дякую за лінк, я на нього вже кілька разів потрапляла у пошуках контактів цих замків. Купа фоток в неті, купа історичних даних, а самих телефонів хочаб - нема..
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Дивіться, то мій улюблений маршрут.

    Львів-Свіржський замок-Унівський монастир-Золочівський замок-Підгоредський монастир-Підгорецький замок-Олеський замок-Львів.

    Забава на цілий день і все по дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Це філії Львівської ГМ. Дзвоніть на Стефаника.
     
  8. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Телефони (0322) 72-39-48, 74-40-47
    Години роботи з 11.00 до 17.00; в неділю з 12.00 до 17.00
    Неробочі дні: понеділок
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Гарний маршрут, я в замках побувала, в монастирях - ні. Загалом багато чого цікавого відвідала, поки була в Пласті.. А зараз якраз подружка приїхала, вона вперше у Львові, хоче відвідати замки старовинні. Часу обмаль, тому відвідаємо лише 2.

    Дуже дякую, Мелоді!! :y:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Прошу :)

    З Підгірців вже й до Золочева недалеко. Може, ще встигнете Золочівський замок побачити. ;)

    До речі, чим плануєте їхати?
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Напевно встигнемо, якщо в Підгорецький в середину не потрапимо :)
    Якщо Олеський, наприклад, з 12ї працює, то мабуть в Золочів не встигнемо, бо тепер рано темніє :sad: Ну, буде видно.

    А їхати планую маршруткою Львів-Броди. Вона часто ходить.
     
  12. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    там на пів дорозі з Підгірець до Золочева можна заїхати (але самі не потрапите) в Плісниксько. то було село середньовічне (9-12 вік) з того часу тільки поле... там можна всякого накопати, що ух...
    ми колись перстень зайшли (мідний) 12 століття :)

    Додано через 32 секунди
    *Пліснисько
    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. lanka

    lanka Well-Known Member

  14. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Воно ніби й не погана ідея, але ж реалії українські...
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    В результаті ми відвідали лише Олеський замок, навіть в середину не заходили, бо було пізно (ми там були десь близько 16:00 і вони вже починали закриватись) і ще хотіли встигнути у Підгірці до темряви. Не встигли :sad:

    Зато вранці прогулялись Львовом. Ще й потрапили на польське Богослужіння в церкві біля політеху, де є органний зал.. Прекрасні співи і органна музика!..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    Власне про це і йдеться. Мене цікавлять, перш за все, умови, на яких віддадуть ці замки. Просто ходять чутки, що Свірзький замок хоче взяти в концесію Азаров, якщо це підтрведиться, то я дуже сумніваюся, що він не перетворить цей замок в свою резиденцію.:ninja: :ninja: :ninja:
    Тоді його зачинять і для вас, і для мене, і для наших дітей, бігатимуть по ньому лише малі азарівці
     
  17. Viruss

    Viruss Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    А в Успенську церкву захдили? Вона теж вражає красою.
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    На жаль, ні. На все часу не було. Зайшли лише в дворик, щоб глянути на каплицю Трьох Святителів, яку з вулиці не видно.. Там якраз були туристи, то ми трохи послухали екскурсовода :)
     
  19. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Олеський та Підгорецький замки

    перепрошую, а чим треба їхати, щоб усюди встигнути? я немісцева, зовсім не знаюся на маршрутах міста
     
  20. Яка Існує

    Яка Існує New Member

    Недавно була в цих двох замках. В Олеський не потрапили,бо він відкритий тільки до 18.00,а дальше можна потрапитина подвір'я замку за умови проїхатись каретою по подвір'ї,або ж замовити столик в ресторані(про ціни не знаю...:sad:). В результаті вирішили поїхати в Підгорецький замок,та неприємно вразило,що він майже зруйнований(вікна побиті,все відвалюється),а ознак,про те,що там хтось щось реставрує - "0".:sad:. Якщо не помиляюсь,то всередину там не впускають,хоча..важко сказати. Проте є на що подивитись...
     
а де твій аватар? :)