Окрема палата для вагітних та співчуваючих

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Іспанка, 13 січ 2015.

  1. Shamna

    Shamna New Member

    @lovikyou рік тому мама купувала марганцовку в аптеці на Князя Романа, сказала що для купання, то їй продали.
     
  2. Raven

    Raven Member

    може нові зуби є, от захват може помінятися
    а як малим не відбекувався, то може його нервувати
    моя навіть не прокидається вже від такого
     
  3. lovikyou

    lovikyou Member

    То вона мені таки потрібна? Щодо незажившого пупчика, про кип'ячену воду я в курсі, але то її треба чи ні ще марганцовкою розводити?
     
  4. Якщо у вас нормальна проточна вода, до того ще й кип"ячена - не варто.
    Я додавала тільки трав"яні настої.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    тобто? ще невідпалий
     
  6. algo

    algo Мешканка ДП

    та вже вісім є і давно було. хіба би кутні лізли...
     
  7. Khrystik

    Khrystik New Member

    в нас зараз схожі "симптоми" зі сном. і, так, в нас це зуби:wacko:
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    я от все розумію, кип'ячена вода ок, але нащо марганцовка?? то вже тааак застаріло... та й непотрібно, може взагалі дитину в стерильний ковпак? @Lilya2311 ще скажіть, що пупчик зеленкою обробляти конче..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hase

    Hase зайчик

    Не переборщуйте, бактерії є ВСЮДИ і неможливо зробити так, щоб їх не було. Крім того є бактерії, які потрібні шкірі.
    Завжди мила свою доньку у некипяченій звичайній воді, деколи з чередою. А потім натирала звичайною оливковою олією ( лікар порадив).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. Khrystik

    Khrystik New Member

    в мене рецепт купання простий-воду кип*ятили кілька разів(для заспокоєння бабусі, яка в нас гостювала-помагала перші 2-3дні)
    , а далі купали в звичайній тепленькій водичці, без будь-яких додатків. нічим потім не мастили дитя-для чого забивати шкіру оліями?
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Lilya2311

    Lilya2311 New Member

    Я не прихильник стерильнх ковпаків, але знаю що таке зараження крові...
    Також знаю, що пуповина закінчується не на животі, а з'єднана з дном печінки. Якщо загниє (розмножуються патогенні мікроби) в пуповині (під шкірою), то зараження крові почнеться миттєво.
    Якщо для купання Ви використовуєте воду з-під крана, то вона вже оброблена хлором, тож її достатньо прокип'ятити. Якщо з колодязя, то її потрібно продезинфікувати (тим же хлором або марганцовкою).
    Не конче, бо якщо в пуп не пхати брудних рук, то і знищувати бактерії зеленкою не потрібно, досить перекису.
     
  12. Lilya2311

    Lilya2311 New Member

    Я пишу не про шкіру, а про пуповину, яка не зажила (під шкірою). Саме туди не мають потрапити мікроби
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. Hase

    Hase зайчик

    я вас зрозуміла, тільки при такій вашій логiці, людство давно би вже вимерло. Я родила дитину у Німеччині, ніхто ніколи для купання (в час пуповини) воду не кипятить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я в Чехії двох. Ніхто ніякої води не кип'ятив, купали в звичайній з крану, після купання обробляли пупець йодом, всі діла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. elinkaa

    elinkaa Member

    не понятно как правильно, кто говорит что купать в травах нужно как раз в то время пока пуп заживает, тут оказывается уже не стерильно потому как мол собачка на него пописяла.... сколько людей столько и мнений
     
  16. elinkaa

    elinkaa Member

    как по мне так каждая мама должна решить как для ее ребенка будет лучше.... П.С. я тоже противник всяких совдеповских прикольчиков.... типа водичку до пяти лет ребеночку кипятить и всякое такое
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я теж так думаю! Що кожна мама інтуєтивно знає що краще підходит її дитині. А зараз все так сучасне, тай умови життя змінилися, тому кожен вирішує сам!
     
а де твій аватар? :)