"Око за око" чи "праву щоку"?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Witness, 27 сер 2010.

  1. Witness

    Witness Well-Known Member

    мало что меняется и сегодня:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Даяна, на жаль ми живемо в дуже недосконалому світі. І захист ой як потрібний! І ми повинні завжди дякувати тим воякам, що нас захищають. Часто ціною свого життя. І молитися за них.
    До речі, в США і протестанти постійно моляться за них. Може ви знайшли слова, що Ісус говорив проти війська чи вояків?
    До речі, зверніть увагу, фотографію яких вояків запостив таваріщь єговіст.
    Чому грузинів? Нема москальських содат з "праведними" батюшками?
    Чи своя сорочка ближче до тіла?
    А грузинам потрібно мати і сильне військо і благословіння для того війська. Маючи таких сусідів...
     
    Останнє редагування: 28 сер 2010
    • Подобається Подобається x 5
  3. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    А по-суті є шо сказати? Може доведете протилежне?
    Ясна річ! Тепер війна - це добре і звичайно, тут немає нічого спільного з виправдовуванням очевидного! А першим християнам шо, захист не був потрібний? А до якої армії вони вступали? Виходить хтось сильно помилився, коли казав: "Любіть своїх ворогів," або "хто візьме меча від меча і загине..." Якби не релігійні йолопи по стороні кожного кордону - війн було-б багато менше! Чи ви думаєте, є багато армій які не благословляють священники? В росії - те-смае, в україні також, скажіть - які з наших сусідів не "благословляють" свої війська? Доречі, німці, дякуючи схожій пропаганді, вірили що їхня війна - священна, за бога! В кожного солдата на поясі писало: "Got mitt unst" - "З нами бог..." А сам гітлер не раз був благословенний вищими ешалонами духівництва...
    Ніякий достойний християнин не позволить собі хоч якось підтримати війну!!!
    А може ви десь бачили, як Ісус говорив щось на користь армії?
    Як може католик з одного окопу стріляти в католика з іншого? Але-ж по кожній стороні стоїть священник і трубить який священний обовязок вони виконують!
    Короче такої глупості як ви пишете я ще в житті не чув!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а була така можливість у перших християн?

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

    Та? А захист Батьківщини, віри?

    Привикли лиш за спинами проповідувати на чужій крові.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Перечитайте і законспектуйте мій попередній допис - ви ігноруєте моїми словами:
    Ну так чому-ж, наприклад Степан, не боровся за свою "батьківщину?" І І що то взагалі таке "батьківщина віри?" Хочете вступити до армії ватикану?
    Потриндіть, потридіть...
    Коли католики вкладали всякі мирні фігні з гітлером, Свідки стікали кровю в концтаборах!

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Як доросло, поважно і культурно! Та ви внас, прям, цвіт нації! :bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та ви би й досі стікали, якби не православні і католики(якщо би залишилося з кого стікати взагалі.)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Доречно писати, якщо можете відповісти на всі запитання і якщо то не глупість...
    Війна була тому що всякі, які називають себе християнами, пішли вбивати своїх "братів по вірі!" Ті, хто розпочав її були такі-ж як і ті, хто закінчив! Виходить якщо хтось вистрілить в людину і тут-же вилікує її - великий герой - він людину спас!!!
    Якби не православні і католики - війни взагалі не було-б!!! Якби вони вчили своїх парафіян хоча-б найпростіших істин, як-от "не вбий!.."
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Угу, брат по вірі Гітлер пішов на брата по вірі Сталіна... ну-ну і шо далі було? Так цікаво читати що вас там вчать в організації СЄ... просто дух захоплює....
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Якщо вам вже так кортить шукати "занозу в задниці," то згадайте, порядок наступу німецьких військ! І взагалі, хватить тут за всякі несуттєвості чіплятись! Ви-ж прекрасно знаєте, що християни мають відкидати будь-які можливості шкодити ближньому, чи вбивати когось, особливо війну!!! Християни взагалі мають бути далекі від політики і кордон, для них - лише лінія на карті і правило в державі... А ви кажете - війна, "захист..." Від кого? А невже для християнина Бог безсилий? Невже він має боятись людини більш як Його? Як може церква втручатись у війну, ще-й благословляти її?! АБСУРД!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Цікаво було б почути,як би ви повелись в отакій ситуації?
    ЗІ.Від сумИ і тюрми не зарікайся(с)....
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

    цікаве питання підняли, потрібна війна чи ні. Ну звісно потрібна - де ще такі гроші можна заробити як не на війні. А для чого вона неважливо, та й населення менше буде.

    Але коли загрозлива ситуація стає не гіпотетичною, а реальною і грозить реальними травмами, тоді напевне кожен почне захищатися - інстинкти перш за все.( я сам так би і зробив)
    п.с. мені цікаво чи Ісус взяв в руки зброю і чи почав би з неї в когось стріляти захищаючи свою віру? А може ще не доросли до розуміння цього? Може не готові діяти як Ісус, підставляючи праву щоку, а поки що око за око?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Подобається це комусь, чи не подобається, а Христове вчення дійсно пацифістичне (побутові ситуації я не беру до уваги). Тому і не прийняли Його іудеї як спасителя, а вибрали Варраву, що закликав до боротьби з римлянами. Ісус же казав "Коріться тим, хто вас переслідує". Тому з "Дій св.апостолів" бачимо, що вони на диво тішились тим, що їх переслідують. А зараз подібне хтось би назвав боягузтвом.
    От часто іде полеміка стосовно того, - для чого Ісус в ніч, коли Його видали ,наказав купити два мечі? Для того, щоб ними скористатись? За логікою - так, адже навіщо те, чим не можна скористатись? І що ми потім бачимо? Коли Ісуса хочуть захистити, він каже : "Сховай меч у піхви; бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть". Виходить, що саме для цього Він і наказав купити мечі. Адже це був не напад, а оборона. І так сповнилось пророцтво, що до злочинців Його зарахують.
    Я зі світської точки зору такого не розумію і не можу сприймати, але факт є фактом.ї
    Тому: або туди, або сюди, а не як капелани: ви воюйте, молодці, а нам зброю в руки не можна брати...
     
    Останнє редагування: 29 сер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Є такі ситуації,коли стати осторонь - гріх і злочин....
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Даяно, тут йдеться про конкретну ситуацію. Ісуса мали схопити. Час настав. По великому рахунку, Він міг би і сховатись і Його б просто не знайшли.
    Ісуса хотіли знищити і раніше, але не могли того зробити, бо ше не прийшов час. Він діяв так, як було призначено. Тому й здався добровільно. Добровільно віддав себе у жертву. Якщо б він опирався, то це не була добровільна жертва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А причому тут мечі? Він і так міг здатися після Іудиного поцілунку добровільно, не опираючись, без усяких там мечів. А чому ж тоді наказав купити мечі? То було сповнення пророцтва: "До злочинців Його зарахують". ("А тепер каже їм хто має калитку, нехай візьме, теж і торбу; хто ж не має, нехай продасть одіж свою та й купить меча. Говорю бо Я вам, що виконатися на Мені має й це ось написане: До злочинців Його зараховано.") Саме тому Він казав: "Коріться тим, хто вас переслідує", "Хто меча підніме, - від меча і загине"
    "Моє Царство не від світу цього". "Любіть ворогів своїх", "Благословляйте тих, хто вас проклинає", "Коріться тим, хто вас переслідує". Там не йде мова про захист на побутовому рівні, Ісус використав зброю (мечі) як засіб вбивства, щоб застерегти: "Хто меча підніме, - від меча і загине". Якого меча? Очевидно Божого.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наш СЄ спрощує ситуацію. А життя є різе.

    Наприклад, один вбиває іншого. Захистити іншого - тре чимось довбанути першого, а.... неможна, бо можеш вбити...

    Що тоді? Стояти і дивитися?

    Чи взяти тих воїнів. Якщо вони не підуть воювати з ворогом, то вороги прийдуть і вбють їх родину, інших мирних людей. То ж хіба ті воїни не будуть винні, що не пішли не зупинили ворога?

    ---------- Додано в 23:49 ---------- Попередній допис був написаний в 23:45 ----------

    А хіба Ісус чинив опір?
     
  17. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Звичайно, що не чинив. Але, знаючи, що Його в цей день схоплять, навіщо наказав купити мечі? Тим більше, що ВІн і не думав чинити опору. Він і без мечів міг не чинити опір. Навіщо Йому були мечі? ("А тепер каже їм хто має калитку, нехай візьме, теж і торбу; хто ж не має, нехай продасть одіж свою та й купить меча. Говорю бо Я вам, що виконатися на Мені має й це ось написане: До злочинців Його зараховано." ............. "Хто меча підніме, - від меча і загине") Це цІлком відповідає іншим словам: "Коріться тим, хто вас переслідує".
     
    Останнє редагування: 30 сер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А як ви оцінюєте оце:

    Від Матвія 10:34
    Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
     
  19. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Дуже просто: ВІн апостолам і їхнім послідовникам приніс не мир, а меча - несприйняття і переслідування з боку держави, друзів, рідних. Тому наступні слова "Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її. І: вороги чоловікові домашні його!" І мова не про використання апостолами меча, бо далі - ще більше: " Хто душу свою зберігає, той погубить її, хто ж за Мене погубить душу свою, той знайде її."

    А в іншому місці Він каже: "Стережіться людей, бо вони на суди видаватимуть вас, та по синагогах своїх бичувати вас будуть. І до правителів та до царів поведуть вас за Мене, на свідчення їм і поганам. А коли видаватимуть вас, не журіться, як або що говорити: тієї години буде вам дане, що маєте ви говорити, бо не ви промовлятимете, але Дух Отця вашого в вас промовлятиме. І видасть на смерть брата брат, а батько – дитину. І «діти постануть супроти батьків», і їх повбивають. І за Ім’я Моє будуть усі вас ненавидіти. А хто витерпить аж до кінця, той буде спасенний. А коли будуть вас переслідувати в однім місці, утікайте до іншого." .
    Ось вам і меч....
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ви правий, Мих. Життя є різне. Ми, на жаль, живем, як я вже писав, в дуже недосконалому світі. Де на кожному місці чатує небезпека.
    І уявіть собі, щоб сталося якби оці грузинські вояки послухали єговістів і склали зброю? Це був би неоціненний презент для пяної солдатні північного сусіди і через кілька годин держави Грузія б не існувало.
    Так, як служителі Христа ми повинні іноді підставити і ліву щоку і віддати сорочку...
    Але ми повинні захищати наші сімї, наших дітей, наші країни. До речі, часто і Христос не дуже-то підставляв ліву щоку. Пригадайте його мову до фарисеїв, чи його поведінку з торговцями в храмі.
    Та й Петро носив меча не без дозволу Ісуса. Просто випадки є різні,
    тому й Ісус в різних випадках радив поступати по різному.
    І ще одне. Пригадайте слова Павла, щоб коритися вищій земній владі.
    І що представник влади носить меча. Невже всі представники влади повинні бути безбожниками? Навіть, в випадку коли більшість населення християни?
    Щось не вяжеться в єговістів. І на жаль, в дуже шанованої мною Даяни...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)