Океан Ельзи "Міра"

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем paschenkomax, 26 кві 2007.

  1. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    http://infostore.org/search?s=Міра
    Тут є,але не все

    Пісні:
    -Моя мала,
    -Зелені очі,
    не какачаються

    Краще не буває
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Хороший альбом, диск вже кілька днів крутиться в авто. От тільки не зрозумів я, чому в альбом не ввійшла пісня "Веселі часи"... Наче в попередніх її не було , а пісенька хороша
     
  3. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Мені не дуже.На мене,найкраща"ночі і дні"
     
  4. vadim_v

    vadim_v New Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    "Веселі часи" не дозволили випустити, тому і не ввійшла !!!
     
  5. vadim_v

    vadim_v New Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    можливо у когось є продати білетик на концерт Океан Ельзи у Львові 20 травня? Не встиг придбати собі через нестачу коштів, можливо у когось є зайвий ???
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    =) називається , підтримаймо вітчизняного товаровиробника - качайно з нету.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Як на мене, "Океан" практично нічого нового не зробив.. Вони працюють за контрактом, а тому зобов'язані випускати один альбом на рік.. Тому вони більше думають не про музику, а про відповідальність. Попробуйте під примусом напишіть віршик, що у вас вийде?
    Ось так. Альбом непоганий, але перші альбоми так і залишаться найкращими. Не такими попсовими, як останні.
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    з поваги до ОЕ ми купили диск...
    слухати їх і знову приємно, так само як було приємно ходити на їх перші концерти, де хітом була пісня МікіМаус, або Новий день прийшов... :)
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Вона виходила окремим диском. Я ще на форумі, тимчасовому рекламував та запрошував купляти. Напевно тут діють якісь закони шоу-бізнесу, до того ж тоді з сінглом була кампанія збору коштів дітям інфікованим СНІД.
     
  10. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Так нічо, загалом альбом сподобався на 80 %.
    тільки трохи однотипні пісні...так здалося...

    Дійсно, раніше був якийсь запал, більше цікавості викликало.

    А в 1996-98, коли Океан ще виступав на концертах Території А, і співав МікіМауса, Тадж Махал та ін., мені вдалося взяти автографи. То було майже випадково :) всім підписували, то і я дав блокнот! :)
     
  11. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Це правда. Пісні абсолютно однотипні. Ще на попередніх альбомах вони старалися виділити окремий хіт особливим настроєм, а тепер все в одні ворота... Одним словом якісно, стильно, але нудно...
    А що далі?:confused:
     
  12. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    якщо повірити чуткам - то творча пауза... :)
    щось вони таке ляпнули нювзмейкерам...
     
  13. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Вони намагались спробувати себе в трохи іншому напрямку, схиленому до альтернативного, але щось у них нічого не виходить. Якщо і наступний альбом буде з цієї самої каші, їх рейтинг конкретно впаде...
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Вони i до нас приїздили минулої весни. Я купила найлiпшi бiлети, приволокла свого англомовного чоловiка на концерт :) вiн дуже не пручався. Ну всiлись ми... Океан вийшов i весь зал збiгся до початку сцени i буквально загородив своїми моцними дупами вид. Прийшлось вставати i нам... а я то... дорогi бiлети купувала. Ех... якби знала...
    Але менше з тим. Концерт був класний, тiльки у кiнцi вони хотiли розкланятись дуже скоро, але народ їх свистав назад i не вiдпускав. У результатi вони вертались ще три рази. А потiм вже коли дiйсно вони пiшли то якiсь малявки збирались бiгти за кулiси, але охоронники на них так грiзно подивились що малявкам пропала охота. Потiм знайомий дав маяк що вони будуть в одному клубi. Багато людей погнали туди, включно нас. Але може то була брехня щоб заманити людей до клубу, бо я там простирчала 3 години i нiхто так i не прийшов. Хоча це вже було 2 ночi. А я так хотiла автограф... на самому цiкавому мiсцi моєї футболки. :sad: Чоловiк тiльки на мене i дивився таким поглядом типу "Дура якась"...нiчо вiн не розумiє :D Хоча признав що музика була класна. Навiть слiв не треба розумiти. От так :)
     
  15. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Нормальний альбом-чик. Глорія більше сподобався, але все одно.
     
  16. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    І що Вакарчук насправді кидає музику та йде в політику?
     
  17. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Дайте Вакарчуку трохи розвіятись від музики та фатанок! А раптом на політичній арені йому прийде якась політична муза і він напише просто фантастичний альбом?:D
     
  18. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    То нехай їде в Тайланд розвіятисі, а у політиці яка там муза, хіба, що яєць почне боятись і гей-клюби відвідувати/
     
  19. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    З тим, що пісні трохи одноманітні погоджуюся, але слухала-слухала і... зловила себе на тому, що ходжу і щось собі під ніс таки наспівую!;)
    Нічого так альбомчик, симпатичний! Побачимо, як на концерті сприйматися буде...

    До речі, приїжджали вони до нас чи то взимку, чи то в кінці осені (ой, пам'ять моя дівоча :)), виступали в клубі, то там такі класні обробки пісень були - з домішками кантрі та джазу (якщо не помиляюся), ще й було таке: з вступу до однієї пісні плавно переходили на іншу, експериментували, як тільки можна було!!! Так мені сподобалося, що просто передати не можу!!! Шкода, що того на диску немає!!!
     
  20. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    На рахунок живого концерту. Мені цікаво, як він вміє заряжати енергією публіку, але я майже переконаний, що до концертів західного рівня (типу колишнього QUEEN і так далі) йому ще ой як далеко... Хто не бачив записи живих концертів Фреді Меркурі та компанії, подивіться обов'язково!! Це просто фантастика...
     
а де твій аватар? :)