Ой Мороз-Мороз...........

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ГРАНД, 16 сер 2011.

  1. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Скоро малоінтелектуальні та продажні журналісти відкопають з політичного смітника О Ткаченка і форумні "аналітики" почнуть і його "аналізувати". Чим не лавка з пенсіонерками коло під'їзду. По цій причині цей форум довго не протягне. Подивіться на відсутність достойних тем на сайті. Тому варто переходити з "оценки властей..." до "оцінки трьопу форумчан".
    А засмальцьованість підкинутих персонажів крім гидоти нічого не визиває. Вже не тільки Мороз протух, але й молодший Сірожа, який теж з жлобських комсомольчиків.
     
  2. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    І до чого тут журналісти????
     
  3. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Та вони з "проблеми" Булгарії перекинулися на зборище СПУ. А про повний занепад дії Конституції та сурогатність держави нікому трезвонити.
    Сьогодні я дивився, як вони "знімають" книжкову ярмарку. Примітивно і під копірку. Тому мені кажеться, що оті оголені дівки більш конструктивні ніж наше ТБ.
     
  4. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Журнаніст тіко інформує. Інформує! Він повинен інформувати чесно.
    У Вас дуже зависокі вимоги до журналістів.
     
  5. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    про що?
    Онікс, я бачу, що чіпляю вашу професійну честь, але в Україні є видатні спортсмени, науковці, інженери, про яких знає весь світ. А ось журналістів таких НЕМАЄ, все малоінтелектуальна та маломасштабна дрібнота, яка задовбала вже своєю сірістю Україну.
     
  6. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Я до журналістики маю дуже далеке відношення. Спілкуюся, друзі є...
    Дуже прикро, що Ви ТАК бачите...

    Думаю, що Гонгадзе знають у світі більше, ніж якогось інженера...
     
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    І чим був знаменитий Гонгадзе?
     
  8. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Я не про те чим , а про те, що дуже відомий... У контексті ось цієї цитати пана Прокопа
     
  9. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Соцпартия исключает вхождение в Партию регионов
    [​IMG] Сегодня, 17 августа, пресс-служба Социалистической партии (СПУ) сообщила, что ее лидер Александр Мороз исключает вхождение СПУ в Партию регионов.

    "Все разговоры о присоединении СПУ к Партии регионов нелогичны, не соответствуют действительности", - заявил господин Мороз.

    По его мнению, программа Соцпартии и ее оценка положения дел в стране, оценка программы реформ принципиально отличаются от проводимой действующей властью политики и от позиции Партии регионов.

    Он также отметил, что на съезде партии было принято решение об углублении оппозиционной деятельности СПУ.

    По материалам ИА "Украинские новости"
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Олександр Мороз про перевертня Луценка, злодійку Юлю, неприпустимого Петра | DROZDOV


    View: https://youtu.be/M2NzdY0kfq4
     
а де твій аватар? :)