Оформлення дозволу на "гумостріл"

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем pavvvell, 30 гру 2010.

  1. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Вітаю .
    Можливо хтось підскаже чи можна легально отримати дозвіл на "травмат" (пристрій для відстрілу набоїв несмертельної дії) для зберігання і транспортування. В "органах" звичайно не працюю , і не підприємець , простий середньостатистичний громадянин.
    Можливо хтось зіштовхувався з даною проблемою - поділітся досвідом. Знаю шлях до цього "тернистий" (справки нарколога , психіатра , про судимості ).
    І саме основне - якщо дозвільний орган МВС дасть відмову , то чи можна рішення "дозвільника" оскаржити в суді?
    Завчасно вдячний.
     
  2. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Почнем з того, що маю в сейфі "гладке". Ті всі справки, то фігня (2 дні часу і десь 700 грн. - ціни (офіційні) минулого року). Перше, найдіть районного дозвільника і поговоріть з ним - то буде більше коритсті, ніж від "тріпання" на форумі.
     
  3. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Вельми вдячний за відповідь.
    Після св"ят піду шукати , можливо якраз , і непотрібно буде вступати в "дружинніки"
     
  4. sselev

    sselev Well-Known Member

    Наскільки гумостріл підходить для самозахисту?
     
  5. pavvvell

    pavvvell Active Member

    На 99%.Це найкраще шо є для самозахисту (краще ніж пневматика і газова зброя) , але наша держава тільки дбає за захист (самозахист ) усіляких держслужбовців , та силовиків.
    Простому громадянинові отримати легально дозвіл на гумостріл важко.
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    50 на 50. Залежно в яку пору року і куди стріляти. Зимою, коли купа лахів на тілі, стрільба по корпусі пуста справа. В голову не варто, щоб не посадили через перевищення необхідної самооборони, по ногах небезпечно, щоб не пошкодити вену або не дай Бог артерію. У Львові таких випадок був, після чого чоловік стік кров"ю і помер. Літом стріляти в корпус теж небезпечно, наслідки можуть бути різні. З нашими законами краще взагалі не чинити опір, а підставити акуратно морду, щоб потім заробити нормальні гроші.:)
     
  7. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Не факт. Були різні випадки (плюс спеціально перевіряли) - зимою можна нанести досить сильні травми. Багато буде залежити від зброї (як сильно вона ту гуму пошле в противника)
     
  8. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Стандартний "терен" має 50 Дж , хіба стріляти імпортними читав що навідь бувають до 80 Дж.
    Ще багато факторів залежать з чого стріляти - якщо пістолетом , то там багато енергії тратиться на перезарядку.Найпотужніші це - револьвери з довгим стволом.
     
  9. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    варіант акуратно підставити морду не підходить, а якщо нападник зробить тебе калікою на все життя, ти ж не знаєш які у нього наміри, хіба можна здогадуватись(приклад: йду я ввечері з дружиною чи з своєю дитиною, на нас хтось нападає, то краще я їх посріляю і сяду в тюрму ніж згвалтують мою дружину чи покалічуть дитину)
    А за перевищення самооборони можна і відкупитися, та загублене здоров'я не купиш
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. adviser

    adviser Well-Known Member

    Недавно в мене закінчився дозвіл на газовий ПМ . Раніше, щоб поновити на 3 роки потрібно було довідку від нарколога і психіатра. А тепер влада Янека добавила ще й довідку про судимість (у Львові запит робиш на Липинського і чекаєш місяць, плотиш квитанції в касу). Ще потрібно робити відстріл пистоля на вул. Конюшини (коштує це 80 грн.) плюс кулі.
    Так , що мінінгіту навіть на газовий ствол добавилось.:cry:
     
  11. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Ви не праві. Довідку про несудимість треба було і раніше (оформляв особисто в 2009 і точно знаю, що до того вона була).
    Скоро Янукович стане винним у тому, що друга світова війна сталась.
     
  12. adviser

    adviser Well-Known Member

    В мене зброя вже 10 років. Передостанній раз подовжував дозвіл 8 лютого 2008 року (тоді ще відмітку про несудимість робили за місцем проживання) ТЕПЕР у ЛЬВОВІ
    Відстріл не був потрібен ще в 2008 році ВЗАГАЛІ(http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=706-93-%EF)
    Так що правий я на всі 100%, коли я говорю про факти, що стосуються мого життя. Інакше я мовчу, або вставляю слово "напевно"
     
  13. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Так я правий і так. Я ж львівянин і судив зі своєї сторони :pardon:.
    Згоден - для вас трохи не зручно. Можливо тому, що дозволи тепер видають на 3 роки зразу (а не на рік).
    Р.С. В мене гладкоствольне.
     
а де твій аватар? :)