Оффтопи

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Romko, 20 кві 2009.

  1. Sindbadmorehod

    Sindbadmorehod New Member

    Приїхав я до Новояворовску на Великдень цього року, цей світлий день, в житті напевно кожної людини, розташовує до спілкування, позитиву, любові до ближнього та до України. Розташовує він також і до гордості за західні області нашої країни, які що пройшли крізь пекло радянської епохи змогли пронести до нашого часу традиції, культуру і головне самосвідомість того що ми усі українці, що живуть на цій святій землі, і немає у світі землі яку б ми любили більше ніж рідну хату.

    І потрібно ж було такому статися що саме цього дня я зустрів сім'ю росіян, які вже більш ніж 20 років живуть в Новояворовску і усі ці 20 років ненавидять українців, вважаючи що живуть серед злодіїв негідників і брехунів. У розмові зі мною вони намагалися довести що саме жителі західної України це саме злодійське плем'я на усій землі.

    Відверто кажучи - в мене в голові не відразу помістився той факт, що можна прожити пів життя, на землі яку ненавидиш і в постійній ненависті до людей, що оточують тебе.
    Я не можу зрозуміти таких людей... Це ж ким треба бути - садомазохістами? Що б жити там де не подобається.... Чи треба бути настільки ледачими що б нічого не зробити що б повернутися у свою країну россию? Я ще якось можу збагнути коли нас не люблять росіяни що живуть в россії, але коли людина живе тут пів життя і при цьому ненавидить все навкруги - це або безумство, або збочення...

    Дуже хочеться вірити, що це швидше виключення з правил. Що наша свята земля просто не стерпить людей які ненавидять її. А ще більше хочеться вірити в те що не усі росіяни такі.

    P.S. Напевно не вірно називати це подружжя тут, але я зроблю це тільки для того, що б можливо приїхавши через деякий час в це чудове місто дізнатися, що ці люди таки покинули мою Батьківщину і переїхали в Росію. Це подружжя :cesored:.
     
    Останнє редагування модератором: 18 тра 2012
    • Подобається Подобається x 1
  2. kitana

    kitana Banned

    Відтепер це буде справа всього Вашого життя.


    п.с. Запостіть ще в якомусь розділі цю чудову новину, бо у двох - малувато буде.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А вони не в Новояворівську жиют, а на частині своєї Радянської Країни. Заре в Латвії такі ж проблеми даютьсі взнаки. Там мало не пів-країни москалів, вже референдуми проштовхуют про державну російську мову і т.д. і т.п.
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Зачем?
    Искали встречу с ними?
     
  5. В ветке Анекдоты:
    Смiшно.
    А при испытаниях нового отечественного GLONASS-навигатора сколько человек пропало? Ещё не посчитали?
     
  6. morze

    morze Well-Known Member

    І що Тобі сниться, Крейсер Аврора?
    В мить, коли сонце вмиває ріку!!!
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Постсовок мало на шо здатен:

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. iso

    iso Well-Known Member

    а яким боком це прифастригувати до назви теми?
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Таким, шо Львів - це постсовок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Сколько надо ещё лет, чтобы пережить совок на Украине?
    Если взять Российскую Империю 1917 года и СССР 1937 года.
    СССР ещё был постимперией или уже стал совком?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)