Оффтопи з релігійних гілок

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 20 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    При чому тут "кого більше любити" і при чому тут діти? Ви вкурсі суті питання?
     
  2. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Ваші діти є членами вашої сім’ї. Ваша сім’я є "одно" з вами. Але батьки люблять своїх дітей навіть якщо вони не разом та ще й неслухняні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Правильно кажете.
    І я про те ж саме писав...
    Я так зрозумів, Ви погоджуєтеся, що усі християнські течії, наголошую-саме християнські течії, чи конфесії, а не секти і культи, є як діти, членами однієї сім"ї Церкви, де Батьком є Сам Бог Ісус Христос?
    І природньо, що в сім"ї є старші діти, молодші діти, є слухняні і не зовсім слухняні, головне, що вони усі визнають, Господа Ісуса Христа, як свого Батька...
     
    Останнє редагування: 9 лип 2009
  4. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Повага до особистості не дозволяє займатись самосудом, але мовчати на гріх теж є гріхом. Якщо гомосексуаліст кічиться свою орієнтацією і пропагує її, то має бути адекватна реакція зі сторони віруючих людей, а не толерантне ставлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    усі люди, байдуже, християни, чи ні, члени Церкви чи культу чи просто атеїсти - усі є дітьми Божими, і всіх їх Бог любить. І кожному дає можливість скористатися з Його любоів, часом у спосіб, нам цілком незрозумілий. І формальна приналежність до сім'ї (Церкви) цілком не є необхідною (як і достатньою) умовою :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    А жаль...От трошки б розібрались що до чого, а тоді б і судили. А так - нічого незнаю, про все це не в курсі, але "осуждаю" (с)
    Єх...молодо-зелено...

    Проблема у сопричасті. Його немає між католиками та православними. Тому, якщо ви взяли шлюб у католицькій церкві то і дитинку хрестіть там же. Ви можете відвідувати православну літургію, але причащатися не можете. Такий порядок.
    Крім того, на шлюбі, підчас обряду священик питав чи готові ви прийняти і по католицьки виховати дітей. Ви прийняли на себе певні зобов"язання і тепер маєте їх дотримуватись. Все просто.
     
  7. nastinka

    nastinka відсутня

    та ні я не засуджую.
    я прочитала майже новий завіт. розумні речі..але якщо їх всіх дотримуватись...чесно..я з розуму зійду :)
    церква..а церква у мене в церці...
    те, що на землі стоїть, то просто будова, де ті самі люди грішні проповідують, і втлумачують що вони святі...
    при тому умудряються нас обманювати...
    отакувот..Імхо.
     
  8. Зануда

    Зануда така зануда

    Даремно ви так. Особливо, якщо зважити, що самі особисто сповідуєте власну релігійність, свого виробництва, такбимовити.

    Виходить, що ті що живуть нормами християнської моралі, дотримуються Заповідей, то з ними щось не гаразд? Дах поїхав? А ті що не дотримуються - вони нормальні? Я вас добре розумію?

    Запропонуйте краще слово. Догматичні розбіжності, непримиренне відношення православних до католиків. Так нормально?
     
  9. nastinka

    nastinka відсутня

    я говорила особисто про себе..
    просто..ну мені деякі речі тяжко зрозуміти і виконувати..
    і крім того я люблю сперечатись.. :)
    тому краще, не потрібно..я можу дістати, і образити..бо мої думки і слова є різкими..
    така вже я..соррі ;)
     
    Останнє редагування: 22 лип 2009
  10. Зануда

    Зануда така зануда

    Дєточка...сперечатись треба конструктивно, а діставати співрозмовника переважно люблять ті, кому нічого сказати по темі, от і розкидаються словами. :)

    Спочатку треба спробувати. ;)
     
  11. nastinka

    nastinka відсутня

    буду сперечатись.. :)
    дайте мені час ;) а то я ше трохи не доросла до вашого віку...)) доросту..от тоді й поговоримо ;)
     
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Повністю з Вами згідний, Уко, в тому, що усі люди без виключення по плоті є дітьми Божими, але я мав на увазі духовне синівство і батьківство, і говорив про людей духовно народжених від Нього, а не про тих хто формально належить до Церкви...
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ви мені тіко скажіть, з кокої висоти той вуйко впав!
    Москаль, чи гамериканський космонавт?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Зануда

    Зануда така зануда

    Та яке! То ж телепузик - невже не видно?
    [​IMG]
     
  15. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Судячи по розмірах космічний мутант.
     
  16. Ярик

    Ярик Well-Known Member

    [​IMG]


    А це богоявлення бога смайліків, в Стрийському парку :)
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Однозначно москаль, бо ноги та руки тримав широко. Напевно показував, що все навкруги його.:)
    Ярику, я ще можу зрозуміти якось, що Ви не бачите, чи не хочете бачити чуда, але жартувати стосовно богоявлення досить нерозумно виглядає, як на мою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ярик

    Ярик Well-Known Member

    Я не жартую з богоявлення, я жартую з дерев, зрубів на них, і людей з бурною фантазією
     
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Тоді на майбутнє слово "богоявлення" беріть в лапки.
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А для тих жартів у нас ІНША ГІЛКА! :ireful1:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)