Оффтопи з релігійних гілок

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 20 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: мормони

    Шрек також офтопить у всі гілки пише: "я туть". Це що, гикавка напала, Шреку?
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: мормони

    а хто почав?... :D :D :D
    а цитати з Біблії для мене нащо?... ;)
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: мормони

    ну ось нарешті порозумілись
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: мормони

    ну якшо Ви хлопець, то два другі тре розуміти я і пупер
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: мормони

    Батьки мені не нав"язали. Я навіть від них після школи в Миколаїв поїхала спробувати сама розібратися, чи праві вони. І зрозуміла, що таки праві і я рада, що в такій сім"ї народилася. А в дитинстві я хотіла бути така, як всі. Мені було встидно, що мої батьки інші. Тільки багато вже тих, хто були такі, як всі, закінчили свій шлях ні по-людськи, ні по-Божому.

    А Вас я би ще зрозуміла, якби Ви були народженим Свідком. А так не розумію. Бо традиційна церква має в своїй основі правильне вчення. Друга справа, що вони обросли обрядами і дехто тих обрядів тільки й тримається. Але зараз і традиційна церква переживає час пробудження, що тільки радує. Свідків ж я хоч і поважаю, як релігію, але знаю, що вони в такому заблудженні, що тільки дивуєшся, як так люди могли Біблію перекрутити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Християнські течії

    От Иоанна 8
    3 Тут книжники и фарисеи привели к Нему женщину, взятую в прелюбодеянии, и, поставив ее посреди, 4 сказали Ему: Учитель! эта женщина взята в прелюбодеянии; 5 а Моисей в законе заповедал нам побивать таких камнями: Ты что скажешь? 6 Говорили же это, искушая Его, чтобы найти что-нибудь к обвинению Его. Но Иисус, наклонившись низко, писал перстом на земле, не обращая на них внимания. 7 Когда же продолжали спрашивать Его, Он, восклонившись, сказал им: кто из вас без греха, первый брось на нее камень. 8 И опять, наклонившись низко, писал на земле. 9 Они же, услышав то и будучи обличаемы совестью, стали уходить один за другим, начиная от старших до последних;
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Християнські течії

    Ким числите себе ,книжником чи фарисеєм?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християнські течії

    А чому так мало варіантів?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: мормони

    У них їх вчення направлене на те, щоб применшити роль Ісуса, їх догми в більшості на це направлені.
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: мормони

    олю, народження "кимось" або "десь" не робить автоматично віру правильною...
    а я от не розумію, що бабця моя ходила два рази на рік (пасха, різдво) в рорсійську православну церкву (на короленка) — чому я маю туди теж ходити?....
    чому я повинен вірити у те, що вона інколи вірила?... ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християнські течії

    фарисеї, саддукеї і свідки.... ;)
    обирайте.... :) :) :)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Християнські течії

    Дякую, Пупере, ви любязні.:D
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Християнські течії

    завжди до ваших послуг....
    :)
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи на релігійні теми

    Хто дуже чутливий до цього, то пишу пояснення.
    Шановні форумляни, ваші дописи було перенесено "за призначенням" так би мовити. :) Просто я почала наводити весняні порядки на цій гілці. Дописи просто переношу. Постараюся не викидати. ;)
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Оффтопи на релігійні теми

    дякую, бо дописи хоч і офтопні, але змістовні....
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи на релігійні теми

    Я з деяких, може, окремі гілки постворюю. Просто часу обмаль. Тому поки сюди попереносила. А оффтопили багацько, так що і роботи з тим буде купа.
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Оффтопи на релігійні теми

    додай в дужках (свідки), бо все одно мова буде переважно про них...
    :)
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи на релігійні теми

    Ти знаєш, я довго вагалася чи додавати. Потім вирішила оффтопи не обмежувати, а то потім доведеться робити гілку оффтопи з оффтопу. :D
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Свідки

    Ви, миху, щось так як пупер, читали, але недочитали. ;) Ну нє? Того і дискусії у вас двох такі яскраві! :D:D:D А мені потому робота - куди порозпихати дописи, аби в тему було. ;):D:D:D
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Свідки

    Ліля, не ображайтеся. То все вино.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)