Оффтопи з релігійних гілок

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 20 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. sitech

    sitech Well-Known Member

    Ви й пані Un.Known - це та ж особистість, якщо ви відповідаєте на те, що вам не було направлене, правда? Я ж нічого не маю проти того, що ви можете писати під різними йменнями, або виступати як різні особистості. Будь ласка. Але, на якій основі ви вказуєте куди мені йти? Я вам що, сказав,які я шукаю повідомлення, просив вас допомогти в цьому. Цікаво, ваші дії можна розцінювати як нав'язування вашої думки, чіпляння до мене?
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Зараз прийде Мих і туди ж пошле, без вповноважень. І уявіть, "Мих" - це не третє ім’я тієї ж людини. ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Для мене теж усі СЄ на одне лице, прилипали.

    ---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    Ок. Більше пояснювати не буду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. sitech

    sitech Well-Known Member

    Пояснювати? %(

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

    Жах Тільки не розумію чому Мих у вас це третя особа. Ви стійкий прихильник трійці?
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А просто рахувати - вмієте? ))))
     
  6. sitech

    sitech Well-Known Member

    Даєте консультації ;) Жартую
    але все таки, чому Мих у вас це третя особа. Ви стійкий прихильник трійці?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви нагору подивіться і пригадайте, що писали перед тим.
     
  8. sitech

    sitech Well-Known Member

    Що я писав, пригадати не тяжко. Я завжди пишу про ті часи, коли устрій Бога почне правити землею. Ви не можете уявити які почнуться тоді благодатні для всього людства, а не для окремої групи людей, часи. Пс 36:10, 11
     
  9. kitana

    kitana Banned

    Ви серйозно? :)

    Тема "Свідки" http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=11782
    14 629 дописів.

    У Вас реєстрація - з 14.01.2012

    На всіх форумах по черзі з'являються нові свідки (мабуть, отримують рознарядку) і починають відписувати у 100500-й раз все спочатку і вимагати доводи.
    Щоб жувати цю жуйку до безкінечності...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Чи підвищення по службі? :)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Злий пес розсмішив. ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. sitech

    sitech Well-Known Member

    Щось я не дуже зрозумів вашу аргументацію. Ви аргументуєте що я брехун тим, що в мене реєстрація - з 14.01.2012?
    Це все, що вам здалося неправдивим? Це всі звинувачення? ;-)))
     
  13. kitana

    kitana Banned

    По-перше, я Вас не називала брехуном. Ви мене в цьому звинувачуєте, не наводячи жодних доводів.
    По-друге, Ви намагаєтесь відчувати себе ображеним і безпідставно звинуваченим, щоб отримати насолоду "гоніння за правду"??? )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ні, щоб розмову нав'язати.
    Оплата ж у організації СЄ за к-сть знаків залучених.
     
  15. kitana

    kitana Banned

    То нехай ділиться!

    За 30% я радо розмову підтримаю )))
     
  16. sitech

    sitech Well-Known Member

    :)))))))
    Але так воно й є. Всі дописи, які я колись був зробив, їх вже немає. Мене намагаються звинуватити у брехні без жодної на це аргументації.Як ви вважаєте, я маю а це підстави?

    ---------- Додано в 01:04 ---------- Попередній допис був написаний в 00:55 ----------

    Якщо так було б насправді, ви мали б багато конкурентів. Я можу ділитися зі всіма з тим, рол що насправді вчить Біблія
    Вам було б цікаво знати, наприклад, що святкування Пасхи в Біблії мало зовсім інше значення ніж цьому святові приділяють сьогодні? Що означає слово "Пасха"? Яке значення цьому святові приділяли люди, які жили у часи Ісуса Христа?
     
  17. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Чому ви вирішили, що kitana цього не знає? Вона про це десь говорила? :wacko:
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    kitana, справа в тому, що СЄ люблять бавитись у мозохізм, тобто їм хліба не дай, а дай можливість побути приниженим, у них зразу виникає почуття, що це вони терплять через віру в радість Єгові. Тому ваше "По-перше, я Вас не називала брехуном", думаю, нашого Ситечка сильно розчарувало.
     
  19. Ясно правила форуму можуть тут порушувати тільки модератори.
    І ви простовід природи вперті чи посто повноважженнями користуетесь?
    Я тут за 5 рокків жодного єговіста не бачив.
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не будьте голослівним, дайте правило, котре я порушила.
    Бути впертим - це повноваження модератора? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)