Оффтопи з релігійних гілок

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 20 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще раз.

    Як ви поясните, що тіло вмирає, а душа залишається живою? Не пишіть про горобців. Не знаєте - скажіть: не знаю. Я вас не питаю ні про воскресіння, ні про смерть душі. Ви що? прикидаєтесь?
     
  2. sitech

    sitech Well-Known Member

    ---------- Додано в 16:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    Цікаве питання...? Як ви думаєте, Мих, скільки раз в Біблії говориться що душа не безсмертна?
    Ніяк, душа - це і є сама людина. Ось що було сказано про людину, яке нехтувала Законом: "Кожна душа, що їстиме якубудь кров, то буде винищена душа та з-посеред народу свого." (Левит 7:27). Ви ж не будете прикидатися, що не розумієте, що говориться в даному законі не про істоту, яка залишається після смерті людини, продовжуючи життя після смерті тіла, а про саму людину, яка знехтувала законом, який забороняв їй вживати кров, яка мала за це померти.
    Душа, пане МИх, я ще раз для вас повторю, в Біблії - це 1)тварина; 2) людина; 3)життя тварини або людини

    Сьогодні взяв я за свідків проти вас небо й землю, життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє… (Повторення Закону 30:19)
     
    Останнє редагування: 26 бер 2012
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Від Матвія 10:28
    І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні.


    Прошу сказати, який варіант з трьох ваших мені вставити замість слова "душа".

    А тоді посміємося.

    Сито і перестаньте приводити порожні приклади, які нічого не доводять. Шо за стиль, грузити чим попало?

    ---------- Додано в 16:09 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    Невже себе там побачили, у цій фразі? Не смішіть! Ті свідки вмерли вже давно.:)
     
  4. sitech

    sitech Well-Known Member

    "Кожна душа, що їстиме якубудь кров, то буде винищена душа та з-посеред народу свого." (Левит 7:27). Ви ж не будете прикидатися, що не розумієте, що говориться в даному законі не про істоту, яка залишається після смерті людини, продовжуючи життя після смерті тіла, а про саму людину, яка знехтувала законом, який забороняв їй вживати кров, яка мала за це померти.
    Давайте, смійтеся, але спершу дайте відповідь, потім я дам відповідь на ваше запитання.
    Говориться чи Левит 7:27 про душу як про те, що залишається від людини після смерті її тіла

    ---------- Додано в 20:20 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    Ні, що ви. Вони ще й досі живі. До них ще линуть слова Бога (ПвЗн4:26; 31:28; Іс 1:2)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тааааааа, тілько до появи Рассела ніхто не знав, що він - свідок... от байки:biggrin:

    ---------- Додано в 20:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:57 ----------

    Ді1:6 Отож, зійшовшися, вони питали його: «Господи, чи цього часу знову відбудуєш Ізраїлеві царство?» 7 Він відповів їм: «Не ваша справа знати час і пору, що їх Отець призначив у своїй владі. 8 Та ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде, і будете моїми свідками в Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії й аж до краю землі.» 9 І сказавши це, коли вони дивились, знявся угору, і хмара його взяла з-перед очей їхніх. 10 І як вони дивилися пильно на небо, коли він відходив, два мужі стали коло них у білій одежі 11 і сказали: «Мужі галилейські! Чого стоїте, дивлячись на небо? Оцей Ісус, який від вас був взятий на небо, так само прийде, як його ви бачили відходячого на небо.»

    Тому ми християни, бо є свідками Ісуса Христа

    ---------- Додано в 20:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:05 ----------

    роззуйте очі, я давно казав, що душа МОЖЕ вживатися у смислі людина! Прочитайте тричі на ніч.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. sitech

    sitech Well-Known Member

    Хм, а ви про що, а при чому тут Рассел? Ви хоч відносники з Біблії відкривали? Судячи, що це переплітаєте з Расселом, ні. До речі, чому ви завжди, якщо щось не так, не по вашому, переходите на особистості, ви що, думаєте, що ви, якщо згадаєте Рассела, чи ще когось, станете в фаворі? Краще, якщо ви візьмете за правило, не переходити на особистості. Якщо ви говорите про Біблію, згадуйте про єдину особистість - Бога Єгову, автора Біблії. Я ж не згадую в нашій розмові з вами ні Рассела, ні папу Римського, ні когось з великих цього світу. Я хочу, щоби наша увага, якщо ми розмовляємо про Бога, була сконцентрована тільки на Бога, автора Біблії, цієї книги та на його волі... і все.
    Дякую, якщо ви мене зрозуміли.

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:21 ----------

    Якщо ви свідки Ісуса, свідчить про те, про що свідчив сам Ісус (Ів 7:16; 8:28; 14:10) Навчайтесь в нього.
     
    Останнє редагування: 26 бер 2012
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    І все ж:

    Чи й далі філософія?
     
  8. sitech

    sitech Well-Known Member

    Поставте точно такий, який би ви поставили в випадку Йова 33:22
    В цьому випадку слово "душа" та "життя" використанні як синоніми - одне доповнює інше. В Біблії говориться, що вороги Мойсея, які шукали нагоди позбавити його життя, шукали його душу (Вихід 4:19). Про Ісуса Христа говориться, що він прийшов щоб "душу Свою дати на викуп за багатьох!" (Від Матвія 20:2)

    Так що вам поставити, вирішуйте самі, думайте...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мені нема потреби. Є душа, яка може залишатися живою при мертвому тілі - для мене тут все ясно.

    Поставимо замість слова "душа" - "життя" - так, як ви кажете:

    Від Матвія 10:28
    І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а життя вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й життя, і тіло вам занапастити в геєнні.

    І що ми бачимо? тіло вбивають, а життя вбити не може. Отут би ваші пояснення, як це тіло вбите, а життя - ні.

    Наступна твердження - і тіло і життя може вбити. Як ви думаєте, чому життя і тіло окремо тут розглядається?

    Як це пояснити?
     
  10. sitech

    sitech Well-Known Member

    Якщо Біблія - це записані слова Єгови (маю надію, що ви не станете це заперечувати), то й думки, що записані в Біблії - це думки не людини, а Єгови Бога, що записував події, що відбувалися з людством з свого погляду. Людина, приведена на шлях смерті Дияволом Сатаною за обіцянкою Єгови знову буде приведена по життя (Ді 24:15). Тому говориться, що навіть, якщо тіло людини буде вбито, душа, або життя людини все-одно буде знаходиться в пам'яті Єгови Бога, який дотримується своїх обіцянок і виконує обіцяне - воскресить праведних, вірних йому людей до райського життя на землі. Бог через Ісуса говорить: "Оце ж воля Мого Отця, щоб усякий, хто Сина бачить та вірує в Нього, мав вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня." (Від Івана 6:40)
    Сатана і його демони дуже бажають знищити все людство, але вони знають, що, навіть якщо все людство буде знищено, Єгова за своєю обіцянкою все одно воскресить людей, тому вони застосовують іншу тактику. Валаам Беоров знав, що Єгова нізащо не покине свій народ, якщо народ не припуститься великої помилки (2 Петра 2:14, 15; Числа 25:1—9; 31:15, 16; ОБ 2:14)Його спроби певною мірою були вдалими, тоді ж загинуло 24 000 людей. Єгова не буде воскрешати тих людей, які, піддавшись Спокуснику, стали на явний шлях гріха ТА БУНТУ. Тому, Єгова попіклувався для не байдужих до вічного життя людей, щоб у Біблії була ця пересторога: "І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні."(Від Матвія 10:28) Тобто зробити так, що людина своєю поведінкою зітре навіки всю інформацію про власне існування з пам'яті Творця, Бога Єгови

    ---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

    Поясніть тепер ви, про яку душу говориться в приведених нижче віршах:

    1) Йова 33:22
    2) Вихід 4:19
    3) Від Матвія 20:2
     
  11. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Невже ви не бачите, що ваше пояснення позабіблійне... Так виходить з ваших дописів, що слово "душа" має ще одне значення - пам"ять про людей, які повинні спастися,тобто про членів організації вартової башти. На запитання як тіло можна вбити, а душу - ні - у вас якісь словесні викрутаси. Ви не допускаєте, що "свідки" помиляються?


    Ще один приклад позабіблійних вигадок
    Апостол Павло пише, що всі, а ви пишите, що тільки деякі. Біблію деколи читаєте?о_О
     
  12. sitech

    sitech Well-Known Member

    Ні, це ви так дума\те. Слово душа в Біблії передає значення*
    1) тварина
    2) людина
    3) життя тварини або людини
    Якщо ви невпевнені, давайте обсудимо на підставі Біблії з вами разом.

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

    Дякую, що

    Ну як ви думаєте, який суд буде по справедливості, суд людей чи суд Бога? Якщо суд людей часом по яким причинам, ми говорити зараз не будемо, то суд Бога буде судити чітко по тому, що людина заслуговує. Як ви думаєте, став би Бог, ваш Бог багато разів попереджати вас про конкретну небезпеку, якщо такої немає. Значить, Бог пробує говорити про те, чого насправді немає?
    Ось написано: "бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши."
    (Дії Апостолів 17:31)
    Що Бог буде робити у цей, визначений їм день з людьми, котрі виявлятимуть йому йому зневагу та непокору?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ой, Сито, які ви далекі...

    У Біблії записані не слова Бога, а думки Бога, але словами того, хто писав - людиною.

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    Читайте далі:

    28. Він викупив душу мою, щоб до гробу не йшла, і буде бачити світло живая моя.
    (Йов 33:28)

    отже праведна душа не вмирає - до гробу не йде!
     
  14. sitech

    sitech Well-Known Member

    Хм, =У Біблії записані не слова Бога, а думки Бога= А в чому для вас особисто ви бачите різницю, це не одне теж саме? Чи Бог не промовляв до людей?
    Чи не головне знати волю Бога?

    А неправедна душа, йде до гробу, чи не так?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ми говоримо не про волю Бога, а про слова Біблії. Біблію писала людина натхнення Святим Духом. Людині, наприклад, було одкровення, вона його описує, а описує його так, як вона його розуміє, тобто в силу свого сприйняття і світогляду.

    ---------- Додано в 09:40 ---------- Попередній допис був написаний в 09:34 ----------

    Гарне запитання. У цьому тексті душа є душа, а не "людина" і не "життя", бо всі люди є смертні, а тут праведна душа не йде до гробу.
     
  16. sitech

    sitech Well-Known Member

    Ні, пане МИХ. Коли люди записували Біблію, деякі навіть не розуміли того, що вони мали записати, але це, що вони записували, було істоною, бо вони знаходилися під надхненням Бога (Дан12:8; 2 Петра 1:20, 21). Це може означати, що вони не переказували думки Бога через власний світогляд, а саме передавали їх такими як є?

    ---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

    Тобто? Це означає з ваших слів, що душі лежать в гробах? Чи щось інакше, поясніть що означають слова "]Він викупив душу мою, щоб до гробу не йшла, і буде бачити світло живая моя." (Йов 33:28).
    В Синодальному перекладі це звучить так: "Он освободил душу мою от могилы, и жизнь моя видит свет." (Иов 33:28)
    В цьому вірші "жизнь... видит", доречі
     
  17. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Ви постійно посилаєтесь на цитати Старого Заповіту, які є корисні до читання і направи. Але я не знаю жодної людини, яка б змогла стати християнином нічого не знаючи про Ісуса Христа та Його науку, передану нам апостолами. Правди християнської віри ми черпаємо у Євангеліях та посланнях. Якщо ви хочете поговорити про християнську віру, то краще посилатись на Новий Заповіт і там шукати Істину, яку відкрив людям Ісус Христос.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. sitech

    sitech Well-Known Member

    Ви, напевно дуже сильно здивуєтесь, але Ісус Христос, з якого я беру приклад, при кожній нагоді саме цитував тільки зі Старого Завіту. Для чого він це робив? Для того щоб показати людям риси свого Батька, шо сам Ісус нічого не приніс свого в наш устрій, а тільки те, що від нього бажав його Бог і Отець. Він сам не один раз наголошував: "Сам Я від Себе нічого не дію, але те говорю, як Отець Мій Мене був навчив." (Від Івана 8:28)
    Ісус не приніс в світ нову теологію. Бог, про якого було сказано в Священних єврейських Писаннях, або як кажуть Старому Завіті, лишився тим самим Богом і його наміри відносно землі та людей не змінилися.
     
  19. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Писання цитував також й сатана. Я вас не питала з кого ви берете приклад.
    Для кращого розуміння прочитайте Ів.1:
    1. Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.
    2. Воно в Бога було споконвіку.
    3. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.

    4. І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.
    5. А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його.
    9. Світлом правдивим був Той, Хто просвічує кожну людину, що приходить на світ.
    10. Воно в світі було, і світ через Нього повстав, але світ не пізнав Його.
    11. До свого Воно прибуло, та свої відцурались Його.
    12. А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
    13. що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
    14. І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.
    16. А з Його повноти ми одержали всі, а то благодать на благодать.
    17. Закон бо через Мойсея був даний, а благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа.

    Ми живемо в часі Нового Заповіту і тепер кожна людина може стати учасником цього Заповіту якщо забажає. Як стати спадкоємцем? Беремо Новий Заповіт і читаємо. Одночасно слухаємо пояснення Церкви, щоб не впасти в єресь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. sitech

    sitech Well-Known Member

    Він був змушений. Якщо б він почав цитувати якійсь апокриф або ще щось, написане людьми, на Ісуса це б не справило жодного враження. Це ще раз доказує наскільки є важливим Боже Слово.

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

    Дякую за вашу пораду. В цілому вся Біблія є дуже важливою. В тому числі й Євангелія від Івана.

    ---------- Додано в 18:49 ---------- Попередній допис був написаний в 18:43 ----------

    Олена, ви праві, що кожна людина може стати учасником, але тільки її бажання недостатньо.

    ---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    Сьогодні по настанові Ісуса Христа, вірні йому послідовники відзначають день спомину його смерті. Ця настанова Ісуса записана в Біблії. Він повелів своїм учням: "Це чиніть на спомин про Мене!" (Від Луки 22:19) Цей день 14 нісана по календарю, якого дотримувалися в часи Ісуса, припадає на сьогоднішній день, 5 квітня.
    «Пройшло вже стільки років, - заперечить хтось можливо, - так чи так уже важливо, коли справляти Вечерю?» Так, це має велике значення. Зміни були зроблені непримиренними людьми, які боролися за владу. Замість того щоб коритися Ісусу Христу, люди виношували свої власні ідеї. Точно виповнилося те, про що попереджав апостол Павло: «Я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть… Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою…" (Дії Апостолів 20:29,30) Вся справа в слухняності. Ісус заснував для християн всього одне свято. Біблія роз'яснює, коли і як він має відзначатися. Хто ж має право це змінювати? Перші християни воліли швидше переносити переслідування і відлучення від церкви, ніж іти на компроміс.
    Цікаво, що зараз на землі, як і раніше живуть християни, які вважаються на бажаннями Ісуса і справляють Вечерю на згадку його смерті в день, який він сам призначив. В цьому році у всьому світі Свідки Єгови зберуться в Залах Царства після заходу сонця, 19-30, в четвер 5 квітня - тоді настане 14 нісана. У цей самий важливий час вони будуть робити точно те, що наказав Ісус. Присутні на святі, ви також покажете, що зважаєте на бажання Ісуса Христа.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2012
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)