Оффтопи з релігійних гілок

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 20 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давайте краще я вам нагадаю.

    Дискусія почалася з того, що ви, яко проповідник від СЄ, сказали явну брехню, мов у Біблії ніде нема місця, щоб було описано життя після смерті.
    На притчі про багатія і Лазаря я вам показав, що це брехня. І що? Ви й далі, нє моргнув глазом, проповідуєте. Кому потрібна ваша неправда?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sitech

    sitech Well-Known Member

    Дякую, вам за нагадування, але прочитайте уважніше:
    Тобто мова йшла про вічний дух, який продовжує життя після смерті людини, а не про життя після воскресіння мертвих. Біблія вчить, що душа - це є сама людина, а не те, що є в неї. Вам не буде ж здаватися, що бути котом та мати кота - це не одне ж те саме? Так само мати душу й бути душею. В Біблії чітко Бог Єгова описав створення людини. Він "дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею." (Буття 2:7)
     
  3. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Отже спочатку було створене тіло, а потім була дана душа, яку не можна вбити, лише занапастити в геєні. З цим,здається,ніхто не сперечається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. sitech

    sitech Well-Known Member

    Олена, майте більше довіря до Бога, який описав створення людини в Біблії. Бог нічого не сказав про те, що він крім тіла людині створив душу, яка може пережити смерть тіла. Бог Єгова описав цей процес так: "І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею."(Буття 2:7)
    Як бачите, Олена, Бог Єгова не створив людині душу, він створив людину душею. Крім цього, він повідомив, що душа не має бессмерття, що "душа, яка грішить, та помре (Єзекіїль 18:4, 20)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    До Тита 3:7
    щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя.

    1 Тимофію 6:12
    Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьома.

    1 Тимофію 1:16
    Але я тому був помилуваний, щоб у мені першому Ісус Христос показав усе довготерпіння, — як приклад для тих, що мають повірити в нього на вічне життя.

    До Галатів 6:8
    Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне.

    До Римлян 6:23
    Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!

    До Римлян 6:22
    А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.

    До Римлян 2:7
    тим, хто витривалістю в добрім ділі шукає слави, і чести, і нетління, життя вічне,

    1 Івана 5:20
    Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!

    1 Івана 5:13
    Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя.

    1 Івана 5:11
    А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його.

    1 Івана 2:25
    А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя.

    1 Івана 1:2
    а життя з'явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з'явилося нам,

    Дії Апостолів 13:48
    А погани, почувши таке, раділи та Слово Господнє хвалили. І всі ті, хто призначений був в життя вічне, увірували.

    Від Івана 17:3
    Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його.

    Від Івана 17:2
    бо Ти дав Йому владу над тілом усяким, щоб Він дав життя вічне всім їм, яких дав Ти Йому.

    Від Івана 12:50
    І відаю Я, що Його ота заповідь то вічне життя. Тож що Я говорю, то так говорю, як Отець Мені розповідав.

    Від Івана 12:25
    Хто кохає душу свою, той погубить її; хто ж ненавидить душу свою на цім світі, збереже її в вічне життя.

    Від Івана 10:28
    І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки.

    Від Івана 6:54
    Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.

    Від Івана 6:47
    Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має.

    Від Івана 6:40
    Оце ж воля Мого Отця, щоб усякий, хто Сина бачить та вірує в Нього, мав вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня.

    Від Івана 6:27
    Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя, яку дасть нам Син Людський, бо відзначив Його Бог Отець.

    Від Івана 5:39
    Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!

    Від Івана 5:24
    Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.

    Від Івана 4:36
    А хто жне, той заплату бере, та збирає врожай в життя вічне, щоб хто сіє й хто жне разом раділи.

    Від Івана 4:14
    А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне.

    Від Івана 3:36
    Хто вірує в Сина, той має вічне життя; а хто в Сина не вірує, той життя не побачить а гнів Божий на нім перебуває.

    Від Івана 3:16
    Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.

    Від Івана 3:15
    щоб кожен, хто вірує в Нього, мав вічне життя.

    Від Луки 18:30
    і не одержав би значно більш цього часу, а в віці наступнім життя вічне.

    Від Луки 18:18
    І запитався Його один із начальників, говорячи: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вспадкувати вічне життя?

    Від Луки 10:25
    І підвівсь ось законник один, і сказав, Його випробовуючи: Учителю, що робити мені, щоб вічне життя осягнути?

    Від Марка 10:30
    і не одержав би в сто раз більше тепер, цього часу, серед переслідувань, домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному вічне життя.

    Від Марка 10:17
    І коли вирушав Він у путь, то швидко наблизивсь один, упав перед Ним на коліна, і спитався Його: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вічне життя вспадкувати?

    Від Матвія 25:46
    І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя.

    Від Матвія 19:29
    І кожен, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі, той багатокротно одержить і успадкує вічне життя.

    Від Матвія 19:16
    І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне?

    Даниїл 12:2
    І багато-хто з тих, що сплять у земному поросі, збудяться, одні на вічне життя, а одні на наруги, на вічну гидоту.

    Псалми 132:3
    Воно як хермонська роса, що спадає на гори Сіону, бо там наказав Господь благословення, повіквічне життя!


    Цікаво, що означає для вас слова: життя вічне?

    На нормальний розсудок, життя вічне - це життя, яке ніколи не закінчується.
    На розсудок вашої організації життя вічне - це життя, смерть(відсутність існування), а потім знову життя? Це ви називаєте життя вічне?
     
  6. sitech

    sitech Well-Known Member

    Як ви вважаєте, життя вічне буде дароване всім, чи тільки тим, хто відповідає правдивим нормам Бога. Якщо б відповідати нормам Бога було б неважливим, не було б сенсу в словах: "і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість." (До Римлян 12:2) Значить Бог бажає від нас дотримування його, а не чиїхось норм, те, що диктує, нав'язує теперішній світ, створений Сатаною та тим, хто відзеркалює його особистість (Ів 8:44; 1 Петра 2:11, 12; Об 12:10)

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

    МИ беремо за основу віри те, що обіцяє Єгова через свою книгу, Біблію. Він обіцяє своїм правдивим поклонникам не вічне забуття смертю, а вічне життя через воскресіння. На що ми маємо надію? "Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває." (2 Петра 3:13)
    Також Писання не залишає ніяких сумніві, "настане воскресення праведних і неправедних." (Дії Апостолів 24:15)
    Крім цього ми можемо мати повне запевнення в тому, що життя - це не все, на що можемо розраховувати. "Обітниця", про яку говорив Іван - "вічне життя"(1 Івана 2:25)

    ---------- Додано в 00:51 ---------- Попередній допис був написаний в 00:43 ----------

    Що й для багатьох тих, хто досліджує Писання - вічне, тобто сповнене безкінечним довголіттям радісне без політичного та кримінального проїзволу життя, в якому немає хвороб, голоду, війн, страху. Де всі люди будуть підкорятися Єгові як Правителю, визнавати його володарювання та дотримуватися його високих норм.
    Чи вас самих не радувало б таке життя?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я що, казав, що неважливо, чи те, що всім?

    От дивіться. В чому суть да діло.
    Задайте собі запитання. Що означає те, що людина створена на Божу подобу? Те, що зліплене з глини? -Ні, бо "порох - до пороху". Чи все таки те, що вдихнув в людину? Оте, що Він вдихнув і є вічне. Душа і є подобою, бо вона є від Бога, а тому вона є вічна. Ви запитаєте, а що таке смерть? Перше, смерть є тілесна, а є смерть душі. Смерть тіла ми всі бачили. А що таке смерть душі? Це не є знищення душі, або її зникнення, смерть душі - це її існування поза Богом. Прикладом життя і смерті тіла і душі є притча про бідного Лазаря та багача, яку ви, пане Сито, не любите, як і всі СЄ.

    Сито, словА "пекло", "ад" у Святому Письмі згадується (десь читав) понад 700 разів. І то не просто могила - лежи без свідомості і горя не знай, як ви "навчаєте" народ, а місце, де "скрегіт зубів", так що не рослабляйтеся!!! За вбивства, гвалтування, обман буде справедлива оплата, а не спокійний і мирний сон.

    ---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:50 ----------

    Ясно, що через воскресіння. Хто сперечається?

    ---------- Додано в 18:57 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------


    Але ніде не сказано: ось вам вічне життя, але воно прийде через небуття.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. sitech

    sitech Well-Known Member

    Те, що тільки люди - єдині створіння з усього матеріального світу здатні наслідувати якості та риси свого Творця

    ---------- Додано в 22:08 ---------- Попередній допис був написаний в 22:04 ----------

    Нагадайте собі, Мих, що Бог говорить, що вдихнув він у ніздрі людини не душу (що багато людей плутають), а дух. І тільки тоді, коли тіло людини получило життя, завдяки енергії Всевишнього, сама людини стала "живою душею." (Буття 2:7)

    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    Сама людина була створена на подобу Бога (Буття 1:27), це ще одна спроба Біблії звернути вашу увагу, що людина - це і є душа. Живі тварини в Біблії так само названі душами (Буття 1:20)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З вами неможливо вести дискусію. От ви хоть розумієте ЩО пишите? Ви стверджуєте, що подібність людини до Бога полягає в тому, що людина - єдине створіння, що може наслідувати якості та риси свого Творця.
    То що виходить? Що Бог також наслідує якості та риси свого творця? От вдумайтеся! Це ж, як каже Новодворская, "полная чушь".

    Друге, людина ВЖЕ створена, значить вона вже є на подобу Бога, а не має здатність стати подобою - читайте уважно Святе Письмо.

    ---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    тобто, ви стверджуєте, що тіло+дух=душа?

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

    слово душа, наскільки мені відомо, може мати значення як людини, так і душі у традиційному розумінні.

    Подібно як кажуть загинуло 5 душ, тобто пять людей. Або як кажуть 100 голів худоби, у нас в школі вчителька казала на перекличці: відсутньо 5 носів.

    А тепер читаємо Біблію:

    1 Солунянам 5: 23
    Сам же Бог миру нехай освятить вас цілковито, і нехай уся ваша істота - дух і душа, і тіло - буде збережена без плями на прихід Господа нашого Ісуса Христа.

    Звідси бачимо, що ви неправі, бо
    1. істота (людина) є дух+душа+ тіло.
    2. душа - не є людина.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2012
  10. sitech

    sitech Well-Known Member

    А ви подумайте над цим. Наприклад в Біблії говориться про те, що душа вмирає. Наприклад, "Душа, що грішить, вона помре." (Єзекіїль 18:4), душа їсть (Вихід 12:16) і насищається (Прип27:7 ), душу може вбити людина (1 Самуїлова 23:15), душа має кров (Бут9:5, трудиться і від того дістає задоволення(Екк 2:24)
    Прочитавши всі ці вірші з Біблії, ви зробите висновок, що душа - це те, що залишається у людини після її смерті, чи, що душа - це сама людина, яка народжується, трудиться, їсть, п'є, радіє від близьких стосунків з Творцем і може померти?

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    А у Бога є творець? Єгова все створив. В Біблії написано про того, хто єдиний має право на поклоніння: "Достойний Ти, Господи й Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, і з волі Твоєї існує та створене все!" (Об'явлення 4:11)

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    То ви як Бог?
    Кожна людина в наш час може наслідувати того, кого вона забажає, наприклад, Ісус, звертаючись до релігійних провідників, сказав такі слова: "Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді." (Від Івана 8:44). Ісус не навчав, що кожна людина відзеркалює славу його Батька, а через свою неправедну поведінку дехто може наслідувати риси ворога Бога, Сатану Диявола. Через гріховний стан людина взагалі не може відображати в повній мірі риси Бога. Тому апостол Павло нагадував своїм одновірцям що "бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави…" (До Римлян 3:23)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Власне!
    то чого ви таке пишите?

    ---------- Додано в 00:04 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:57 ----------

    Ви так пишите, бо не маєте зеленого поняття що означає "подоба".

    От у Біблії чорним по білому сказано: людина створена на подобу Бога.
    А ви вперто строчите речення за реченням, переконуєте нас у протилежному.

    Кому та ваша отсєбятіна потрібна?


    А Божа слава і подоба - поняття різні.
     
  12. sitech

    sitech Well-Known Member

    Душа - це людина, яка живе, завдяки духу, себто силі Бога.
    "Ховаєш обличчя Своє то вони перелякані, забираєш їм духа вмирають вони, та й вертаються до свого пороху. Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі." (Псалми 103:29,30) За посередництвом духа Бога створені не тільки ми, люди, але й все навколо нас.

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

    Що пишите? Ви нічого не плутаєте?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну гаразд, поясніть тоді оце:



    Ваше я пояснив:


     
  14. sitech

    sitech Well-Known Member

    Якщо вам так добре вдається читати по білому, прочитаете напевно, що був створений Адам і Ева на подобу Бога (вони, а не їх діти), але після гріхонабуття, вони втратили свою досконалість та через свій гріх були "позбавлені Божої слави…" (До Римлян 3:23)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    розповім вам історію дискусії.

    1. я запитав, у чому є подоба між людиною і Богом.
    2. відповіли, що подоба полягає у тому

    Як це розуміти, як не те, що Бог має творця так само, як людина? Подоба ж, нє?

    Ви як пишите, то слідкуйте за думкою.
     
  16. sitech

    sitech Well-Known Member

    Слово, яке перекладають в Біблії як "душа" на мові оригіналу на єврейській передається як "не́феш", грецькою - "пси‧хе́". Поясніть мені, будь ласка, чому в одному випадку хтось вирішив, що "не́феш" буде означати живу людину, а в іншому випадку це ж саме слово "не́феш" означає те, що нібито продовжує життя після її смерті, тобто, як ви написали "у традиційному розумінні"?

    ---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

    Не знаю з чого у вас такі висновки. Або ви щось замовчуєте, або ж конкретизуйте питання.

    ---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:25 ----------

    Тільки людина з усього матеріального творива Бога здатна наслідувати риси свого Творця. Здатна - не означає примусове бажання у всіх людей. Якщо ви прочитаєте якими люди будуть в останні дні цієї системи речей, зрозумієте, що з наближенням кінця багато людей не будуть бачити в цьому ніякої користі:
    "Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи. Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні, нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!" (2 Тимофію 3:1-5)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивіться.
    Згідно вчення моєї Церкви є два поняття:
    образ і подоба.

    Всі люди є створені за образом Бога, а подоба залежить від того, наскільки людина духовна і близька до Бога.

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

    ви ніколи не чули про омоніми - слова, які одинаково пишуться, але мають різне значення?

    Наприклад, пара кальош і пара з чайника.
     
  18. sitech

    sitech Well-Known Member

    Здається ми близькі до згоди. Так, перша людина, Адам був створений за образом Бога, тобто виявляти такі ж риси як у нього, або бути його подобою. Але Адам не виявив вдячність за так можливість та піддався гріху. Ніде в Біблії про жодну людину не сказано, що вона є образом та подобою Бога. Про великого вчителя Ісуса Христа сказано, що "Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива." (До Колоссян 1:15). Ісус своїм життя підтвердив це, бо він був настільки однодумний в усіх сферах свого життя зі своїм Отцем, що сказав: "Я й Отець Ми одне!" (Від Івана 10:30) Хто може сказати щось подібне по свої відносини з Богом?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сито, знайшов я вам гарні цитати, які заперечують вашу думку:

    Псалми 41:7
    Мій Боже, душа моя тужить в мені, бо я пам'ятаю про Тебе з країни Йордану й Гермону, із гори із Міц'ар.

    як це душа в мені? Я то поясню, а ви?

    ---------- Додано в 01:01 ---------- Попередній допис був написаний в 00:58 ----------

    Псалми 41:3
    душа моя спрагнена Бога, Бога Живого! Коли я прийду й появлюсь перед Божим лицем?


    тут явно видно, що душа не є людина, а лише складова частина.

    Чому моя душа? якщо б душа означало людина, то тут би було написано не душа моя, а просто - я.


    Псалми 30:10
    Помилуй мене, Господи, бо тісно мені, від горя вже виснажилось моє око, душа моя й нутро моє,
     
  20. sitech

    sitech Well-Known Member

    Омоніми - це слова, які мають однакове звучання, але різняться за змістом. Зміст в цих значеннях настільки різниться, що ні в кого не виникає сумніву про що йдеться. Ви самі можете привести приклади омонімів, щоб побачити, що так воно є насправді, але справа зі словом "не́феш" не є ідентичною. Щось тут не так.
    Хто взяв на себе таку відповідальність, щоб вирішувати, що "не́феш" вживаєтся як омонім по різному, в залежності від описаної в Біблії ситуації, або релігійних вподобань людини?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)