Оффтопи Салуну

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Читатель_Обкома, 18 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Ліоно,
    людина працює щоби жити. А не живе, щоби працювати.
    Просто в певні часи матеріальне стимулювання підмінялося "моральним".
    Скажіть без роздумів- що Вас сьогодні більше "простимулює" - плюс 200$ до зарплати чи портрет на "дошці пошани" ?
    Отож.

    Звичайно, не зайвою буде репутація фахівця, що входить до "першої трійки" або "першої п'ятірки". Кінець кінцем це дасть і матеріальний стимул - не сьогодні, так завтра.

    Але ... коли "знатна доярка" отримає від держави "Москвича", а 999 доярок будуть отримувати "палички" в журналі за "трудодні" - це маразм. Ось це я й мав на увазі.

    А ось мовчати не треба. Я на Вас зовсім не тисну, мені цікаво дізнатися про Ваше світосприйняття, про трактування тих чи інших подій та явищ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Не знаю, що Ви маєте на увазі під терміном "космополітизм". До речі, пам"ятаєте, хто ввів поняття "безродні космополіти"?

    Додано через 4 хвилини
    Можливо, Вам і втокмачували. Та й мова йшла про "новую общность людей - советский народ". А не про "совєцьких людей". Відчуйте різницю!

    Як це?
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    пане, термін не знаєте, але знаєте хто ввів поняття.... [​IMG]
    я розумію: люди і народ -- це різні поняття... [​IMG]
    ось так як є.....
    не розумієте?... [​IMG]
     
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Пафосно! А якщо слово "українець" та приведені прізвища замінити іншими? Невже Ви вважаєте, що у інших народів цього немає? Хіба що крім "Я повністю усвідомлюю нашу національну трагедію...оту деградацію...втрату усвідомлення того,що ми є сини великого народу" та"І мені боляче,що,багато в чому я недостойний їх". Це питання ОСОБИСТОГО світогляду.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Так я і говорю від свого імені.
    Я ТАК це відчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Я сказав, що не знаю??? Я сказав:

    Нє-а. Не розумію. Якщо людина "погналася "за довгим рубльом", "доларом", "тургиком", "юанем", то вона вже не може бути українцем?Зустрічав статистику, що біля 30% жителів ЗУ на заробітках "за бугром". Вони "не українці" автоматично? Я вже не кажу про діаспору.

    Додано через 2 хвилини
    Переконаний, що це погано. Ну, що Ви "ТАК відчуваєте".
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Згадайте Райкіна: "ты меня уважаешь, я тебя уважаю. Слушай, мы - уважаемые люди!" (с)
    Ми гордимося, що є українцями, поляки - що поляками. Що в цьому злого? (якщо не роздмухувати, не виколупувати з носа конфлікти)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Погоджуюсь, але із одним уточненням. На мою думку, мова повинна йти не про "гордість", а про "відчуття національної гідності". Як на мене, це різні речі.
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Казніть ... нєльзя ...поміловать.
    Я б ТАК окреслив проблематику. :)
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    А я переконаний,що це ДОБРЕ.
    Я знаю якого я роду.
    І я гордий з того,що належу до нього.
    І бажаю кожному мати це відчуття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Я мав на увазі тільки перелічені у дописі твердження:
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    частково правильно....
    бо ці люди з вашої статистики хочуть повернутися і більшість повернеться....
    а є такі "українці", які переїжджають свідомо закордон (чомусь переважно це росія), вони ніколи не повернуться....
    це не українці...
    якщо знаєте -- дайте визначення...
    своє, те значення, яке вкладаєте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Я іншої думки.

    Класичне. Хоча б Вікіпедія:
    "Космополити́зм (от др.-греч. κοσμοπολίτης — космополит, гражданин мира) — идеология так называемого «мирового гражданства», которая общечеловеческие интересы и ценности ставит выше интересов отдельной нации".
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Згідний. В нас вже друге-третє покоління українців є майже на 90% австралійцями. Правда дехто ще може звязати кілька речень по-українськи і все таки памятають своє коріння. Врахуйте, що тут розвинена сітка українських шкіл, товариств, церков і т.д.
    А що говорити про Росію, де все що звязане з Україною жорстоко придушується. Там вже через кілька років імігранти з України "забувають" українську мову. Це вже справді люди, які з українцями не мають нічого спільного.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    все правильно.....
    оце:
    є противагою нелобого вами націоналізму...
    ваші слова:
    ліпше бути "громадянином світу"?...
    до речі, а що означає "інтереси світового громадянства"?...
    часом не інтереси таких от "перекотиполе"?...
     
  16. Liona

    Liona кавоманка зі стажем

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    знаєте, дивлячись що то за робота. Якщо це улюблена справа, то я й задурно можу пахати (от чесно, ні разу не брешу! Я буваю ой якою ентузіасткою, коли йдеться про важливу для мене справу :) ) Моя тітка (сестра моєї мами) працювала за копійки вчителем. І не тому, що не було за що жити (чоловік в той час займав керівну посаду на одному з місцевих виробництв), а тому що це було її покликанням. Працювала аж доти, поки не злягла з серцем :sad: І я їй безмежно вдячна, що вона не кинула своєї праці, а була віддана їй до останнього. Знаєте, скільки людей в неї вдома буває кожного дня? не менше 10-15. Половина з них - її учні, решта - люди яким вона допомогла своїми знаннями. Саме вона навчила мене бути такою, як я є зараз - терпимою до людей, комунікабельною, саме вона прищепила мені любов до мистецтва та літератури. І я впевнена - якби зараз мала здоров"я, то й по сьогоднішній день працювала за фахом, сіючи добре, чисте та світле :)

    То був ліричний відступ :) Хотіла просто сказати, що в кожного своя мотивація до праці. В СРСР вміли мотивувати (того в них не відняти :) ), тому не виключаю, що були люди, яким було достатньо і доброго слова за свою роботу :)
    от чесно, краще віддати машину доярці, ніж 158-му машину урядовцю, якому й так незле живеться (доречі, за рахунок тих самих доярок :) )
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    відсутністю паспортів у селян,на 15 день на хімію за "тунеядство",на зону по 206-ій,в стройбат на три роки,на БАМ комсомольців.... Ви прямо апологет совіцького устрою
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Ліоно,
    це добре, що Ви - романтик-ідеаліст...

    Але з чого почалася дискусія ?
    З того, КИМ може й повинна пишатися Україна ?

    Напевно, в першу чергу, не машиністом Кривоносом, депутатом В. совєта усср ?
    Чув я "з перших уст", від машиністки апарату ВР тих часів (дворянки, яка приховувала своє походження й освіту) про "моральний облік" того Кривоноса...

    Та й сам - не раз і навіть не 100 разів бачив таких "прикладів для пишання" на відеомоніторі (до монтажу, звичайно).

    P.S. А щодо Вашої розповіді про вчительку ... так, були такі люди. Як правило, вони таким чином - фаховим вдосконаленням або написанням творів "у стіл" тікали від тодішньої дійсності.
    Створювали всій Мікрокосм або гуртки однодумців.
    Не "завдяки" а НАПЕРЕКІР системі.

    Це можна сказати і про "публічних" людей - акторів, музикантів.
    І такими людьми ми дійсно можемо пишатися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    С чьих слов спиваете пан Педро?:cowboy:
    Не уж то опять СиэНэН наслушались?Вы же уже как лет двадцать не были на Еврзийском континенте.А может Вы не знаете о без визовом режиме с РФ?И сьездить в РФ украинцам и россиянам в Украину,как два пальца обо асфальт!!:radist:
    Вечером сел в потяг в Киеве и утром уже и в Москве!!!:moskali:
    Ето Вам не из Австралии пилить....

    Додано через 1 хвилину
    Патон... Амосов...Глушков...Королев...Анатолий Соловьяненько...Дмитрий Гнатюк....артист Быков ....
    подойдут?
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: З'ясовування стосунків

    Подойдут, Читателю !

    Академік - це самоцінна людина, а не "пропіарена" ідеологами, як машиніст Кривонос або буряковод Хобта.

    А про те, що Корольов, Туполєв і (************************) були репресовані, Ви чули ?
    І соціальне походження їхнє таке, що їм нема за що вклюнятися системі. Вони за будь-яких обставин проявили би себе.
    А ще всі вони могли бути розстіляними...

    Сікорський - знайоме прізвище ?
    Кому вільніше дихалося - Корольову з Антоновим чи Сикорському ?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)