Оффтопи Салуну

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Читатель_Обкома, 18 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    – За что же Козлевичу? – завизжал Паниковский. – Это грабеж! Кто такой Козлевич, чтобы с ним делиться! Я не знаю никакого Козлевича!
    Илья Ильф, Евгений Петров. Золотой Теленок. гл. 14

    [​IMG]
     
  2. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Якщо тут не місце то я вибачаюсь наперед. Чесне слово, хотів вислати цього листав ПП але в мене якісь глюки з інтернетом і довгих листів висилати не можу, хіба що частинами, а ділити одне ПП на 3 ПП, думаю читати не стануть. Тому запощу тут.

    ---
    Шановний пане модератор Levandivka!

    Хочу звернути Вашу увагу на те, що я жодним чином не обговорював модерації, а у вас склалося хибне враження.

    Додано через 3 хвилини
    Допис витерли, і дослівно його зацитувати не можу, але там йшлося приблизно про таке: Ви, шановний, навели віршиком думку, що "москалі люди погані краще нехай живуть в Пакистані". Я, нажаль не творча людина, тому свою думку висловлюю в основному "без рими" і моя думка, якщо ви пам"ятаєте звучала так "москалів у Львові і так багато і ніхто з них їхати звідси не збирається".

    Додано через 5 хвилин
    Зверніть увагу, я навіть, на відміну від Вас, не називав їх поганими. Але це пусте, я ж розумію що прав той хто має більше прав, така в нас держава, така в нас свідомість, така ментальність... просто маю звичку прямо висловлювати свою думку.

    З повагою, Ігор.
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    То нічо', поспішати нікуди.
    Шліть конкретне питання в ПП - я туди ж дам відповідь.
    Передбанник ліквідований, відкритих обговорень покарань тут не треба влаштовувати.
    З повагою,
    Levandivka.
     
  4. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Я вибачаюсь, бачу мені не вдасться вам прояснити що я мав на увазі, вище наведений допис це є власне моє звернення до вас, як бачите питань в ньому нема, а також там нема "обговорень покарань."
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Пояснюю ще раз: гвлки Форуму призначені для дописів широкому колу користувачів.
    Наші з Вами переговори повинні поститися у ПП.
    Це принципово.
     
  6. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    "...Вы полагаете, что вы информированы больше автора этого поста? Позвольте усомниться... .."
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=289602&postcount=1477
    Для начало,следовало бы веточку открыть-с...
     
  7. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Вы о чем? Какую веточку?
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    А для чого? Щоб Ви могли "написати" в Голодомор "Ха-ха, все - придуркі, потому і плохо ім"?

    Гілка закрита через постійний лайнотоп і брудні сварки.
    Сказати щось нове поки нікому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Я первоначально поместила в ветку о Сахарове и его статье. Левандовка перенес в Голодомор, что тоже, в принципе, верно.. Подходит и туда, и туда... Что же вас, Читатель, так достало? Что мои мысли с вашими в этом вопросе не сходятся, так это не новость. Что я не из пугливых и мне плевать на карму, то тоже давно уже пора понять (иначе б я просто не "дразнила гусей" в теме про аборт, но молчать и там не буду...:) )..
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Зет, а я вже і не дивуюся, що Читателя і інших дістає всяка інформація про голодомор. Таким людям, якби навіть і російська преса "вовсю" почала друкувати факти і знімати фільми на підтримку достовірності факту голодомору в Україні, нічого б не допомогло. Маю такого одного покупця. Десь йому під 60. Приходить суто брати касети, диски в прокат. І тільки ще радянського виробництва. Про війну, про розвідку. Вчора аж дві години вибирав. Вже аж я змучилася, що він стільки стирчав в магазині. Добре, що так собі тихенько стояв виписував з каталогів. А в нас дуже великий прокат. Вісім тисяч касет і 2 тис дисків. Одного разу я йому хотіла допомогти. Почала йому сучасні про війну підказувати. Типу "Штрафбату". А виявилося, що він такі і дивитися не хоче! Не сприймає людина правди! Живе в світі тої солодкої фальшивої совєтскої брехні і більше нічому вірити не хоче! От і таких людей ще є море!

    Додано через 3 хвилини
    Зет, то певно ще Читателя дістало і те, що Ви, як модератор, в закриту гілку написали, а йому зась! :););)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Угу.
    "Штрафбат" - это ПРАВДА!
    Да, Оля?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Я думаю, ближче до правди, ніж "Служили два товарища"
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Ответил бы, конечно....
    Но, Пан Модератор....
    Научен уже.
    Молчу.
    Молчать можно?
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Олю, моя дружина іноді відвідує звичайнісіньку бібліотеку, розташовану в кварталі, де живуть відставники, в т.ч. кгб, + обслуга кабміну та ВР.
    Там не тільки подібних "чітатєлєй" море, там є подібний бібліотекар (хіба що без сталінського френча), що чергує по суботах. Ото фрукт !
    Але там передплачуються деякі журнали, які дружині по блату дають додому. Тож мусить терпіти присутність "спецконтингенту".
    Розумієте, якщо такій людині довести, ЩО є правдою, а все її життя - міф - буде інфаркт або попадання в дурку. (психіатри таке фіксували у 1990-1993 роках).
    Нехай релікт живе as is.
     
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Левандовка, я не обратила внимание сразу. А зачем вы и правда мой пост перенесли в закрытую ветку? Пусть бы тогда в теме о Сахарове было, или ветку открыть нужно.. А то, конечно, народ немотой давится.. Ни тебе поругаться, ни тебе высказаться... Оби-и-и-идно, понимаешь ли.. :)
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    А хто візьметься приписати такий скриптик:
    Пан N (або Ч_О) може дописувати в усі відкриті гілки, крім (гілок 1,2,3) ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    нічого складного, але тільки чи варто?... [​IMG]
    пане борисе, у нас демократія, не варто поводитися як комуняки в ссср....
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Бо то не "зразу" ТАК було.
    Ваш допис був у відкритій гілці. Данило не втерпів (треба ж кудись, крім НАТО, ЖЖ-цитатник втицьнути), і відкрив "Голодомор-2".
    Потім і цей "Г-2" закрився, пости перенесені.
    Тему "Голодомор" не відкриваю, бо вважаю, що для плювання і демагогії (а інакше спілкуватися зараз у форумлян-салунщиків не виходить) є купа гілок з нейтральними темами.
    Перейменувати в "Глум над Голодомором"?
     
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Можно подумать,что Зета что то новенькое сказала,процитировав краснобайство рафинированной чистоплюкий,без всяких доказательств.:cowboy:

    :8:
    Не смешите мои тапочки Пупер и не говорите такого слова Левандивке...умоляю Вас...:suicide:
    (А то он и Вас отправит мыться на море...;) )
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Панове модератори, кіко можна?

    Ооо ! Які "уралізми" в російській мові! Точно угрофінська граматика, нє ?

    Взагалі Пупер до мене звертався.

    Пупере, якщо базар зайшов про комуняк, я Вас повеселю: в комуняк була така міра покарання - члена кпсс переводили на півроку-рік назад у "кандидати" і потім знову приймали. Або не приймали. :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)