Оффтопи Салуну

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Читатель_Обкома, 18 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Угу
    Copyright © 2010 · All Rights Reserved · Church wordpress theme by StudioPress · Localization by minimus · Powered by WordPress

    І так 2093 рази від моменту створення...

    А з посилань працює тільки http://blogcoding. ru/



    І ще:
    Вам що належить? Що ви діду фотографували?
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    А говорите, что на Украине цензуры нет....
    У меня всё отлично открывается.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    На конях? На панцерниках? З гарматами? З шаблями, як це робили росіяни на Кавказі, у Сибіру, на Далекому Сході, у Прибалтиці чи де-інде? А Ви часом не антисиміт?
    Отже, події у Москві це так, "баловство одно"...Лозунги євреїв же не стосувались...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. - Вы потрындеть или правда не знаете, как?
    - нет, а Вы?
    - я бы Вас за такие слова на несколько месяцев бы забанил, как пан Педро Полковника (забанил бы). Чем Вам кавказцы не люди?! :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Дійсно, незнаю як, коли і навіщо євреї проривалися до Росії. Роскажіть, якщо Ваша ласка. Будласка.

    ---------- Додано в 14:29 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    Це було сказано ізсарказмом. Я неподіляю людей за національністю чи кольором шкіри. Інколи за традиціями і приналежністю до церков.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. - с удовольствием! Один поважный пан после обсуждения с форумчанами темы черты осёдлости для евреев в России написал:
    Так Вы и не сформулировали своё отношение к современному употреблению украинскими политическими деятелями лозунга "геть жидiв i москалiв". Не боитесь ли, что до погромов дойдёт? Не опасаетесь ли, что не дойдёт?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Я не зрозумів Вашої відповіді.Дайте у розгорнуто-пояснювальному вигляді.
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну хватает такта не говорить львовянину на якій ему сі тре балакати, или кому памятники ставить , а вам слабо?

    ---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    есть, но она Украинская а по этому недоцензура, и это было бы хорошо, если бы не остальные "недо" образование, медицина тощо ... (закидон касается только власти, остановитесь "неньколюбы" )
     
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    http://podrobnosti.ua/criminal/2010/12/16/739866.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Сучасна наявність (хоч і у невеликій кількості) подібних закликів пояснюється наявністю в Українському політикумі людей з "малороськими" тенденціями, що навіть мови української не спромоглися вивчити. Є євреї і росіяни, а є жиди і москалі. Більшість це чудово розуміє, тому в сучасній Україні до погромів ніколи недійде.У українців немає тенденцій до великодержавного шовінізму на відміну від ,скажімо, досить великої кількості російських росіян.Терміни "черножопый", "узкоглазый", лайливі синоніми назв національностей поширені у Росії набагато більше, ніж в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. - пан довольно убедительно указал на то, что терминов "чернож....й", "узкоглазый", как и самих тех людей, которых так обзывают, на Украине значительно меньше, чем в России, а значит, и опасность погромов в отношенни них - меньше. Трудно спорить! Хотя, конечно, можно было бы пояснить, что есть монголоиды, а есть "узкоглазые", есть "среднеазиаты", а есть "чернож...", и мол, всё от человека зависит, только я не могу опуститься до такой ...
    Вам легче.

    Пан не понял вопрос? Я повторю:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Термін "москаль" я приймаю, бо сам часто стикаюся з людьми, яких інакше і неназвеш. Термін "жид" мені противний, бо розумію: неприйняття а інколи і ненависть до євреїв немають під собою реального підгрунтя. Завжди ходили казки про якісь там документи "сіонських мудреців", в яких ,нібито, описувалося захоплення світу, про "жидомасонство",в той час, як масони до євреїв немали жодного відношення,Нажаль православна церква плекала негативне ставлення до євреїв (пють кров християнських немовлят...Це ж треба було придумати!).Більшість"піплу" це "хаває" - суджу по деяким своїм знайомим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Смело, точно, по существу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    В смітнику, Форей, видалений за обговорення модерації. Але текст я Вам можу привести, якщо у Вашого комп'ютера вистачає пам'яті тільки на мої дописи. :)


    Дєвочка, як бачимо, була. Що далі? Далі будете викручуватись, як Полковник і відмовчуватись, як борхес?

    Щиро дякую, тільки не забувайте, що дорога до мого (не)успіху вистелена Вашими оффтопами і нехтуванням Правил форуму.[/OFF][/QUOTE]

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ті, хто тут довше, хто мене знає краще, знають, що в мене є своя думка - в модератори я не просилась. А також знають, що моє життя - не тут.

    Це не перший мій форум, на котрому я в якості модератора, і коли моя точка зору піде врозріз з інтересами адміністрації - я піду абсолютно безболісно. Це так, замість особистого знайомства.
    Звичайно, не думаю. Про ті мої успіхи, котрим можна заздрити, Ви не знаєте нічого.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Зачем обсуждать острую тему на уровне "что происходит не знаю, но свое мнение скажу"?
    Это не детский сад. Не знаешь - узнай, а потом высказывай мнение.
    Ну и рассуждения о правовом государстве Россия, где милиция отпускает убийц Егора Свиридова, а потом в Москве -погром, или про один для всех закон, который правильно усадил МБХ за решетку, при этом забыв, что остальные спокойно куршавелят - все это не выдерживает никакой критики.
    А уровень беседы снижать не интересно никому.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. redfox

    redfox Well-Known Member

    то есть ваше мнение и есть неправильное?)))

    ППЦ
    не буду повторяться про придуманный мир!


    + про то, что я ничего не вижу - я, находясь здесь , знаю по-больше вашего по-любому!

    а вот вам просто стало страшно, что показания очевидца идут в разрез с вашим видением... вот и все!

    есть чудесная мудрость - аргумент силы - когда других аргументов нет - этим вы свою слабость показали!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Вы - не очевидец, вы даже не знали о чем речь. А в эпоху интернета более осведомлен тот, кто желает таковым быть. Мне не страшно ваше мнение - оно смешно.
    Я вам уже говорила, что Киркоров тоже где-то там находится вместе с Собчак. Сомневаюсь, что они что-то видят, знают и им есть до этого дело.

    Не смешите - нет против вас аргументов? "Там всегда кто-то дерется" - вот ваш аргумент. Детский лепет. Всегда дерется 5000 человек? И убивают за неславянское лицо? И вы так легко об этом говорите?
    Вы даже ветку не потрудились прочесть, прежде, чем вступить в дискуссию. Не говоря уже оболее глубоком ознакомлении с обсуждаемой темой.
     
    Останнє редагування: 16 гру 2010
    • Подобається Подобається x 7
  19. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Щоб ще й до американців підлизатись;).:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Ужас какой! Однако страшно жить стало, а население планеты земля прибывает. Чистой воды меньше становится. В Африке тоже зарождается нацизм. (ведь человек зародился с обезьяны, а Африка родина обезьян) выходит негр, есть та избранная нация. Рождённая в страшных муках.о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)