Оффтопи Салуну

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Читатель_Обкома, 18 бер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    А йому воно тре...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Не знаю, как вы а я так и не понял чего он хочет, потому что если бы хотел, то добился бы. И сделал бы это в первый год. И никто тогда не смог бы пикнуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Во-во..
    І рибку з’їсти...
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Ви думаєте, в українській "колоді" тільки 4 тузи?
    -24!
    Кого?! Прокуратуру?
    Самойловичу, Ви давно з Прокуратурою в Україні спілкувалися? :)

    ТАК-ТАК. А по телевізору - "Лебедине озеро"....
    Пам'ятаєте, чим кінчилося?

    Самойловичу, нікокого ефіру не вистарчить навіть на половину "прокравшихся конкретно".

    Даруйте, Самойловичу, але президенство і Україні - не гра "Монополія", і не "солдатики".

    Навіть якщо відкинути здоровий глузд і припустити, що Ющенко йшов у владу, щоб ЛЮБОЮ ціною навести порядок - свої б "грохнули" при першому радикальному наїзді на себе-рідних.

    Ромко. Мені здалося, що і ви очікували від Ющенка радикальних змін. Чим завершилися радикальні дії Мілошевича пам'ятаєте?
    Неможливо отримати швидких змін на краще у державі без Закону, армії, моральності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    І на фіга тоді президентство?
    Тішитися,що президент штирох діточок має(тьфу-тьфу,файні діти) і ордени роздає?
    Всєм(с)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Ромко-Ромко... :)
    Візьміть аркуш паперу, і запишіть для себе перелік реальних повноважень ПУ. Потім викресліть недоступні до вжитку (звільнення генеральних прокурорів, добровільна посадка в тюрми злодіїв, роздача манни небесної, і тп.)
    Певен, що на тому листку і у Вас залишиться "роздача медальок" + "офіційні обіди з дипломатами" + "Звернення до Народу України".

    Наспівуючи пугачовське:
    Вьо могут королі,
    Вьо могут королі...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Особисто я в цьому питанні згідний з Чорнобильцем.

    Такої підтримки народу не мав ні один президент.
    А яка вона була недавно,показали вибори....
    А тепер,сумніваюсь,що вони б в парламент потрапили..(НУ,на чолі з Ющенком)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    і одне і друге

    А хто ж ті бандити?
    Хто їх судити буде?




    Це все абсолютно нереальні речі

    Щоб щось подібне робити треба розганяти всю міліцію, всю СБУ, всю прокуратуру, ліквідувати всі суди - бо це все гниль
    робити народне ополчення і займатися розшуком, судом і знищенням всіх "бандитів"
    Ви підете в таке "народне ополчення"? Кинете своє більшменш спокійне життя і ввільєтесь в "загальну боротьбу"? - Думаю ні.
    Та й не факт що навіть якби то з того щось тай путнє вийде...

    Знаєте, люди добрі, почніть з простішого (правда це вже пізно, це треба було зробити в 2004, але можете спробувати зараз)
    Зберіть свій робочий колектив і підіть до начальства, скажіть "НІ зарплаті в конвертах!"
    Знаєте це така дрібна річ порівняно з засудженням "впливових бандитів" але ніхто її не зробить, ніхто не зробить, тому що "ми будемо чесні" але після них а вони ...


    ну впринципі зрозуміло
    Президент нам не багато винен, він поклав в ту справу нее менше кожного з нас. Всі доклались так, всі, але не кожен пожертвував своїм здоров"ям стільки скільки Ющенко. Особисто я б з ним місцями не замінився.
    комусь революція обійшлась насмарком, комусь переляком, комусь грошовими витратами, комусь неоправданими надіями, як на мене ціна не така вже й велика...

    Додано через 6 хвилин
    Ромку, ви ще додайте що він пасіку має :)
    це власне всім українцям не подобається, деколи навіть складається враження що то найгірший гріх нашого президента

    І добре що має штирох діточок
    і добре що їх виховує
    і якби кожна українська сім"я мала по 4-ри дитини і відповідно їх виховувала за 2 покоління в Україні збудували б нормальну європейську державу

    Додано через 8 хвилин
    Мались мо
    ревулюційну прем"єрку (Тимошенко)
    революційного голову СБУ (Турчинов)
    революційного головного мєнта - термінатора (Луцик)
    революційного голову податкової (Катеринчук, який швиденько втік назад в депутати)
    революційного голову нац ради з пит телебачення (Стецьків, який також не схотів там працювати )

    - це команда відданих людей?
    ні це просто банда кар"єристів

    Додано через 15 хвилин
    Ромко, та яка підтримка
    Якщо б з тої підтримки залишилось 10% справді відданих людей, ну це б було величезне досягнення ВЕЛИЧЕЗНЕ. Але не було, не було і що мені говоріть не було
    люди просто не схотіли жити по іншому
    давай нам контрабанду
    давай нам знайомства в податковій
    давай нам ще щось ми тебе підтримали
    підтримай наш бізнес
    і так далі

    дивіться реально на речі
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    І якої саме? Майдан? ТАК це лише частина України.
    А коли дійшло до конкретної роботи, куди та підтримка ділася?
    Тут як з горбачовською Перестройкою: все зійшло на гасла, а продовжувати, реально міняти Україну навколо себе-рідного бажаючих майже нема.
    То які питання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Хлопці дорогі, ви лише підтверджуєте давно відомі реалії... і називайте їх як хочете - хворе суспільство, жопа повна чи Руїна. Факт залишається фактом - просвітлення навіть близько не видно, і з кожним роком все ближче до прірви. Думаю, і я і ви ще застанете цікаві політичні зміни, і ще будемо їздити зі Львова на Полтаву з закордонним паспортом...

    Кому потрібен жалюгідний листок теперішніх повноважень з рук чемпіона по просиранню повноважень...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    А себе в ролі "начальства" не пробували уявити? При такій здирницькій податковій політиці тільки бюджетники можуть отримувати "не в конвертах".
     
  12. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Самойлович, що не кажіть але заставити бидло пересати бути бидлом не зможе ніякий найкращий президент. Пояснюю до чого бидло. Недалако біля мене є автобусна зупинка, на тій зупиці кожного вечора збирається море людей які трамбуються в маршрутку і розїжджаються по домах. Коло тої зупинки смітник - гора сміття
    Бо то бидло що йде з роботи купує в магазині через дорогу, пиво, воду, чіпси, морозиво... Вони все те жруть п"ють і потім кидають, пляшки під ноги, от так де стояло там і сі ...ло

    Ви хочете сказати цьому винен президент? Та тут треба друкулу, щоб з тим справитись.

    Нема культури не буде нічого
    жодного розвитку не буде

    Скажете до чого цей приклад...
    це все взаємопов"язане, все

    -------------------------------------------------

    Що таке повноваження?
    Кимось командувати
    ким командувати
    ви бачете реально готових до реальних дій людей
    Я не бачу
    таких людей мізер
    і тому все що робить (а я впевнений що робиться) робиться дуже повільно

    Додано через 6 хвилин
    З власного досвіду
    працював на комерційній фірмі і отримував не погану зарплату (як на той час для мене) повністю офіційну більше року після революції ...
    але то таке, я тут не приклад, дальше життя зовсім не весело склалось, що наклало деєкі корективи на деякі речі ....

    Щодо начальства - вибачте це проблеми начальства.
    Всі вони підтримують певні політ сили
    кожен має "канал" в податковій
    кожен має "свого" депутата
    всі вони (ті що більші) входять в якісь спілки підприємців і т.д.
    Хлопці, рішайте свої проблеми цивілізованими методами! Пропихайте закони, лобіюйте інші, менші податки а не скидуйте це на плечі простого робітника.....
    Боріться за рівні умови для всіх, за конкурентне середовище а не за "ширший канал" на митниці і т.д.

    Додано через 8 хвилин
    президент сяде і напише вам новий податковий кодекс і всі побіжать його виконувати, податківці перестануть брати хабарі, всі отримають чисту зарплату... от тільки президент гад не хоче того зробити...

    не смішіть і не нервуйте

    Додано через 15 хвилин
    Всі ми чесні, віддані і так далі до певної межі ...
    Не вимагайте від іншої людини того на що самі не здатні
    І якщо критикуєте президента
    то критикуйте конструктивно, кожен має свої недоліки, кожен робить помилки і ці речі треба критикувати а не те скільки в кого дітей чи вуликів


    не тема і не місце і не час і не настрій
    на цю тему (тему розчарованих) можу годинами говорити але навіщо...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Абсолютно вірно. І що маємо в результаті?! Правильно, повертаємось на крути своя(пост N230)...

    Не хочу. Я завжди казав, і тут нераз: в бідах України винен
    1. укр. народ, ми усі
    2. росія, Польща, Габун, путін, Буш, Войцах Єрузельський, НАТО і газпром на додачу.

    Я хочу сказати, що від президента вимагалося якщо вже і не робити гуліверові кроки вперед, то принаймі потоптатися на місці... А не зробити сотні кроків назад, в рекордно короткі строки здаючи українські позиції на всіх фронтах і перетворюючись на світове посміховисько. А тому одороблу, за перепрошення, це успішно вдалося. Маю на увазі не лише економічну ситуацію.
    І не думайте, що я на чийсь млин воду лию. Це все просто реальний погляд на речі, а не через окуляри якого-небудь кольору(хід на перед: цим не хочу сказати, що ви особисто їх носите). Змін не буде, поки їх всіх просто не підняти на вила - всіх цих юль, вікторів, лесиків, всіх без вийнятку. В буквальному значенні цього слова. Причому всім скопом, сходом і заходом.
    Правильно, це нереальна утопія, тим паче з нашим воловим народом. А значить - нас чекають цікаві в геополітичному плані часи.
    А кувати треба було не відходячи від каси, і ще в 91му робити свою прибалтику по Збруч. І тоді мене моя сім"я підняла на сміх за такі думки, а тепер тато по селянськоукраїнськи чухає потилицю і "Як не гірко визнавати, синку, але щось тоді в тому таки було..."(соррі за повтор)

    Додано через 1 хвилину
    Це вже банальний і заїждженний вислів, але ніхто з самого початку і не був зачарованим, щоб стати розчарованим.
     
  14. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    саме так

    Я не бачу іншого шляху, як виховання національно-свідомого, освіченого, культурного покоління. Пропаганда українства на всіх фронтах це власне наш шлях до успіху, хто б там що не казав.
    Але тим шляхом ніхто не хоче йти, ніхто..... Всі хочуть все й відразу...
    Наприклад, що таке добре робить такий великий націоналіст як Тягнибк?Він пхне на мера Києва, що йому клепки бракує? А таки на мою думку бракує... Має зайві гроші нехай би витратив на національнопатріотичне виховання, але ж ні "хочу стати мером" :D


    Так кувати треба було ще в 91, коли ще не порозлазились, але ... вже пізно, і в 2004 це також було пізно

    Щодо Ющенка, ще раз повторю, людина абсолютно не мала на кого опертися, соратники виявились один за одним конкурентами і кар"єристами



    Я не бачу здачі інтересів так зразу і на всіх фронтах
    Заходові вимагати від нас будь що є легко, вони за допомогою України неп роти наплювати в кашу росії але ніхто з них в потрібний момент не вступиться , чого наприклад варта позиція німців і франції в питанні вступу України (та й Грузії) до НАТО
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Я так, на всякий случай: а в моем родном (российском) городе лет десять назад установили урночки: по центру - каждые метров 100, в других проходных местах - пореже, но есть. Урночки малохудожественные, но ни одной бумажки на улицах нет.
    Как же они так, без пропаганды украинства, административными методами? Я теряюсь...
    [​IMG]
    Исконна русская земля :D
     
  16. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    В каком імєнно?
    фотки в студію!

    Додано через 6 хвилин
    І взагалі якщо цитуєте мій допис то цитуйте так як він був в оргіналі без ручних правок, зіпхали дві цитати в одну і зараз будете показувати нелогічність моїх дописів. Я вашими методами ваш допус так само довільно перекрутити можу.
     
  17. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Вы описали ситуацию, предложили метод. Хорошо, если метод к другому - уберите. Все равно административная власть кое-что может, но не всегда хочет.[​IMG]
     
  18. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    конєшно якщо бірьоза значить ісконно руская зімля, адназначна.
    А що то за бичок там валяється? Біленький такий, якись висококультурний не попав у малохудожествєнную урночку :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Урночек не видно. Или заслоняет дяденька, который в нее справляет нужду ?
     
  20. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи Салуну

    Звичайно може, але ж не хоче, а чого не хоче?
    Бо за совєтів вихована, совєти навчили.

    хоча як би там не було правду говорять на Києвському вокзалі "пам"ятайте не там чисто де прибирають а там де не смітять"
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)