Оффтопи розділу

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Mokbo, 2 бер 2012.

  1. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    а каким местом он общался с болельщицей, а каким с пивом?о_О
    (а "журналист" в это время свечку держал?)
     
  2. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    это заметно с первых строк. подзаборная риторика. так журналисты не пишут.
     
  3. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Отже, не варто й коментувати чиїсь дурниці...
     
  4. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Вы журналист?
     
  5. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    согласен!
    аффтар однозначно полиглот, во всех смыслах этого слова:)) - без труда общается и на испанском и на шведском, успевает заглянуть в трусы всем киевским девушкам, подержать свечку приезжим и пересчитать кол-во перхоти в трусах болельщиков....тьфу....противно....
    вы сами-то почитайте стилистические обороты.......
     
  6. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Вы думаете я читаю такую галиматью? :))
     
  7. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    Російські ЗМІ називають свою команду "уродами". Поляки і голландці собі такого не дозволяють
    [​IMG]
    http://www.youtube.com/watch?v=ZnoP8YN72xQ&feature=player_embedded
    З цього приводу мені пригадалась ситуація, коли я працювала в українському таблоїді «Блік». Тоді нашу роботу курували німці, які в минулому обіймали найвищі посади в редакціях німецьких таблоїдів на кшталт Bild. Ці люди могли запросто висміяти на першій шпальті будь-кого та без жодних докорів сумління надрукувати фото співачки, в якої на сцені сповзає до колін спідниця. Наприклад, саме вони запропонували нам, буквально наполягали, до матеріалу про депутатів, які підняли собі пенсії, написати немислимий на той час для українських ЗМІ заголовок «Зажрались!». І це на першій шпальті величезними літерами!

    Та коли ми обговорювали заголовки до статей на випадок, якщо українська збірна програє в перших же матчах на ЧМ-2006, і хтось запропонував написати «Ганьба!», вони були відверто шоковані.

    Тоді Франк, якого ми за його суворість позаочі називали Монстром, пояснив нам свій шок досить логічно та, навіть, дещо банально: «Президент (тоді це був Ющенко), брати Кличко та ваша футбольна збірна – це ті люди, які є обличчями вашої країни за кордоном. І якщо ви вболіваєте за них та готові розділити їхню перемогу, то невже ви можете бути такими егоїстами, щоб не розділити з ними їхній біль».

    «Кожен має право на помилку, кожен може програти, але ніхто з футболістів не заслуговує на зневагу», - додав ще один монстр від німецької таблоїдної журналістики Майкл.

    Обзиваючи на шпальтах газет своїх футболістів, журналісти ставлять себе в ще більш негарну ситуацію, ніж та, в якій знаходиться їхня «жертва».

    Сподіваюсь, що українські газети не осоромлять себе вибриками на кшталт російських ЗМІ. І так само сподіваюсь, що наша збірна подолає команду Англії та зніме з «Донбас-Арени» клеймо "нефартової".
     
  8. STK

    STK Дуже важлива персона

    Однакове, тільки в різних країнах різне співвідношення бидла і нормальних людей.
     
  9. bayard

    bayard Дуже важлива персона

  10. Фараон

    Фараон Well-Known Member

    Что то я не увидел у обоих даишников нагрудного знака.
     
  11. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Ну, и что? Это явный прикол! Найти даишника с таким английским - дело безнадежное.
     
  12. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    в Киеве вполне может быть
     
  13. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Типа у нас все розмовляют английскою?;)
     
  14. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Зря Вы Украину обижаете!
    Непатриотично это!
    Зовсим непатрiотично!
     
  15. Tan To

    Tan To сын империи

    Там, в этом ролике, главное не отсутствие "блях", там такой "хороший русский" акцент у тех, кто этот ролик снимал, хм:) по их мнению, вот так и должны "балакать москали", хм:)
     
  16. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Да ладно, зато прикольно. :good:
     
  17. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    не все. но в Киеве дпсники могут.
    не только по их. но и по-моему тоже. моя теща именно так и разговаривает
     
  18. Tan To

    Tan To сын империи

    ...если и ваша тёща, то вопрос снят, хм:) Кстати, украинская актриса, что играла в каком-то из "Бондов", которая, "я не русская, я украинка", хм:), в рекламе на российском ТВ, говорит хоть и с тщательно скрываемым, но неистребимым акцентом, но вы его вряд ли слышите.
     
  19. Tan To

    Tan To сын империи

    Смотрю интервью Азарова с Познером...бедный премьер, чисто говорит по-русски, как же его реально корёжит от вашей мовы:)), а как укромовных то корёжит от мовы Азарова:)) Разрешить премьеру Украины говорить по-русски!:))
     
  20. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    почему же. я слышу. и коренные россияне с первых слов отличают приезжих даже если те никогда не говорили по-украински. мы говорим на суржике. во всяком случае половина Левобережной Украины. русским это назвать нельзя.
    а Гранда от вашей:)) но то такэ....а Пахло родом вашенский, калужанин, если я правильно выражаюсь. а на в инете где-то есть это интервью? очень хотел бы послушать....
     
а де твій аватар? :)