Оффтопи мафіозні

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 11 жов 2010.

  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Щось навіяло поточною грою ще один знак...
    [​IMG]
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Та блін, що ви всі накинулись на нього? Людина перший раз проводить гру. Ну може не все знає, але будь-який досвіт теж досвід! нє?
    це всього на всього гра!
    Всі такі розумні і досвідчені, що прямо ніяково стає...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Та і то правда, наступну вже краще проведе! :)

    Зате тема в нього весела зі страусами! :))
     
  4. redfox

    redfox Well-Known Member

    еееееее, фокси закидала Зю)))
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Я приходити більше не буду, шоб нікому не стало ніяково через мою вумність, і шоб не заважати здобувати "досвід".
    Змінювати графік за відсутності гравців - я не знаю, як довго треба думати

    Всьо, більше нікому не заважаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Та Персі - ти маш рацію, з помилками провів гру Темпі, але хто з нас не робить помилок?
    От Настя якось зробила на 10 гравців 4(!!!) мафа - місто за одну ніч програло! :)
     
  7. Twister

    Twister Well-Known Member

    +1. Головне зараз чітко проговорити, які саме помилки, аби не робити їх же наступного разу.

    Я таке побачила:

    1) Якщо гра планується з правилами, яки дуже відрізняються від звичайних - бажано анонсувати принаймні головні відмінності ще під час запису на гру.

    2) Не сподіватися "та чого розписувати, це само собою усім зрозуміло". Крайще зайве повторення, ніж відсутність розуміння.

    3) Якщо про щось розпитують в приваті - значить це не достатньо зрозуміло, і відповідь варто оголосити для всіх.

    4) Не можна змінювати правила після початку гри. Якщо якась ситуація один раз була розв'язана якимось одним чином, то і всю подальшу гру подібна ситуація має розв'язуватися таким самим чином.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Кстати, а игру под масками не хотите попробовать? Это как на Тривиуме, делаются клоны и отыгрываются какие-то характеры.
     
  9. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    А еще мне понравился боевой клич Мартини во время дебатов: мочи Еребусяру! )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Twister

    Twister Well-Known Member

    А ти хто на 3віумі?
     
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    на Лф клоны заводить запрещено.
     
  12. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    А кто говорил, чтобы играть под масками именно здесь? :)
     
  13. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Та не всі звідси ходять на інші форуми, той же МАРТІНІ, наприклад...
     
  14. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Rod. Я там всего раз сыграл, и меня мирного в первый день и выпилили. Мне нужно было уйти до вечера, и к голосованию я бы не вернулся. Сделал глупость, сказав это в теме. Когда вернулся, меня уже съели :)

    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:17 ----------

    Поэтому и спрашиваю, кто ходит.

    Смысл здесь собсно в особенностях такой игры. Если наберется достаточно людей, которым хотелось бы такого попробовать - то почему бы и нет? Своей компанией.
     
  15. Twister

    Twister Well-Known Member

    І ти не перший видатний гравець Львівського, кого там "випилили" в 1 же день. Зю пробував там грати з тим самим результатом.

    І я з цього приводу думаю, що це характерний недолік, притаманний системі гри під масками. Коли індивідуальностей нема - уникальний стиль гри не розуміють і вважають підозрілим.

    Ні, там гарні сильні гравці також. Але всі мають грати в одному стилі.

    Я сюди на Львівський приходжу саме за свіжим вітром індивідуальних манер. І за українською мовою, звісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    По моим наблюдениям, наиболее оптимальным является вариант, когда используются оба эти режима - игра под своим именем, своей (виртуальной) личностью, так сказать, и масковые пробы.

    Игры чисто под одними и теми же именами, особенно в более-менее постоянных компашках, однажды вырождаются. Все настолько выучивают основные трюки и реакции друг друга, что определяют, кто есть ху чуть ли не по первому игровому сообщению.
    Этот неизбежный останов в динамике игры можно преодолеть с помощью создания иных своих игровых субличностей. А это возможно как раз с помощью клонов-масок.

    Я во многом смотрю на игру как на своеобразную "группу психологического развития", где мы создаем друг для друга условия для возможности проработать какие-то свои блоки, найти новые способы эмоционального реагирования и т.д. И это офигенно ценная вещь.

    Этот личностный потенциал у мафии - колоссальный, но извне его не подтолкнешь. Можно лишь создать условия для его самостоятельной реализации.

    Здесь, на ЛФ, я вижу очень плодородную ситуацию, в этом плане. С моей колокольни, гораздо более интересную и богатую, чем на Тривиуме. Здесь очень важен должный баланс между личной вовлеченностью (которая достигается игрой под свои постоянным именем) и возможностью пробовать выходить за свои рамки (а это возможно с помощью надевания ролей-масок).
    Но, обратно, это все сугубо созревает внутри, извне это не подтолкнешь, можно только создать подходящие внешние условия. Поэтому я и предлагаю в том числе и поиграть масками-клонами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ну власне ми колись таке влаштовували - Масіні нас гостинно на Гродненський форум запросила. Сподобалося, до речі. Можемо ще раз попроситися.

    Та й 3віум навряд чи заперечуватиме там зіграти.

    Було б бажання :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Masini

    Masini Well-Known Member

    Повесьте уже кого-нибудь в конце концов )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Товарищи админы, спасайте!
    Вот пишет Ашкенази, человек согласившийся выйти на замену в игре, но не мижет, т.к. требуется активация

    может быть завтра встряну. если не поленюсь)) просто сейчас я там даже написать ничего не могу - моя учетка не активирована.
     
  20. Нехай читає тему і присилає НД ведучому в скайп, тоже мені проблему знайшли...

    ---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    Або пише http://forum.lvivport.com/sendmessage.php , так швидше активують...
     
а де твій аватар? :)