Оффтопи кухонні

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 17 чер 2010.

  1. deva

    deva Well-Known Member

    в цьому році я купляла в карпатах і білі грибочки і лисички (такі смачненькі і клопоту з ними зовсім нема)
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    І по чому у вас грибочки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. deva

    deva Well-Known Member

    В Тернополі казали, що кілограм білих грибів вроді 60 грн. Я купляла в робочих які працюють в мене в Паляниці(Буковель), то за відро заплатила 160 грн., а брала лисички, то за мисочку хотіли 30, але продали за 25 грн. Мисочка так нараз зажарити на 5 чоловік. А взагалі в Карпатах на дорозі дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Людоньки, порадьте якийсь смачненький салатик із печінкою. Свекрусі із села привезли свіжу телятину, то вона нам підкинула і шмат печінки тої поклала, а я її не дуже люблю (їм тільки пташину)... от і не знаю, що з неї зробити... чоловік замовив якийсь салат...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Дякую, Пері! Спробую обов'язково!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Дякую, дівчата! Буду експериментувати... Печінки тої багато, є де розігнатися...

    А тортик я теж так готую, дуже смачно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Summer

    Summer Well-Known Member

    deva, який супер-здоровий салат, дякую, буду пробувати !:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Summer

    Summer Well-Known Member

    я за, я ж вже по вашим рецептах готувала і дуууже смачно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. deva

    deva Well-Known Member

    Ну і ще на закуску;) Готувала наступні роли, коли в чоловіка був день народження. Дуже зручно і смачно.
    Роли з млинців і сьомги(може бути і форель чи інша червона риба, а також масляна)
    Інгредієнти:
    80 г с/с сьомги ,40 г сиру ,10 г сиру із блакитною цвіллю ,(якщо нема сиру з цвіллю або хтось не любить, то просто взяти остріший трошки сир будь-який),50 г вершків,20 г свіжого огірка ,20 г помідорів ,20 г лимона ,10 г червоної ікри,1 маслина ,Кріп
    Для тіста:
    150 г молока,1 яйце ,1/3 ст. борошна ,15 г рослинної олії,Цукор,Сіль
    Спосіб приготування:
    1.Збити міксером яйця з цукром, сіллю й 1/3 молока. Продовжуючи збивати, всипати невеликими порціями борошно й додати решту молока. У тісто краще відразу влити рослинну олію -- і сковороду не доведеться періодично змащувати. На розігріту сковороду, не змащену жиром, наливають тісто, щоб розійшлося по всій поверхні. Жарити із двох сторін .
    2. Чверть сьомги помістити в миску із сиром, кропом, вершками й сиром із блакитною цвіллю. Подрібнити на блендері, щоб утворилася одноманітна паста.
    3. Нарізку сьомги, що залишилася, викласти одним шаром на дошці. Зверху покласти млинець, розмазати рибно-сирну масу й прокласти тоненько нарізаний огірок. Згорнути нещільним рулетом. Розрізати впоперек і викласти на тарілку. Прикрасити червоною ікрою, зеленню кропу й нарізаними овочами.

    ---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ----------

    Завтра хочу зробити наступну заготовку на зиму- Перець фарширований червоною капустою.
    Для цього потрібно відібрати свіжий солодкий перець, очистити його від плодоніжок і насіння і пробланшувати в киплячій воді протягом 3-5 хв. і дати воді стекти.
    Свіжу червону капусту очистити від верхнього листя і дрібно нашинкувати, посипати сіллю і залити оцтом. На 1 кг капусти треба 40 гр. солі і 70 гр. оцту. Капусту заправлену витримати 24 години, потім сік віджати і додати 2 гр.кмину.
    підготовленою капустою фарширують перець, укласти його в чисті банки відкритою стороною вверх, додати лавровий лист, 2-3- горошини перцю чорного і запашного і залити гарячим маринадом. Для приготування маринаду на 1 літр води додати 30 гр. солі, 70 гр оцту і кипятити 1 хвилину.
    Наповнені перцем банки накрити кришками і стерилізувати 1л.- 35-40 хв. після стерилізації зразу закатати і в підвал.

    Думаю, що сподобається. Він мене часто зимою виручає-смачно і дуже гарно виглядає.

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

    І останній рецепт на сьогодні.Він мене виручає часто, оскільки зимою перець є дуже дорогим.
    Перець консервований
    Перць добре промити, очистити від плодоніжок і насіння, щільно укласти в банки, залити гарячим маринадом, накрити кришками ,поставити в каструлю з гарячою водою і стерилізувати.На трохлітрову банку потрібно: перець десь -2400 г, вода - 1000г., сіль-40 гр., оцет - 300 гр.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    мдям... у нас поняття супер здорового салату дуже різні.о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. thinkers

    thinkers Well-Known Member


    Може здоровий то просто великий?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    а може і здоровий, бо як вип’єш 30 грам олії знаєте яку файну фойдачку можна дістати.:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    я мала на увазі, що він з оливковою олією, + хороші інгрідієнти ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. deva

    deva Well-Known Member

    це тільки 2 столові ложки олії і іх використовують в даному салаті для обсмажування курячого філе також, в рецепті це вказано. Салат розрахований на 4 порції!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Хто робить домашню ковбаску?
    Напишіть файний рецепт.
     
  16. deva

    deva Well-Known Member

    Готувала, але вже давніше, але рецепт випробуваний.
    Мясо свинини і яловичини солять і залишити так на 6-8 годин. Потім мясо пропустити через мясорубку з крупною решіткою, заправити сілллю, розтертим часником, червоним (по бажанню) і чорним перцем-усе добре вимішати.
    Підготовленим фаршем наповнюють підготовлену (добре промиту) кишку спеціальним шприцом ( в мене є насадка на масорубці), проколюючи голкою кишку, щоб виходило зайве повітря і щоб ковбаса рівномірно наповнювалась. Потім ковбасу розвішують кільцями на деревяні або металеві палички і повільно обкурюють у коптильні. Найкраще використовувати для коптилки тирсу з бука або дуба. Але можна (я так неодноразово робила) спочатку цю ковбасу трошки проварити, а потім поставити в духовку (під фольгу) і запікати.
    Витрати для приготування 10 кг домашньої ковбаси: свинина -12 кг, яловичина -2,5 кг, сіль 240 г, перець червоний молотий 16 г, перечь чорний-15 г., часник- 78г
    (спеціально не зменшувала витрати,ви можете самі їх собі відкоректувати)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    в вас ВЕЛИКІ чи то радше ЗДОРОВІ ложки олії, бо в моїй столовій поміщається 7 грам а отже в двох буде 14грам. Я особисто салати майже не заправляю, дуже трошки бо терпіти не можу коли салата плаває в заправці. :bad:
     
  18. deva

    deva Well-Known Member

    В кожного свій смак і ніхто нікого не заставляє заправляти салат. Це є рецепт, який придуманий не мною, і в ньому такі складові. Добавляю звичайно олію я і кожен хто робить той чи інший салат чи щось інше по своєму смаку, а не по рецептурі.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. deva

    deva Well-Known Member

    Хочу замаринувати мяско щоб спекти на день народження. Маю випробувані свої рецепти, але думаю може ВИ мені порадите що новеньке-смачненьке. Будь ласка:)
     
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    deva, я певно нічого надзвичайного не напишу - приправи, сіль, перець, трошки майонезом намазати і в рукав )):) а ще нашпігувати часничком можна
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)