Оффтопи кухонні

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 17 чер 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    В нас кажуть рильця...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    хочу спекти на вихідних пляцок з яблук, може порадите файний , перевірений і не дуже тяжкий рецепт?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shine

    Shine Well-Known Member

    І я попробувала зробити, дійсно смачно і швидко. Дякую;)!
     
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Звичайно , рильця...!
    ....в мене деколи "ум за разум" заходить і йде перекручення/брак слів.:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща



    а я сьогодні пообідала китайським їдзенєм. Люблю в’єтнамські ресторани і корейські.
    Китайські дим-сам треба знати що брати бо деякі є дуже добрі а деякі до нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    мама дорога!!!! та там же ще й жаби!!!!! бідні створіння...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я люблю Славчині переписи. Готувала її рогалики дріжджові, дуже файні вийшли.
     
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ну і що ви хотіли тим сказати...?
    А я наприклад люблю китайську кухню , привик до неї , купляю регулярно і вважаю ї смачною....
    Кентоніз Чов Мін є моє любиме блюдо.
    Люблю китайські ресторани де на возиках розвозять їду і якщо взяли з возика блюдо вам ставлять печатку в карточці з якою ви йдете в кінці до каси і розраховуєтеся.

    Вам можливо з їдою не повезло , треба було піти ще в кілька трохи дорожчих ресторанів , щоб переконатийса що ця кухня не для Вас.

    Не треба нічого узагальнувати , бо хтось таке саме може написати про європейську кухню , відвідавши перед тим брудну
    столову-забігайлівку на Привокзальній або Левандівці , в якій повно мух і алкашів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. deva

    deva Well-Known Member

    ---------- Додано в 09:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:36 ----------

    [/COLOR]
    Прошу вибачення, але це була не проста забігалка. Про кухню нічого не можу сказати, тому що не дуже їла, але просто культура поїдання їжі в Китаї )принаймі там так було, на столі стоять великі тарілки з їжею і кожен своїми облизаними паличками накадає собі на тарілочку. Хоча б дали якісь роздаточні ложки, вилки))) Я це перенести не змогла. А, звичайно, коли вони нас в Китаї заводили в європейські ресторани, де подавалась їжа кожному індивідуально, то мені це майже подобалось. Сподобалась в Пекіні- качка по пекінськи))А так, взагалі, мені більше до вподоби японські суші)))
     
  10. Gron

    Gron тафгай

    А я навпаки, обожнюю шльондрати по різним ресторанам у Китаї, де туристами і непахне.
    Бо справжня кухня, саме там, хоча є ризик нарватися на незовсім(у нашому розумінні) гігієну, але то таке.
    Наприклад є такий ресторан, де їжу тоненько нарізану(м'ясо, рибу, море продукти) треба готувати самому в казані що стоіть на столі, в однієй половині дуже гостро, в іншій- "не дуже".
    "Недуже"- у нашому розумінні, це просто вогонь, а дуже- це як ядерний вибух, але під місцеве пиво заходить легХко.
    [​IMG]

    А в однієй забігаловці, де доречі їв найсмачніши в усьому південному Китаї креветки, побачив отаке.
    Може тому качку незамовляв, бо у мене з китайським не дуже, а у них з англійською ще гірше,,собаку в западло їсти, навіть за одну з качкою ціною.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 сер 2010
    • Подобається Подобається x 9
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Собачки до речі смачненькі, але то корейська кухня.
    :nyam2:
     
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    і похвалюся, ось фото ( пекла на вихідних) :), пекла то такому рецепту вперше, вийшло дуууже смачно :)
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    це по котрому?

    А я недавно забацала свою улюблену огіркову зупу з перекислих домашніх огірочків, які виросли у мене на грядочці. МНЯМ!!!

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    ядерний вибух - мій улюблений. Шкода що чоловік не поділяє моя пассію.

    Правда один одхтір в радії казав, що хто їсть гостру їжу тому бракує гострих відчуттів в повсякденному житті, але я висоти БОЮСЬ!!!о_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Я маю рецепт такого ж пирога з білковою шапкою, тільки з творогом. Смакотищаааааааа... Поки писала, аж слина з рота потекла, як у собаки Павлова.;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    а якщо вам не тяжко, то напишіть :)
     
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    deva, :good: супер рецепт, буду пробувати!:)
     
  17. deva

    deva Well-Known Member

    СМАЧНОГО!!! Кого пригощала, то всі зараз той рецепт мають як палочку-виручалочку. Бо коли скидають ту всю лєгуміну на велику тарель, то воно таке гарне і різнокольорове)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    deva, нині зробила по вашому рецепту овочеву запіканку, що вам сказати просто СМАКОТА :good: всім сподобалась! дякую за такий файний рецепт! :)
     
  19. Peri

    Peri Well-Known Member

    :)тіко не посилайте мене на ДП:)Хто має файний,перевірений,недорогий,смачний і не марудний у приготуванні,рецепт домашніх закруток?хочеться чогось оригінального:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Чого саме вам хочеться? З яких продуктів?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)