Оффтопи кухонні

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 17 чер 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А мені він дуже несподобався. Паскудний мав смак.Фі.о_О

    А я вчора приготувала класнючо-смачний курячий пиріг в банячку/горщичку. (Chicken Pot Pie).
    Як мені вдасться нині ввечері зарядити фотоапарат то розказю як це робити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ми, звісно, вдячні дуже за враження, але ще би й рецепт "варі"... :)
     
  3. - хорошая шутка. Гуцулов учить их блюда готовить :)))
    Я только что купил готовый и попробовал. Состав уже перечислил, а технологию мне только предстоит найти и отработать. Думал, может, кто поможет ;)

    Свекла там отварная, крупными кубиками порезана, фасоль красная наверняка консервированная, чернослив и есть чернослив (может, замочен), растительное масло, соль... перец (?) Для начала дома попробую просто взять и смешать всё это. Если не получится красиво - уже значит, что-то не так сделал :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. - не, так даже пробовать не стану. Мелко - некрасиво получится, размазня. Кубиками по сантиметру-полтора, не меньше! И свекла чтоб бордовая была, аж в черноту, и чтобы цвет не потерялся! На столе новогоднем будет шикарный цветовой акцент! :)
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну і чим не дрібно? )
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. вот этим:
    :)))
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А можна щоб не забивати гілку, тільки дати посилання на перепис? Моє пісаніє, тільки щоб не знаймати купу місця. :)
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Марусю, будете сміятись, але я знайшла той рецепт тільки зробивши граматичну помилку. :))

    http://ukrainskaya-kuhnya.org.ua/salati-z-buryaka

    Але якщо запитаєте гугля російською, то там цей рецепт повториться сто разів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Дякую, але мене неправильно пойняли. Я хотіла закинути два переписи, але не хочу много писати, бо вже писала. :) Той питаю, а можна я таково тут тільки лінк на сам перепис виставлю.

    Отто я вже ЗАТУРКАНА до німагу :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Эти москали достали уже.
    Даже меня.

    ---------- Додано в 07:56 ---------- Попередній допис був написаний в 07:55 ----------

    Багато, Прошу Пани.

    ---------- Додано в 07:58 ---------- Попередній допис був написаний в 07:56 ----------

    Неслушно зрозуміли, Прошу Пани.

    ---------- Додано в 08:18 ---------- Попередній допис був написаний в 07:58 ----------

    Зато вкусно.
    Моя очень мелко салаты режет.
    Просто диву даюсь.
    Это какое надо терпение иметь, чтобы картофелину разрезать не на 4 части, а на 40.
    Всё-таки глупые эти бабы.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви, а Ви... :nea:

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ні, та де, ображаю. Просто казю, що до такого любому легко додуматись :)
     
  13. - Вы именно про "варю"? У салатов от в зависимости от размера фракции кардинально меняется вкус. У каждого (человека и салата) свой вкус, но очень-очень мелко нарезаный салат оливье или очень крупно - невкусно никому, не о красоте речь То же с салатами из овощей, крупно, по-европейски порезанный овощной салат и "по-нашему", когда сока полмиски выделяется, состоят из одних и тех же ингредиентов, вкус не узнать.

    Если свеклу в "варю" резать мельче, чем размер красной фасоли (она немаленькая), придётся ещё и фасоль резать/давить, чтобы не казалась "комками в пюре"? Это совсем, совсем другое по вкусу блюдо будет.

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. rioro

    rioro New Member

    а ви не знаєте де у нас у Львові можна купити обладнання для фаст-фуду?
     
  15. Templar

    Templar Дуже важлива персона

     
    Останнє редагування модератором: 16 гру 2011
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

     
    Останнє редагування модератором: 17 гру 2011
  20. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)