Оффтопи кухонні

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 17 чер 2010.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Вас мабуть цікавлять кошерні страви(якщо дійсно цікавлять???) Тоді, вам не в цю тему...

    ---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:21 ----------

    Я придбала нарешті силіконові форми для мафінів і велику для кексу..тішуся.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я особливо не розбираюсь, мені все-рівно - кошерні, не кошерні, аби смачно було.
    Недавно дивлюсь - в магазині продають хумус - єврейська закуска з нуту (гороху).
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Купили?Пробували?
    Я більше люблю нашу кухню,італійську кухню,венгерську...

    ---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

    Особливо останнім часом захоплююсь італійськими соусами....
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Кажуть така гадость, але то "на любітєля"
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну закуска собі і закуска, як пюре з гороху, там ще оливкова олія, часник, сезамова паста, лимон. Правда таке кислувате, якби не знав що свіже - то думав би що прокисло.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Нині робила такий смачний салатик:
    "По Ольчиному"

    Нарізати дрібною соломкою болгарський перчик, помідорки,як си хоч,можна кубиками, я порізала на плястерка,яблуко кисленьке на кубики,цибульку вашу південну (синю) півкружечками і заправила соусом..
    Соус:(все брала на око)
    Олія
    Соєвий соус
    Винний оцет
    суміш мелених перців(може бути просто чорний)
    Сіль
    Всі ці інгредієнти добре збити вінчиком,або виделкою і заправити салатку і дати встоятись 5-10 хв. Смачно,кльово і корисно...

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    Якщо хочеш можеш легенько присмажити шампіньйони і додати їх до салату,теж так непогано(робила)....

    ---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    П.С. Але якщо надумаєш з шампіньйонами,то ріж їх на 4 частинки,тобто,щоб в салаті було видно гриби, а не кашку незрозумілу...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та такий салат ми робимо, тільки соус трохи інший
    Оливкова олія, бальзамічний оцет, крапельку лимонного соку , білий перець ..інколи крапельку меду.

    ---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

    Угу..я гриби люблю великими шматками, щоб смак відчувався :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А олів"є без майонезу,не хоч?????

    ---------- Додано в 18:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

    Спробуй додати соєвий соус,смак буде відрізнятись..гарантую!

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    Мама моя робить смачний салатик з коерйської моркви і грибів,але то не для шлунку, а для гостей.

    ---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

    Я люблю гостям подавати салатки в тарталетках,або кожному на таріль( як в ресторані)
    Зроби вінегрет,але замість кислих огірків я даю свіжі,ще даю яблуко,перець болгарський,перець чилі(чуть-чуть),присмажую кунжут(накривши кришкою,бо сильно стріляє) і посипаю ним зверху салатик,правда кислої капустки не даю,заміть неї яблука,ще додаю фасолю мареновану(вона м"якша) і картоплі не даю.

    ---------- Додано в 18:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

    Одним словом так:
    Буряк кубиками
    Яблуко кубиками
    огірок
    перець чилі і болгарський
    фасоля
    морква кубиками
    цибулька кубиками
    Заправляю тим самим соусом...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хоч :)
    корейську моркву з грибами дуже люблю, хоч і шлунок свій :))
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Все те ж саме, як на класичне,тільки замість ковбаси бриденької куряче філе відварне і порізане і замість майонезу свіжий густий йогурт(без добавок) змішаний з гірчичною пастою....

    ---------- Додано в 18:15 ---------- Попередній допис був написаний в 18:15 ----------

    А салат з корейської потім,бо треба спитати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Все, облом :sad: Не їм я курятини.
    Щось я в нас не зустрічала натурального йогурту, одна хімія..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Я би шматочок телятини або пісної свинини зварила/запекла в рукаві, також смачний салат виходить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Сами делайте, очень даже не сложно.


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Люди,навчіть мене випікати в силіконових формах.Потратила я нині на них гроші,вирішила спекти мафінчики....
    Результат: Мафіни не виросли, і вийняти їх я не змогла,все поприставало - викинула.:sad:
     
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Сам не користувався, попитав знайомих. Єдине припущення, яке відписали - що ви не використовували максимальну температуру, а потім не дали кексу охолонути...
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ця гілка перебрала ліміт 3 000 дописів і зачинена.
    Прошу нових для аналогічної свалки переписів/м'ясорубок/оффтопів не заводити.
    Форум передбачає КОНКРЕТНІ теми, з конкретним вмістом.
     
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Теж таке люблю. Незамислувато і швидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Honda

    Honda Well-Known Member

    О, добре, що нагадала...треба буде і собі так зробити...


     
    • Подобається Подобається x 4
  20. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Аудун не умеет. Грозится всем москалям оторвать. Злой.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)