Оффтопи кухонні

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 17 чер 2010.

  1. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    І один "хлопец"може підтвердити.Пані poetkо,не тільки знимка на тисячу плюсів,але і смак на десять тисяч плюсів:good:.А кутуз просто триндіти не буде.:nea:;)ну,лише,що деколи:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А як його готувати??????:)
     
  3. :) це вже не знаю - я його тільки в магазині бачила :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Добре вмовили нароблю трохи сочку....(хоч чоловік проти такого концентрату).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. а для нього можна буде водою розбавити :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Honda

    Honda Well-Known Member

    Тато теж з яблук сік тиснув...всякі там садочки, сандори не зрівняються;)
    А ще з яблук сушениці робим на узвар.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ми з яблук робили, щось схоже на повидло.
    Підготовлені яблука трохи протушкували, блендарнули, додали цукру , проварили і закрутили. Вийшло таке густе янтарного кольору повидло але зі смаком пюре , як для дитячого харчування. Коли охолонуло , то було як желе.
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Вовк в Ну Погоди пив сидр, то я його так перекрутила на сідар.

    А його готується способом ручного віджиму соку з яблук. Яблука треба почистити від насіння, але не обирати від шкірки. Далі подрібнити в блендері щоб була така каша. Чим сильніше подріблені яблука тим більше соку з тих забереться. Викласти масу на марлю і відтиснути як омога більше соку. Цукру не додавати. Пастеризувати і в пляшки. Треба дуже сильно закрити, щоб не попадало повітря. Інакше почне бродити і будете мати оцет.
    Сидр довше як кілька тижнів не живе, і тримати його треба лишень в холодильнику. Можна заморозити, тоді протримається рік.

    ---------- Додано в 17:20 ---------- Попередній допис був написаний в 17:19 ----------

    Люкс, на млинці з гарбуза. Мнямка!!!

    Доречі дуже смачно використати це варення-желе для пляцків або рогаликів зимою.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. чекайте, адже сидр має 2-8% алкоголю, то таки треба, щоби побродило? ось такий рецепт знайшла російською
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Та ви що??? Який алкоголь??? Apple Cider п’ють гарячий, і дітям дають. А самі знаєте яке тут відношення до дітьов і алкоголю. Я говорю про Apple Cider а ви про Hard Cider. Перший безалкогольний, а другий вже з дріжджами щоб трохи побродило.

    Я дала перепис міліканський. http://www.wikihow.com/Make-Apple-Cider

    А я також сьогодні постаралась. Виспалась після школи, а тоді спекла цитринового кексика, зробила лінивих голубців і втушила кльопси в грибовому соусі, тобто фрикадельки :)))
    А ще є риж і клюски, тобто макарони.
    http://www.youtube.com/watch?v=XT3ctb6Vz4I
     
    Останнє редагування: 18 вер 2011
    • Подобається Подобається x 6
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Дружина захопилася індійською кухнею. На вихідних робила яблучний чатні - надзвичайна річ, скажу я вам, я навіть в порядку винятку хліб їв, тому що воно найсмачніше - намазане на заварний хліб з твердим сиром.
    А вчора на вечерю була курка-карі, за всіма правилами, з імбирем, чилі, лаймом, рис вдалося купити просто надзвичайний до неї, у мене був гастрономічний оргазм :)


    Рецептик чатні:

    Рецепти дружина бере переважно зі "Спуну" http://spoon.com.ua
    Там дуже багато здорової їжі і рецептів з елітних ресторанів.
    Бо я більше люблю експериментувати з того, що є під руками, або користуватися класичними італійськими рецептами.
    Але Спун теж рекомендую - не знаю, правда, може, то в моєї дружини такі магічні руки, але їхні рецепти ще жодного разу не були невдалими :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    Дуже люблю індійську кухню, точніше ведичну кулінарію, хоча сам християнин )))
    Саме завдяки традиціям цієї кухні почав вживати різноманітні спеції, чатні це сильно )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Одна из фишек отдыха на Арабатке - это рыба журавка (по научному золотистая кефаль). Ловится только в Сиваше или около Геническа. Очень вкусная как в соленом так и жареном виде. Соленая журавка вкуснее любой селедки. Жарится очень просто, соль, черный перец, и на сковородку с растительным маслом. Можно отдельно обжарить лук и посыпать готовую рыбу.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А хіба в Сиваші водиться риба? Там же ропа. Чи це не той Сиваш?
     
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А золотистой кефалью ее называет по видимому из-за того, что при жарке приобретает красивый золотистый оттенок

    [​IMG]

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ----------

    Вода в Сиваше соленее чем в море, журавка летом пасется в Сиваше, а осенью уходит в Азов через пролив под названием Тонкий около Геническа. На мосту в это время рыбаки стоят в три ряда
    Сейчас такая картина

    [​IMG]

    В Сиваше также водится бычок, он крупнее местного Азовского и темнее.
    А рапа - это в озерах с насыщенной соленой водой и на бывших местах соледобычи на Сиваше
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    яка смачна рибка!
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так еще и без костей, и при жарке не нужна панировка
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. deva

    deva Well-Known Member

    то для мене, дуже люблю рибку, але ще б хтось кістки повибирав:)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)