оффтопи гілки "Християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Romko, 14 чер 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А у вашу атсєбятіну.

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:14 ----------

    Для чого?

    Я довіряю дії Святого Духа. Рукопложення йде від апостольських часів. Якщо під дією Святого Духа сталося так, що воно використовується під час освячення церковних санів, то це і є дія Святого Духа.
    Ваші притензії - це є притензії до Божої волі.
     
  2. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ ПО СУТІ:

    1. http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=968687&postcount=9

    2. http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=969118&postcount=40
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ви ж всерівно не почуєте... Вся описана вами стаття, по-перше є лише стаття в пресі, по-друге корегує філологічно вірність тих чи інших звернень і по-третє все, що там написано аж ніяк не боронить називатись, звертатись і бути братами і сестрами. Мир вам!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Даяна

    Даяна Well-Known Member

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Штірліц - Юстасу: повторіть, вас не чути. Ваші посилання - то не запитання, а море речень... повторіть... прийом...:lol::download:
     
  7. sitech

    sitech Well-Known Member

    Ви бавитесь у радянських розвідників? І що, ваші перемогли?:)); :dntknw:Тепер, як ви думаєте, вас краще і чути, і бачити...:bad:
     
  8. sluga

    sluga New Member

    Слава Ісусу Христу!

    Ні про яку "прерогативу передання Духа Святого" не може йти (та здається і не йшла) мова. Свята Тайна Хрещення має силу змивати гріхи і наповнювати людину Святим Духом (Мт.3,11). А одже всі охрещені Святим Духом во Ім’я Отця, Сина і Святого Духа - потенційно могли отримати Святого Духа.

    Щодо Церкви, священників, Святих Таїнств, та інших “нововведень” то на ці питання можна відповісти загально. Для цього нам достатньо погодитися щодо трьох пунктів.

    1) Церква є заснована Христом:
    Євангеліє від Святого Матея 16:17-19: “А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець. І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!”

    2) саме Церкві Христос посилає Духа Святого:
    Євангеліє від Святого Іоана 14:26 “Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив.”

    3) сучасна Церква має передання від Святих Апостолів (знаємо це, бо це є обов’язковим правилом Церкви - щоб священник був осв’ячений тільки єпископом), а отже є тою самою Церквою що її заснував Христос

    Отже, погодившись щодо цих трьох пунктів, ми побачимо що сучасна Церква якщо і навчає чогось, що не написане у Святому Писанні, то це не від людей наука, а продовження науки від Самого Христа через посередництво Духа Святого. До такого навчання відносяться і Служби Божі, і церковне богослів'я, і всі богонатхнені молитви - те все, чого немає в Святому Писанні, однак що є не менш богонатхненим і освяченим Духом Святим, аніж Старий і Новий Завіт.

    Нажаль не зможу відповісти на Ваші можливі запитання, але запрошую на живий і активний християнський форум де завжди готові відповісти на Ваші запитання: http://forum.ugcc.org.ua

    Нехай Вас благословить Господь Бог!
     
  9. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    Ми,люди бажаємо своїм рідним,а також друзям,знайомим,братам та сестрам (а дехто і сусідам!) всього найліпшого.І це є добре,це нормально.
    Але,хіба той Бог,якому ми поклоняємось,на якого ми надіємось,на якого вповаємо,невже Він бажає нам гіршого?!? Зовсім ні!!!
    "Той же,Хто Сина Свого не пожалів,але видав Його за всіх нас,-як же не дав би Він нам із Ним і всього?"(Рим.8:32)
    Тож,на все хай буде Його свята воля! А ми маємо дякувати Його за все те,що Він посилає в нашому житті-чи то добре,а чи зле;"Чи ж ми будем приймати від Бога добре,а злого не приймем?" (Йова,2:0)

    Але молитви наші і надалі звертаємо до нашого Господа,і хай завжди і в усьому ім"я Його славиться!
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

     
  11. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    "Посилає" - то я мав на увазі- допускає.
    Прошу вибачити.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    Сьогодні мав розмову із господарем,у якого працюю (він єврей).Розмовляли про гріх,про Бога,про Ісуса. Дуже противиться Господу нашому Ісусу Христу. Тож прошу,хто має бажання,підтримайте в молитві за цю людину,Дмитра Володимировича,хай Бог зніме покривало з його очей (2Кор.3:14-16),щоб він увірував у Господа Ісуса Христа.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Авжеж пане Левко і Сандей Аделадж від посольства Божого гарно влаштувався вже тут, в Києві, обманувши чимало прихожан, відібравши у них житло і майно, використовуючи Імя Ісуса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я мав на увазі перш за все справжнє духовне життя - мир, радість, спокій душевний, зцілення, спільність з Ісусом... і т.п.
     
  15. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Не сомневаюсь. стиль и почерк мозгопромывания узнаваем
    Нежелание ответить на вопрос к какой церкви принадлежит еще один показатель
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Сандей Аделадж судиться, а ви йому вірите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. V.P.

    V.P. vegan power

    уверен, что даже не знают, что библии 3 крупнейших веток этой религии имеют отличия.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    )))) Откуда такая уверенность?

    ---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:21 ----------

    Цінна звичка.
    До речі, можна я простими словами спитаю в старожилів гілки : чи маємо ми боятися Бога? Чи правильне це ствердження "побойся Бога".
     
  19. V.P.

    V.P. vegan power

    из собственного опыта. вот чья библия самая большая?
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Смєшалісь в кучу коні, люді....
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)