оффтопи гілки "Християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Romko, 14 чер 2011.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мабуть легко тому,хто знайшов опору...і твердо знає - там я знайду заспокоєння.
    А ще...коли знаєш,що там є люди,які думають як і ти,де ти знайдеш підтримку...
    А що робити паріям того світу?
    Кого цей світ відкинув...відцурався?
    Що робити тим,кому нема де дітись від БОЛЮ?
    І навіть молитви не рятують від розпачу і безсилля?
    Переконувати себе,що це Божа ласка?
    Що чорне,насправді є білим?
    Що біль - надуманий?
    Кожен втікає....в свою нішу...


    Нікому нема діла...
    Можуть лиш копнути,щоб не плутався під ногами,або закричати:
    - Слабак!!!Мало віри!!!!Не віра,а мильні бульбашки!!!!
    Ілюзія...все ілюзія...
    Треба справлятись самому.
    Кожен на світі сам...б"є чолом у свою,персональну стіну....волочить свого,персонального хреста...
    Хто,як...

    Не пасує в такій темі без цитати.

    "Отче Мій, якщо можливо, нехай мине ця чаша Мене;
    Однак не як Я бажаю, а лише - як Ти" (Мт. 26, 39).
     
    Останнє редагування: 14 чер 2011
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я радий.
    За вас.
    Всіх.
    Уступаю дорогу.
    Як і належить парії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Думав, де скидати всяке сміття? Прийшлося відкрити тему....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ovod

    ovod Well-Known Member

    гарна справа....
    в мене теж трохи назбиралося....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Молитва Ісуса на Оливній горі длл тебе є сміттям....
    Показово.
    Додати нічого.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, Ромко, просто я не люблю лицемірства, яке ти демонструєш.

    Нафлудив півсторінки, вкінці, додав:


    (Типу згадав про Біблію, щоб свою писанину вибілити)

    додав витяг з Біблії, щоб дорікнути:
    Хороший задум.

    Нє, Ромко, нема чого експлуатувати Біблію для виправдання свого офтопу. То є по крайній мірі нєкрасіво і негоже по відношенню до Святого Письма.

    ---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Тому, щоб не витирати ті цінні думки, я створив цю гілку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Це місце є НАЙВАЖЛИВІШИМ в усіх 4-х Євангеліях і у всьому СП,
    Я знаю,що для тебе сміттям є чужий біль.
    Але ставлення до цієї молитви,дуже прекрасно тебе характеризує.
    Як християнина.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    МАЛАДЄЦ.
    Ще раз кажу: не експлуатуй Святе Письмо для розповсюдження власного флуду.
    А ти сам як ставишся до чужої болі?
     
    Останнє редагування: 15 чер 2011
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не по-християнськи,Миху.
    Бо я Біль сприймаю,як власний.
    І,біль моєї дитини болить мене не менше,як її.
    Біль близької людини - для мене теж Біль.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я не про твою дитину, а чужу по відношенню до тебе.

    Бо біль твоєї дитини - це й твій біль - нема сумніву.
     
  12. Peri

    Peri Well-Known Member

    Ця "війна" нічого доброго нікому не принесе.Переможців не буде...Натомість,буде ще більше образ,розчарувань,болю.Мало маємо того в житті?
    ...якось необачно,зірвалося мені "не те" слово...сьогодні щиро шкодую про то...
    ....живу у постійному стресі...мо*інколи вже й на "біле" говорю "чорне"...
    ................завжди знайдеться хтось,хто мене не зрозуміє,бо не є в моїй "шкірі",і хтось,хто не розуміючи,підтримає...
    Хлопці,кожен буде сам собою перед Богом.
    Поважаю ВАС і не можу спокійно дивитися на ту "війну".
    Хай ВАМ Бог допомагає у примиренні і в усьому житті.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та власне війни я тут жодної й не побачив. Є гілка "Літургіка року", завдання якої ознайомити читачів з церковним життям, з традиціями церкви. Кому цікаво - читають. Кому не цікаво - не читають. Не маю жодних притензій ні до перших, ні до других, а от взяти і зафлудити тему - це неповага до тих, хто її читає і пише.
    Як на мене нічого не сталося.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. sitech

    sitech Well-Known Member

    Це дуже добре, що ви роздумуєте. Якщо людина має здатність к роздумам, означає, що вона має можливість наблизитись до свого Творця, бо ця можливість закладена Творцем в кожній людині. Інша річ, чи розвиває людина цей дар? Як все інше твориво ми можемо виконувати волю свого Творця і поводити себе відповідно до його наміру, чи не так?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Почалося... Як нема шо сказати, можна і про конфесії поговорити, нє?:tanksmile:
     
  17. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Та ні, ви просто зациклились на другорядному (в даному випадку конфесійності, про яку було сказано лише у контексті). В цілому я писала про апостольську практику служіння, - ту практику, яка підтверджена Словом Божим - Новим Завітом. Якщо у контексті Божого Слова вам нема що заперечити і нема що сказати (пост 91), то туліть сюди атсєбятіну католицького кліру (що ви і робите). Я лиш вправі підкреслити, що та атсєбятіна - це католицько-православна (а не апостольсько-християнська) практика.
    От власне і підтвердження, що у контексті СЛОВА БОЖОГО ви були і залишаєтеся безпорадним у своїх намаганнях щось довести.. Але ви при таких невдалих спробах щось заперечити, навіть не дотримуєтесь у своїх аргументаціях вигаданого католицького вчення, яке твердить, що рукоположення, - це ніби передусім висвячення в духовний сан, священство, так зване "таїнство". http://churchby.info/bel/223/
    Гарна цитата. Недарма про священиків не згадується.
     
    Останнє редагування: 30 січ 2012
  18. sitech

    sitech Well-Known Member

    А що саме сталося з часом та кліматом в наші часи?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))

    Бачу, ви зовсім нічого не зрозуміли.

    На Сихові і в Єрусалимі різний клімат, нє?

    ---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:52 ----------

    Нема чому дивуватися. Кожна людина має право на отсєбятіну.

    Ну як себе не любити?

    ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:58 ----------

    Я про книжку. Тримав Він в руках Книгу?

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------


    Покажіть, де я вживав слово конфесійність!

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------


    поясніть, що таке "отсєбятіна католицького кліру". якщо я говорю від себе - то є отсєбятіна, якщо я говорю від католицького кліру - то вже не отсєбятіна. Чи вам по барабану?:moskali: Лиш би моя карта зверху була?:padonak:

    От те, що говорите ви - то є отсєбятіна чистої води. Ви не можете тлумачити Біблію, бо ви не рукоположена особа, і не слухаєте рукоположених (тих, на кому Святий Дух).
     
  20. sitech

    sitech Well-Known Member

    Я погоджуюся з вами. Майже всю історію християнства за те, що людина вивчала Біблію на рідній мові, можна було розрахуватися власним життям, або його добре зіпсувати. Тепер люди мають по декілька примірників Біблії, але перевагу вивченню дають зароблянню грошей, розвагам. Навіть ті, хто знаходить час для вивчення слова Бога і хоче поділитися з іншими людьми прочитаним, знаходять в очах людей великий подив в суміші з розчаруванням та жахом. Спробуйте біля будь-якої церкви з будь-ким поділитися з улюбленими віршами з Біблії, розказати як вони поліпшують ваше життя, зміцнюють ваші стосунки з Небесним Отцем, спробуйте переконати людей, що життя по біблійним нормам приносить найвищу потіху, як ви зустрінете в очах людей коктейль з здивування, розчарування та навіть жаху.

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

    Різний та що?

    ---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:09 ----------

    Цікаво, але я ніколи не чув, щоб хтось з люду звертавсь до релігійного провідника, "Брате, ... ". Так само і священник ні до кого з людей не звернеться словом "Брате...". Чи я не правий?

    ---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:17 ----------

    Читайте Лк 4:16–21 - один з прикладів.

    ---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:21 ----------

    Найкращий варіант, коли Біблія тлумачить саме себе.. Тоді всі будуть задоволені?
     
а де твій аватар? :)