Одяг Одрі!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем olexareznik, 17 бер 2016.

  1. olexareznik

    olexareznik Муза

    Доможіть, дівчата! Була у Одесі і побачила на дівчинці таке плаття, як у Одрі в одноіменному фільмі "Сніданок у Тіффані", і мені той образ з тих пір не дає спокою... Так от, питання! Порадьте якийсь магазин (або інтернет-магазин) де можна було б прикупити біжутерію, плаття та аксесуари як у неї (хоча б схожі). Фінансове питання теж турбує, тож оригінальний рей-бен собі дозволити не можу :sad: Буду вдячна за будь-яку інфу чи ссилку :)
     

    Вкладення:

    • image0021.jpg
      image0021.jpg
      Розмір файлу:
      53,5 КБ
      Переглядів:
      10
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  3. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Вона така була стильна, зараз не проблема купити такі речі. Навіть на базарі продається такий одяг.
     
  4. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Мені вона дуже подобається. Її стиль, . Гарна жінка. Колись вона була іконою стилю для багатьох. Що стосується того, що речі можно купити де завгодно зараз. Можливо це так і є. Але не завжди одягнувши сукні Одрі, жінка буде виглядати як вона. Це індивідуальність, шарм... те що притаманне тільки одній людині. Ось, до речі, сукня в її стилі, гарне:
    [​IMG]
     
  5. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    Одрі Хепберн гарна актриса і її фільми можна з задоволенням і зараз подивитися. А стиль її і зараз актуальний. Я б порадила підшукати одяг та аксесуари на цьому сайті Свитстайл.
     
  6. fainadiva

    fainadiva New Member

    а якщо замовити у швачки такий одяг? та і сайтів зараз багато, я маю на увазі, інтернет-магазинів
     
  7. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko миється в бані

    Я думаю, що пошити одяг не проблема. Можна навіть копію зробити будь-якого плаття Одрі.
     
  8. telina

    telina миється в бані

    А в Китаї не намагалися замовляти?
     
а де твій аватар? :)