Одеса - лояльна чи кримінальна?..

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем KateOdesa, 5 чер 2010.

?

Що Вас вабить в Одесі?

  1. Історія та архітектура

    37,5%
  2. Гарні дівчата

    12,5%
  3. Море та пляжі

    37,5%
  4. Місцевий колорит

    37,5%
  5. Файні тусовки

    4,2%
  6. Старі друзі

    8,3%
  7. Просто нове для мене місто

    8,3%
  8. Іскрометний гумор

    16,7%
  9. Просто нове для мене місто

    0 голосів
    0,0%
  10. Взагалі нічого не бавить. Місто геть звичайне.

    20,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. KateOdesa

    KateOdesa Member

    Шановні львів’яни,

    Я впевнена, що кожен з вас чув про ОдесуПівденну Пальміру та столицю гумору нашої країни.

    Також сподіваюсь, шо ви мали нагоду побувати в Одесі власною персоною та встигли закохатись у це місто.

    Звісно, накращий час для подорожі до Одеси – влітку, через море та пляжі, на яких можно отримати максимум задоволення на сонячних ванн.

    Я запрошую Вас до свого рідного міста – Одеси.

    Часом наші співвітчизники з побоюванням відносяться до вітпочинку в Одеси. Іноді здається, цо це дорого, що там «розводять», важко знайти квартиру за адекватну ціну та ін. Насправді, так іноді трапляється. Тому поїздку до Одеси я рекомендую планувати заздалегідь.

    Що треба підготувати:
    - По першу чергу – білети в оба кінці.
    - Далі – домовитися та забронювати готель або квартиру - більш бюджетний та часом комфортний варіант, або щось інше на Ваш смак
    - Вибрати місця, маршрути та історичні памятки, що ви плануєте відвідати.
    - Зорієнуватися щодо імовірних афер та аферистів, щоб не потрапити до їхніх лап
    - Придбати купальник та масло для безпечної засмаги :)

    :cesored:
    Також з радістю відповім на ваші питання щодо відпочинку в Одесі, бо я є корінною одеситкою, сама люблю подорожувати та знаю про Одесу дуже багато.
     
    Останнє редагування модератором: 8 чер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Була якось в Одесі. Другий раз там робити нічого.

    А от у Львів хочеться вертатися та вертатися... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Спочатку поприбирайте сміття і порозганяйте купу базарів на кожному кроці. Тоді, може, закохаюся. Хоча, що кохати? Місто нове, майже немає історичних пам'яток.
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Рыбка, я в шоке, такое впечатление, что ты в Одессе не была. Это в Одессе немає історичних пам'яток??? И какие купы базаров? Пора тебе посетить Львов или Донецк
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Была раз пять. Что памятников касается - таких столетних домов в Киеве полно.
     
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    "Первые здания в Одессе строились в стиле классицизма, отличались рационализмом и скупостью декора. Многонациональный состав населения привел к тому, что в архитектуре культовых зданий отразилось византийско-греческое влияние, а в планировке и фасадных композициях жилых домов можно встретить не только итальянский и французский, но и армянский декор. Также большое влияние на облик города оказал природно-климатический характер. Применение камня-ракушечника определило кладку из крупных блоков и отсутствие мелких деталей. С целью защиты от палящего летнего зноя, широко применяли портики, лоджии, крытые галереи. Даже рыночные площади, подобно древнегреческим агорам, обрамлялись по контуру галереями. В 1820—1830-е гг. в Одессе наблюдается высший расцвет ампира, что отражало экономический взлет города и его растущую политическую роль."

    Зданиям на Приморском бульваре по 150-180 лет, Потемкинская лестница была построена в 1837—1841. Много зданий, которые помнят Пушкина и Ришелье
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    про розводи це точно ви зауважили. Відпочивали там років 5 тому. Таке враження шо кожен намагається тебе на чомусь надурити
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Зря ви так за Одесу. Миле українське містечко. :haha:

    Одесити і русскоязичниє, ну чого ви настовбурчились? Це був гумор. :)))
     
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А я люблю Адєссу... по при своє не дуже любязне ставлення до Східної України , я Одесу люблю.
    Люди безпосередні , що думають то і кажуть...хамлять тобі -хамиш ти ... і всє без абід....
    Кілька разів був за останні 5 років .
    Завжди зупинялися на вул. Базарній , через парк Шевченка йшов на пляж Аркадія...
    Hіхто мене не дурив , доллари на гривні міняли правильно. Моя жінка купила собі срібний ланцюжок...
    Їда теж ...е , є ОК , залежно де. Китайський ресторан і Стейк Гауз ( в центрі) були дуже добрі.
    Буде можливість , приїду ще. З Гроном пива/вина випю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. KateOdesa

    KateOdesa Member

    це просто неправда.
    Дякую усім за підтримку, дійсно в Одесі розвинена архітектура, розкішні театри, Оперний театр, одеський дух - такого немає ніде.
    Нажаль, с кожним роком, мабуль з політичних причин, памяток становиться все менше. Наприклад, у минулому році було спалено дом Русова. Ось він був, так і не дочекався реставрації.
    [​IMG]

    Тому не відкладайте поіздку, якщо Ви хочете до Одеси

    Я насправді дуже люблю Львов, востаннє була там 13 грудня минулого року, у справах - вела тренінг, тому гуляти не встигла. Проте встигла побачити перший сніг. Хочу знов :give_rose:

    В Одесі вважають, що російськомовних у Львові ігнорують або навіть агресують на них. Мені так не здалося :)


    щодо розводів - мені здається що це характерно для великих туристичних міст, також для торгових міст. І особливо відчутно влітку - бо для більшості торговців саме літо - період для заробітку на весть наступний рік.

    Взагалі, Одеса - місто гостинне и часто це дуже контрастує з іншими містами. Тут незнайомі люди розмовляють один з одним, допомагають один одному, а в Києві чи Москві - всі з замороженими обличчями, шарахаються, коли до них звертаєшься :crazy:.
     
    Останнє редагування модератором: 6 чер 2010
    • Подобається Подобається x 6
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Одесу люблю, одеське море - ні. :)
     
    Останнє редагування модератором: 6 чер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  12. KateOdesa

    KateOdesa Member

    моооооре-моооре

    мєста знать надо ;)
     
    Останнє редагування модератором: 6 чер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Якщо ви нас, приїжджих, так любите, то давайте, викладивайтє свої мєста! :dance2:

    Чи люблю я українські курорти? Колись любив. Запах моря і всьо такоє... - після Києва - красота!!! Аж поки не порівняв ціни та сервіс з закордоном... На жаль, при українських цінах - "український сервіс"... Його просто немає. А запах нашого моря, як виявилося, був запахом "совка", який ну ніяк не вивітрюється...


    Ось тільки-що глянув дешевий Єгипет. Чартер Київ-Хургада-Київ, скромний готельчик Султана Ризорт в Хургаді, 3 зірки, 7 ночей, сніданок+вечеря, на двох - 560 доларів. Тобто, 4500 грн.

    Забираємо з цієї суми переліт 2 людей, тобто, -150 доларів, або 1200 грн.

    Залишається 3300 на двох, за 7 ночей. Тобто, перебування однієї людини на курорті, +чудове море з кольоровими рибками+ власний пляж готелю+сніданок, +вечеря - це 235 грн на добу.

    Шановні кримчани та одесити, переконайте мене, що у вас краще.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Не люблю я Одесу... і бруд, і люди (більшість) хами, а історичного там тільки старе місто і то, місцями... ніколи не жила би там... Одеса входить в трійку міст України з найгіршою екологією, разом з нею промислові міста Маріуполь і Дніпродзержинськ...:sad:
    Здається, що пані одеситка просто квартирку здає, ось реклямку і робить... ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Verooona

    Verooona Nowhere voooMan

    Ну, скажем так, грязи и мусора и в столице хватает.:)
    Была я в прошлом году в Киеве - жуть просто...:sad: Так шо, по поводу мусора - не надо... ;)
    Я люблю Одессу. Да и как её не любить? Она - мой родной город:)
    По поводу моря - да, места знать надо, эт точно. А если вам, приезжим, все места рассказать, где тогда отдохнуть добропорядочному одесситу?:mocking:
    Никто никого не будет переубеждать - лучше у нас или хуже:) Не хотите - не приезжайте:) Как по мне - меньше приезжих - в городе чище:)
     
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    мдя. Після таких дописів здається що людина (вірніше клон, який не визначився хто він чи вона) не в Одесі в тихих місцях відпочивала а десь в Чорнобилі. А може то не одесит(ка)? Може просто провокатор(ша)?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ага, головне дуже гостинна людина! Одна пише -їдьте до нас, в нас супер! Інша - не їдьте, на фіг ви тут треба! Одесити, що тут скажеш...
     
  18. Verooona

    Verooona Nowhere voooMan

    Ага, и клон, и НЕодесситка, и ОНО, и провокаторша - я всё в одном флаконе!!!!!:haha::give_rose::good:

    Так не любите ж вы Одессу - так чего ж ехать в то место, которое вам не по душе? Лучше уж в Турцию или Египет;) И дешевле, и сервис есть;)

    А в Одессе - ну просто каждый одессит будет стараться вас развести на деньги (и чего мы, одесситы, их (деньги) так любим?:girl_in_dreams:)

    И никаких памятников архитектуры у нас в Одессе нет, и море грязное, и сам город грязный. Провинция - ну что возьмёшь!:) Так что, если захотите нормально отдохнуть - не едьте в Одессу - экология у нас оооочень плохая)));)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. KateOdesa

    KateOdesa Member

    знаєте, хотіли ми з чоловіком зустріти Новий рік у Львові цього року.
    Почала бронювати готелі с початку жовтня.

    Ітог - на мої листи ресепшн не відповідав, або готель бронювати можна, а ресторан в цьому ж готелі - ні. Я, дивлячись, що понад три тижні безпробудної тиші, відмінила поїздку. Потім мені почали надзвонювати всі готелі "Так, у нас є номери, приїзжайте"- десь у другій половині грудня. Але це було занадто піздно.
    Крім того, в той період активно проходив свинячий грип, не думаю, що було багато гостей в місті Львов.

    Тоді я переконалась, що іноді краще орендувати квартиру.
    А в нас на одеському форумі є милі люди із Львова, у яких в домі з каміном зупиняються багато одеситів. Вони також рекламують свої послуги. І це дуже зручно для всіх.

    Тому тим людям, котрі планують поіздку до Одеси, я роблю послугу по спокійному на недорогому розміщенню.

    Звичайно, ви можете поіхати до Одеси наобум, і витратити таку суму грошей, яка не порівняється навіть із Єгиптом. Наприклад, як мої друзі з Лондону, заплатили за таксі від аеропорта 350 гривень замість реальних 35-40.

    Це ваш вибір.
     
  20. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Так ми й робимо. Влітку Турція, взимку - Єгипет. Дуже вас розчарую - ми й на "Октябрьскіє празднікі" не приїжджаємо.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)