Очищення організму.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Оля, 21 кві 2007.

  1. Michel

    Michel Member

    • Подобається Подобається x 2
  2. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму.

    Я жавжди ,час від часу очищаю свій організм самогонкою особистого виробництва настоянною на відповідних травах по рецепту індійских знахарів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Очищення організму.

    Самогонкою Ви травите, отже забруднюєте.

    Зранку, замість сніданку - вода. 250-500 грам. Обід - клітковина. Добре муслі, де побільше фруктів. Яблука.
     
  4. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму.

    Ага, піди визнач що генетично модификоване :sad:, а що ні. Була надія і ту відняли (бабло знову перемогло :sad: )
    --------------------------------------
    Маркировку ГМО в Украине отменили!

    Правительственный комитет по вопросам экономической политики и европейской интеграции одобрил проект постановления Кабинета Министров "Вопросы маркировки сельскохозяйственных товаров, произведенных с помощью аграрных биотехнологий", которым отменяется постановление от 1 августа т.г. о маркировке генетически модифицированных продуктов.

    Как сообщили в пресс-службе Министерства экономики, этот проект, поддержанный комитетом под председательством первого вице-премьер-министра, министра финансов Николая Азарова 19 ноября т.г., направлен на формирование общих правил относительно обращения товаров, произведенных с помощью аграрных биотехнологий, и реализацию Закона Украины "О государственной системе безопасности при создании, испытании, транспортировке и использовании генетически модифицированных организмов".

    В Минэкономики подчеркивают, что ряду министерств, в частности, Министерству охраны здоровья, Министерству аграрной политики и Минобразования и науки, поручено наработать необходимые законодательные акты о применении процедуры маркировки сельскохозяйственных товаров, произведенных с применением биотехнологий.

    Министр экономики Украины Анатолий Кинах считает, что для введения маркировки необходимо несколько изменить законодательную базу и ряд нормативных актов. Кроме того, необходимо адаптировать правила маркировки к международным нормам. Он также отметил, что со вступлением Украины в ВТО рынок будет открыт значительно больше, чем на сегодняшний день, и "мы будем настаивать на маркировке продуктов с генетически модифицированными организмами”.

    При этом Анатолий Кинах не исключил, что маркировка ГМ-продукции может быть введена в следующем году, то есть, после вступления Украины в ВТО.

    1 августа т.г. Кабмин принял постановление (№985), которым ввел маркировку продуктов питания с содержанием генетически модифицированных составляющих, однако оно не было реализовано (постановление должно было вступить в силу с 1 ноября 2007 года).
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Michel

    Michel Member

  6. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: Очищення організму.

    Сама колись просила поради. Тепер готова поділитися з вами одним рецептиком. Він стосується очищення не лише кишківника, а допомагає і печіночці, і ниркам і т. д. Процедура проводиться двічі на рік. На один курс купуємо 25 г ромашки, 25 г безсмертника, 25 г звіробою і 25 г бруньок берези. Все подрібнюємо і змішуємо (виходить орієнтовно 0,5 літрова баночка суміші). Кожного ранку заливаю одну столову ложку суміші кип"ятком. Настоюю 20 хв, проціджую і натще випиваю половину баночки. Аж за 20 хв. після вживання п"ю чи їм щось. Решту випиваю ввечері пред сном. Нічого особливого, нігого навантажуючого, але кожного ранку відчуваю себе бодрячком і ввечері п"ю свій чайок з задоволенням. Орієнтовний термін оздоровлення 3-4 тижні (доки не спорожниться пів літрова баночка суміші).
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Michel

    Michel Member

  8. Mirka

    Mirka Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму.

    Не правду глаголишь!!!

    Пити треба по спразі, ми ж усі пьемо по звичці!!!
    Дорече - це найдешевший рецепт від лікаря який я колись отримувала: як перестала чаї ковтати, то позбулася задухи асматичної, болей в спині, бронхіта і іжжоги.

    Натура - дура.
     
  9. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму.

    ніхто не говорить про чай або каву! Я тут повністю підтримую пупера.
    в нас чомусь води простої пють дуже мало... я вже себе трохи привчила і випиваю в день 1-2л води маленькими ковтками протягом дня
     
  10. Michel

    Michel Member

  11. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму.

    Так само їсти коли голодний, а не тоді коли звик.
    Насправді всі (більшість) людей плутає відчуття апетиту з відчуттям голоду !
     
  12. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму.

    І що на вашу думку є клітковина..???
    Мене в універі навчали про очищення по системі Шелдона (здаєьтся) з усього що колись читав одна з найкращих як намене, але і важка та щей час треба падібрати , бо там все по черзі, а кавуни хороші в зимку, на весні, і в літку не має. а також потім здається гарбузи йдуть на черзі....

    Взагалі очищення розраховане десь на 6 міс. якщо память не зраджує...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Очищення організму.

    огірок.
     
  14. Winona

    Winona Гуманоїд

    Я кров чистила у санаторії (не в сенсі, що я винищила всіх москалів у окремому санаторії:)). дійсно чистила кров. Там були етапи чистки: спчатку печінку чистили, а потім 3 голодних дні, коли лише соки п"єшь (фреш), розбавлені з талою водою.
    Колір обличчя дуже покращав, та й взагалі відчувала себе краще тоді. Але це потрібно робити під наглядом лікаря

    ---------- Додано в 04:36 ---------- Попередній допис був написаний в 04:34 ----------

    А якщо лише шлунок та кишечник, то може вистачити сорбентів та послаблюючих чаїв.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Це недопрацювання.
    З Вашої сторони.
    Адже всім відомо,що всі біди в нашому організмі...і вупше в світі - через упомянутих(не проти ночі) москалів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Травнева квітка

    Травнева квітка миється в бані

    сорбентами ще й вітаміни можна повимивати з організму.
     
  17. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    Завжди у таких випадках цитую казачку Надежду Бабкину: "Меньше надо жрать" ))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Winona

    Winona Гуманоїд

    не зовсім так. звісно, якщо довго їсти саме активоване вугілля, то добра з того не буде. але є сорбенти виборчі. Діоксид кремнію (біле вугілля) лише токсини виводить, а корисні речовини залишає.
    Тому білим вігуллям теж можна чиститись. Без фанатизму, але можна. Днів п'ять приймати по 2 пігулки перед їжею.
    Ентеросгель ще багато хто вживає, але там інша діюча речовина, тому не берусь стверджувати, що той гель теж виборчий.
     
  19. Eule

    Eule миється в бані

    Це все класно, що Ви пишете - дієти, голодування, спеціальне харчування... А що коли людина не має часу постійно цим займатися?
    Я наприклад користуюся продукцією здоровя компанії "Хороша компанія" - українсько-російські препарати на травах - там кожному індивідуально підбирається програмка, куди входить і очистка, і захист, і харчування (вітаміни, бальзами) - 40 днів (середній курс) - і відчувається дуже хороший результат (відчувається вже на 3-ій день прийому програми).

    Дуже зручно, бо приймається тільки зранку і ввечір - не потрібно з собою носити і заварювати чаї, чи ще щось...

    Є дуже класні результати у багатьох людей! Кому потрібно - підбирається продукція для схуднення чи набору ваги.

    Є протипаразитарні програми.

    Мені такий метод підходить, бо маю багато справ і голодувати чи сидіти на спеціальних дієтах - це не моє. Звичайно за харчуванням слідкую - не їм все підряд, стараюся харчуватися натуральною здоровою їжею. Але можу дозволити собі і "згрішити" деколи :) .

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    Сорбенти та послаблюючі чаї і очистки в санаторіях (так звані промивки кишечника, які так полюбляють наші люди) вимивають не тільки шлаки але і корисну мікрофлору, яка допомагає нам засвоювати їжу, а деколи і захисну оболонку шлунка - це взагалі жах - для відновлення потім треба багато часу, гошей і зусиль...
    Такщо раджу над собою не експерементувати... Стикалася з такими людьми, які потім жаліють про те, що наробили і бігають по лікарях - а ті в свою чергу не знають що робити після того, що накоїли їхні колеги...
     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2011
  20. Vivian

    Vivian Member

    Що означає не має часу займатися? Якщо ви хочете бути здоровою і любите себе, то знайдете час! Відсутність часу, це ілюзія в нашій голові або не вміння його правильно використовувати.

    Звісно, ми спочатку пхаємо у свій організм всяку гадость, а потім його чистимо))я не виняток)) Але це треба правильно робити. Мій правильний варіант це санаторій раз в рік. Там не просто клізми і препарати - там комплексний підхід - харчування, спорт, процедури. Я останні два роки проходила очищення організму в санаторії Віктор (Трускавець), ось список:

    Консультація лікаря, Загальні аналізи, Суха вуглецева ванна, Біорегулятор, Гідроколонотерапія, мікроклізми «Симбітер», Лазеротерапія, Гідроозонова ванна, Детоксифікація організму, Детоксифікуюче обгортання з грязями мертвого моря, Відвідування СПА-центру і тренажерного залу. Медична програма розрахована на 10 днів.

    Результат був на лице!))
     
а де твій аватар? :)