Обрати житло

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Olenamarie, 15 сер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Olenamarie

    Olenamarie New Member

    Доброго дня!
    Ми з чоловіком плануємо переїхати до Львова. Батьки його місцеві. Хочемо бути ближче, допомагати. Жити, все ж таки, плануємо окремо. Були плани пару років назад будуватися. Але зараз трохи помінялися погляди, ми багато подорожуємо, а дім потрібно утримувати, доглядати. Дивимося на різні новобудови, але боїмося, щоб не надурили. Райони цікавлять Галицький і Франківськой, центр. Елітне житло. Будем вдячні за реальні і чесні відгуки.
     
  2. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Зверніть увагу на новобудови від Інтеграл Буд Про компанію , друзі в свій час придбали квартиру в новобудові на бережанській, всім задоволені. Це вже провірений забудовник, має велику кількість завершенних і зданих в експлуатацію новобудов по всій Україні.
     
  3. Sergiot

    Sergiot миється в бані

    О, ну новобудов дійсно багато є, але думаю вам потрібно подивитись репутацію кожного застройщика в інтернеті.
     
  4. Alisandra

    Alisandra миється в бані

    Нині обрати житло досить складно, адже вибору дуже багато. Я мабуть тільки половину житла встигла передивись із цього списку. Новобудови то дійсно добре, але я чомусь більше склоняюся до вторинного ринку.
     
  5. natakovalenko

    natakovalenko New Member

    Доброго дня. А що можете сказати про агенство нерухомості Дуоком? хтось купував квартиру в новобудові від даного агенства: http://duo.com.ua/prodazh-pid-zhytlo/novobudovy ?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Crazys

    Crazys New Member

    Місто настількі файно, що я би жив у подвалі на Площі Ринок біля кавярні:)
     
  7. Kirieshka

    Kirieshka New Member

    Хто стикався/чув щось про забудовника "Мій дім"? Поділіться інформацією...чим задоволені, не задоволені, нюнанси? :)
     
  8. Kornely

    Kornely миється в бані

    На лун.юэй посмотрите, там добавили функцию отзывов.
     
  9. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    А я наоборот хочу уехать со Львова. Присматриваю к новостройке в столице, которая правда еще в ходе строительства, но думаю к моменту как я соберу чемоданы - она будет готова:)
     
а де твій аватар? :)