Об'єднання "Майдан"

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Dzeko, 23 гру 2013.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Які перспективи цієї ініціативи? ЇЇ треба розцінювати як завершення активної фази Майдану і початок нової фази, затяжної? Опозиція визнала що наскоком результатів досягти не вдалося, якщо раніше уже на березень вони планували позачергові вибори, то тепер аж за весну вони збираються влаштувати страйк.

    По великому рахунку проектів у Юрія Луценка багато - "Народна самооборона", "Четверта республіка", тепер "Майдан", але всі недієздатні. Багато назв одного і того самого.

    Крім того нагадаю існує "Штаб народного спротиву", "Революційна комендатура Києва" - таке враження що люди за старою комуністичною звичкою вміють формувати органи і призначати політбюро, а що далі з цим робити - ніякого поняття.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Що характерно, багато хто, а то й практично всі, кого Турчинов зачитав вчора зі сцени як раду НОМу, дізналися про це саме в той момент, як їх зачитали :) Таке враження, шо той список сам Турчинов і придумав
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    сколько тем то. майдан один майдан два, объеднання майдан. скоро пойдут - майдан - выборы, потом майдан - взятки, майдан - распил...:)))
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Нехай тренуються, особливо молодь. Я впевнений, що зараз на Євромайдані стоять студенти - майбутні президенти України, міністри, очільники демократичних партій.
    Хлопці, агов! Ви готові йти обраним шляхом?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    ага. президеты - и все сразу. а будущие гастарбайтеры, работники в польше, колхозники - они куда то пропали)
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Об'єднання "Майдан" - проголошена вчора громадська ініціатива. Опозиція назвала це планом. Те, чим всі власне цікавились в першу чергу - "який у нас план?".
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Скоріш за все саме так і було, і дехто на майдані лише при зачитуванні списку дізнався про те, що включений до керівних органів.
    Співачка Руслана Лижичко відмовилася від участі у Раді Народного об’єднання «Майдан».
     
  8. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    ну они честно предложили: любой гражданин украины может стать членом этой организации.
    я, как гражданин украины честно ответил: не хочу.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мати яйця - ще не означає бути конем. Страуси теж мають яйця. Маргінали з допогепівська ніколи не стануть президентами. Хіба що у палаті №6.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    очень странно от вас это слышать, учитывая происхождение текущего президента. не станут, видимо потому что уже стали)))
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Насправді "допогепівські маргінали". Саме місто Харків тут ні до чого. Хіба мало адекватних харків'ян?
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Тупо Тупо x 1
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Чисто філологічна поправка.
    Знаю адекватних харків"ян (ІТ-шників), один з них колись балотувався до міської адміністрації, але не набрав достатньої кількості голосів. У 2004 ці хлопці не сиділи склавши руки. Зайвого не пишу. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чому троль не баниться, а якийсь антимайдан тут влаштовує?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Такі саме, як і у російської КСО, тобто ніяких...
     
  15. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    потому что банить инакомыслящих - самая короткая дорога к фашизму.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тепер ясно чому Юлю забанили.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо Тупо x 1
  17. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    я не знаю як для кого , а мені уся картина того що робиться в країні цілком прозора. А поговорите на форумі і вислухати думки інших у тому числі і тролей дуже приємно СЛАВА УКРАЇНІ!
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Я так і думав.... жиди!

    Надіслано від мого GT-I8190, використовуючи Tapatalk
     
  19. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    А що, була надія, що Шапкокрад справді "почує кожного"? Тут потрібні або штурм (і одразу вдереться Путін - є сумніви?), або тривала облога + апеляція до світу про блокування рахунків "сім'ї", ба навіть використання на підтримку опору.
    Тобто зорганізуються? Так це саме те! Аби протримались, а там і навчаться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. taksist

    taksist Well-Known Member

    створення ному у той засіб як це було створено - це спроба політиків знищити громадський сектор щоб узурпувати майдан.
    громадським заборонили виступати з трибуни.
    як результат громадські створили свій майдан.

    янукович може політикам медальки і печеньку видати.

    але правда на боці громадських і час це доведе неодмінно.
     
а де твій аватар? :)