Обiгривач

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем LudaBak, 29 сер 2018.

  1. LudaBak

    LudaBak Active Member

    Незабаром стане зимно. Потрiбен газовий обiгривач. Хтось пiдкаже який краще?
     
  2. AndriiLazo

    AndriiLazo миється в бані

    Ви можете спробувати знайти в Епiцентрi. Я там був нещодавно та бачив обiгривачi у продажу.
     
  3. Edna

    Edna Member

    тоже начали задумываться о покупке
     
  4. KristiRed

    KristiRed Member

    Подскажите где можно купить хорошую печь, в загородный дом?
     
  5. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    В магазине купить лучше всего
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Купив маленького обігрівача на роботу.
    Маленький, легенький, економний, 320 грн на "Дикому".
    Прийшов - приніс, пішов - уніс).
    Майже, як казав Іван Соколов, навіщо мені 10 кубів простору обігрівати... мені і своїх 4 куба достатньо прогріти, щоб не замерзнути)
    [​IMG]
    Вчора надягнув туфлі-доходяги... під дощем лопнули підошви зовсім. Попросив на ринку трохи скотча і обмотав туфлі з ногами. Смішно було.
    [​IMG]
    За те я розказав продавцю, як вилізав із подібних пригод, коли ходив літом навколо України.
     
  7. Fon

    Fon whom how

    то всьо фігня. в магазин привезуть якісь обігрівачі і їм їх треба продати.
    оптимальний варіант це спочатку знайти майстра, що буде встановлювати котел, бойлер чи пічку. і вже в нього ви взнаєте усю підноготну. в мене братік свого часу взяв німецький котел за 10 тисяч (ще по 8 долар був) іпрацює справно. він навіть раз на рік профілактику робить, викликає майстра. а знайомий купив якийсь "дуже хороший, беріть у мене в кума такий вже 152 роки і дуже файно гріє" і він йому на другий рік гавкнув. тому просто в продавця в магазині не варто брати. треба профі і хороша незацікавлена консультація
     
а де твій аватар? :)