Обговорення гри

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 4 вер 2010.

  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Насправді навіть, якщо ви би вбили двох мирних гравців, це би вас не урятувало: після повішання Мартіні й автокіла Сєт_уа залишилось 6 мирних і лише 2 мафії!
    Уночі ви вбиваєте когось: 5 мирних і 2 мафії! Ми вішаємо Яґуара (тобі) і все!
    Наступного дня 4 мира і 1 мафія - Хонда!
    Це не ураховуючи, що ви ще могли потрапити у людину, яку би я лікував!
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я за те, щоб і надалі ролі після смерті відкривались.
    А на рахунок стріляння мафії - ну не знаю, ІМХО то не так вже й принципово. Просто того разу так зірки стали.
    Хоча мафії спочатку теж неабияк пощастило, що так рано комісара повішали, а потім ще й в дівчинку попали
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    думаю чергування треба відмінити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    авжеж, для мафів це суттєво ускладнює життя. Мені здається шо виграти у мирних в таких умовах майже не реально. Або якшо лишаємо чергування мафів, то треба якось ускладнити гру мирним
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. hunter

    hunter мандрівник

    чергування не потрібне, а мирним потрібна стріляюча роль!

    цікаво шо би було якби я, персі, нірванка і мартіні були б мафами? :))) :))) :)))
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    та те саме коли були мафами я, персі, еребус і сашко..
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну фактично маньяк то є стріляючий персонаж :)
     
  8. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Але не у тристоронній грі (не в мокрусі). Коли маніяк - то роль мирного(тобто маніяк виграє, коли виграють мирні), то та.
     
  9. hunter

    hunter мандрівник

    маньяк за себе

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    маньяк сам за себе і виграє коли всіх перебив
    виграють мирні коли вбють маньяка і мафію, шо не ясно?)
     
  10. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Прочитай ше раз, шо я написав. Я написав, шо в мокрусі маніяк не за мирних, тому в мирних ролі стріляючої нема. Але якшо зробити так:
    тоді мирні мають стріляючу.
     
  11. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ну, в принципе, на одном из форумов долго живет вот эта схема партии:

    1) 9, 10, 11 участников: 3 мафа - без маньяка
    2) 12, 13, 14 участников: 4 мафа, 1 маньяк на всю партию
    3) 15, 16, 17 участников: 5 мафов, 1 маньяк, в случае его уничтожения через день назначется новый.
    4) 18, 19, 20 участников: 6 мафов - двойные заказы в первый день, 1 маньяк, в случае его уничтожения через день назначется новый
    5) 21, 22, 23 участника: 7 мафов - двойные заказы в два первый дня , 1 маньяк, в случае его уничтожения через день назначется новый

    В каждой из партий вне зависимости от количества играющих есть шериф, который каждую ночь делает проверку. При проверке мафа - убивает его. При смерти шерифа через день назначается новый, путем рэндома.
    Иных мирных ролей с дополнительными абилками нет.
    Такие партии крайне сбалансированы. Эта схема прошла многолетний тест
     
  12. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Але вона не цікава, бо всі мирні ніц не роблять, а як барани сидять.

    ---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    Мені подобається наша львівська мафія. Вона цікава та інтелектуальна. (особливо завдяки неповторним цікавим гравцям, завдяки вам всім!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ну, не сказала бы... Как бараны сидят только пассивные игроки. Вон, Перси в этой партии и без роли разошлась ))) Но, в принципе, такая мафия рассчитана на опытных (читай заинтересованных) игроков, 90% которых флудят бесперестанно
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. hunter

    hunter мандрівник

    ось коли такі люди будуть всі - можна буде і в таке зіграти)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    І мені ніби з роллю звичайної мирної вдалось вирулити :shy:

    Щодо відкривання ролей, то це одназначно потрібно.

    Щодо чергування мафів - не розумію чому це тяжко для мафів. Я думала, що навпаки так мафам вигідніше, бо тоді в дівчинки менше шансів когось з мафів заблокувати. Навіть якщо вона 4 ночі буде блокувати мафів, то може бути так, що не попаде жодного разу на чергуючого і то нічо не дасть.

    Щодо ведучості, то цього тижні може бути Еребус, бо я сьогодні переїхала і в наступні кілька днів буду розпаковуватись і не зможу багато часу проводити на форумі.

    І ще питання. Коли була мафом, то виникло питання розмов після смерті. Хантер казав, що мертві можуть між собою спілкуватись. Ведуча сказала, що мафія мертва може спілкуватись надалі з командою мафів. І тоді я була мертвою мафкою, а Хантер мертвим мирним. І ми спілкувались про гру, в той час я продовжувала спілкуватись з живими мафами. І то було трохи кепсько, хоч і таємниць не відкривала.
    Тож, пропоную заборонити мертвим мафам зі своїми, лишень дозволити мертвим між собою (щоб не нудились). І заборонити писати в інших темах розділу Мафія мертвим до закінчення поточної гри. Бо просто нехотячи можна щось ляпнути, що вплине на хід гри. А так як інші теми гравці не зобов'язані читати, то це їх поставить у нерівне становище.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну, "сидіння бараном" то ж не від ролі залежить, як на мене, а від гравця.
    Я просто не бачу сенсу просто сидіти і чогось чекати. Що то за гра така вийде? То ж нудно
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. hunter

    hunter мандрівник

    а в боса легше попасти? трошки легше, але мафія завжди стріляє.

    мафія навіть мертва може спілкуватися, то ніби як закон, вони команда.
    а те що ми мертві по різний бік правди спілкувалися - то що? я тобі нічього ж не сказав, а просто хотів дізнатися для себе хто ж був насправді мафом.
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я теж так думаю. Просто цього разу ще ввели правило, що при повішанні мафа, який мав чергувати наступної ночі, мафія не стріляє, тож мафи втратили два постріли, що дуже суттєво. Пощастило мирам, що вішали якраз мафів, які мали чергувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну і минулого разу, коли Ріксі вела гру і було чергування мафів, було так само. Просто тоді мирні не поподали в чергових мафіозі
     
  20. Masini

    Masini Well-Known Member

    Можно оставить дежурство, но, в случае подвеса дежурного, передавать ход следующему по очереди мафу. Не вижу никаких проблем )
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)