Обговорення гри

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 4 вер 2010.

  1. Honda

    Honda Well-Known Member

    класно придумано!!!
    А може спробувати ще в наркомана пограти? Як Патлатус писав.
     
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

    ким?

    тобто?
     
  3. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Ахаха, ідея мені подобається. Типу, як в серіалі Герої, чи навпаки, як в Серіалі Невдахи (Місфітс)...
    Ну, мафам можна і не давати додаткових ролей...

    Читайте мій биґ пост http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=839734&postcount=16

    Хочу гру з аватарами, наркоманами, агентами смітами, обов'язково із джокером(ацьким сотоною-пінгвіном),але він міняє не додаткові ролі, а всі ролі, можна на вибір агента ФБР\ктулху фхтагна, ще зевса, лікаря-нарколога, камікадзе, вокера-техаського рейнджера, підглядача - ОБОВ'ЯЗКОВО!!!
    Тарабанщик, стріляючий комісар катанья, адвокат-мафіозний лікар, якщо буде маніяк-оленевод, то плюс ворожку\аркантоса на вибір

    Але я за повне розкриття ролей, повне коментування нічних дій (що відбулося\що не відбулося, але без конкретних імен гравців)

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:34 ----------

    Читайте мій биґ пост http://forum.lvivport.com/showpost.p...4&postcount=16
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ovod

    ovod Well-Known Member

    прочитав))))
     
  5. Honda

    Honda Well-Known Member

    Овод, мені сподобалась ідея про люльку. ;)
    Масіні, а то не буде заважко ведучому і гравцям, якшо всі будуть мати допролі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    переглянь статистику... мафи дуже часто програють... точніше майже не виграють...
    тому краще без розкриття....

    ---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

    ти хоч щоб всі мали допролі?
     
  7. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Надлюди - це аватари! =) Читайте мій биґ пост... =)
    :good:
    Ну, тоді можна зробити два варіант - як у серіалі Всі жінки відьми - є демон, який забирає додаткові здібності, і тоді людина без здібностей.
    Або навпаки, як у серіалі Герої.
    Там був Емпат - Пітер Петреллі, який набував такої ж ролі, як і інший рольовик. Тобто, біля людини-невидимки міг ставати невидимим, біля живописця-провидця міг малювати майбутнє, біля незнищенної (клітинна регенерація) міг ставати безсмертним, потім він навчився контролювати ці здібності. Коротше, суть - набуває тої ж здібності, що і чувак, що якого він ходить вночі, але його здібності не забирає, і не вбиває.
    Інший варіант - Годинникар - Маніяк Сайлер. Він вбивав інших рольовиків, і забирав їхні здібності.
    Артур Петреллі, батько Пітера Петреллі - забивав здібність, але не вбивав, міг використовувати сам або подарувати комусь.

    В місфітах було таке, що вони продавали здібності. А один чувак накупив собі здібності, і вдавав, неначе він Ісус Христос.
    Можливо, можна зробити щось подібне. Кожен гравець має право продати якусь свою здібність. Але за які гроші? Можна, наприклад, продати свою душу - право голосувати вдень. Тоді якби він не проголосував, рахується не його голос, а голос людини, кому він свою душу продав, або кому той перепродав його голос.

    Або продати свою здібність, і отримати ПРОФІТ! Але - який???
    Обміняти свою здібність на якусь іншу здібність? =)))
     
  8. Honda

    Honda Well-Known Member

    я ж написала, шо думаю, шо то буде заважко... а ще й як буде дзеркальник...
     
  9. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Без розкриття - іноді гірше для мирних... Хоча, ти ведучий, як вирішиш, так і буде - з'їдять те, що ти подаси.
    Але якщо будеш вводити аватарів, то обов'язково треба знати, чи відбулося переміщення в часі, чи ні.

    Я теж за це.
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    введу допроль - простий мирний....:)))

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

    не думаю що варто вводити багато нових ролей....
    якщо не буду вводити дзеркальника, то подумаю,а якщо вводжу дзеркальника то нового напевне не буде...
     
  11. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Яких рольовиків я хочу бачити в грі:
    Аватар-бос, Наркоман-бос (якщо буде наркоман, то обов'язково треба було б щоночі повідомляти про кількість наркоманів на даний момент, інакше буде нічого не ясно, і кожен гравець повинен знати, чи він сам теж наркоман, чи ні)
    Джокер замість дзеркальника, Агент Сміт-бос,
    Чаке Норріс - Вокер-техаський рейнджер замість кома, підглядач, агент ФБР\ктулху фхтагн, зевс, лікар-нарколог, Тарабарщик, маніяк-оленевод, ворожка\аркантос
    Можна мафію взагалі не вводити (тоді вокера теж не треба)
     
  12. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    йоооой... в тому точно без трави овода не розберешся....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Ахах, можеш не розказувати мені про статистику.
    Я сам закінчував спеціальність статистику, і прекрасно знаю, що кажуть про статистику:
    є брехня, велика брехня і статистика.
    І ще кажуть, є брехня, велика брехня і гороскопи. Отже, статистика - це гороскопи.
    Ти віриш у гороскопи? А Шелдон у них не вірить)))
    Зрештою, не знаю, що там каже статистика, але судячи по останній грі, робити закоси в сторону мафії не виправдано.
    Дайте можливість мирним потупити!
    І взагалі, мафам грати набагато легше, ніж мирним - вони можуть домовлятися окремо, а з іншого боку, вони бачуть усе, що пишуть мирні, як на долоні...
    Подивись на останню партію. Комісар, який бажає автокільнутися. Який ще й до того провтикав НД в нульову ніч...
    І не спалив жодної мафії, та й в нульову ніч жодного мирного не вибілив.
    Лікар, який нібито (а може, й насправді) лікував мафію.
    Мирні флудери або неактиви, які забили болт на гру...
    Дівчинка, яка блокує лікаря... За порадою мирного, який протупив)
    Мирні, які туплять. Мафи, які перетворюють мирних в овочів чи в оленів. Мафи, які всіх розводять вигаданими ролями старійшин, шерифа і тому подібне.
    Та що там мафи, мирні самі себе розводять...
    Реально, я не уявляю, як в таких умовах мирні можуть виграти...
    Дайош кожному мирному - по додатковій ролі (або основній)...
    5 мафів на 15 гравців без шерифа - це був явний закос в сторону мафії, навіть хоча мафія була незнайома спочатку.
    Ще якби було 4 мафії і один маніяк був, то можливо, були б в міста якісь шанси, може б, маніяк допоміг місту в боротьбі з мафією, а так...
     
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    от власне... з цього і тре було почати..
    а не ..

    але коли мирні починають масово розкриватися і є розкриття ролей то мафам практично без шансів...

    обговорення поточної гри після гри....

    ---------- Додано в 17:39 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    в чому?.......
     
  15. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не можно. Мирные повскрываются и мафам придет звиздец сразу же

    Это нельзя делать правилом на все игры. Игра игре рознь, баланс везде разный.

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Да не должно быть по идее :)
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    ніфіга собі понаписували )))
    кароч, мені ліньки читати, як прийдете до єдиного рішення, викладіть десь правила на наступну гру, я подумаю, чи вони мене влаштовують )))
     
  17. Masini

    Masini Well-Known Member

    Нет. Сверхлюди - это сверхдюди. Не надо мешать

    Да, мы играли в такое. У нас было 3 стреляющих клана, 2 стреляющих нейтрала. Все игроки были с допролями. Когда игрока убивали, то его убийца получал его допроль, притом не теряя своей. Было весело :)

    ---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:25 ----------

    Ишь ты царевно :)))

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

    Не, не надо путать. Это две разные партии. Просто Игорь на днях писал, что не знает, по каким правилам провести следующую партию. Вот я и предложила.

    ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:28 ----------

    Не иногда, а всегда. Делается это специально для уравновешивания
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Патлатус! Це порушення правил!
    Зараз як дам!
     
  19. Masini

    Masini Well-Known Member

    Мы обсуждаем текущие варианты, а ты пытаешься перевернуть все с ног на голову и впихать совершенно другую партию. Храни свои идеи, может воспользуемся позже
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    з аватарами точно не граюсь, в мене на слово "аватар" алергія після однойменного фільму
     
а де твій аватар? :)