Обговорення гри

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 4 вер 2010.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    так на майбутнє всім учасникам гри:
    не дивіться на те чи людина профі чи ні - її не потрібно в першу ніч зразу вбивати, провіряти і т д.
    одна людина може бути і тричі підряд мафом, рандом то така штука...
    + тут треба вивчати людей, тиснути на людей і дивитися як вони себе поводять...

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    а шо там в профілях?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

    підозрюю, що якщо мене не вб'ють мафи, то повішають мирні :)

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:40 ----------

    хто як себе поводить під час гри, коли появляється чи відписує зразу чи читає і тд.

    ---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:43 ----------

    а який верхній ліміт на кількість учасників?
     
  3. hunter

    hunter мандрівник

    ой на такому багато не заробиш... точніше то тобі нічього не дасть, є різні люди, і в різних є своя тактика і т д, такшо то не дуже допоможе.

    як такого то ліміту немає, а орієнтовно більше 15-18 грати важко, дуже важко, там впринципі вирулюють тільки НД, а в день голосування прямує до нуля - важко зі стількох взнати хто є хто...
     
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    :haha:

    А я щось відразу підозрював Персі. Інших менше. Не міг правда сказати чому але було таке враження що вона хоче мирним голову заплутати. Вчора теж за неї думав. Жаль не було часу сьогодні взяти участь в дискусії але і без мене вгадали. :)))
     
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    а от персі незгідна з цим

    ---------- Додано в 09:25 ---------- Попередній допис був написаний в 09:24 ----------

    мене збило то що ви рідко появлялися і не голосували.
     
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я на Овода злосна за те стирчання в навігації. І так, буду вбивати зразу, незалежно від статусу. Свого і твого. :)

    ---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

    Повторюсь, чому ти перевіряв Мартіні??? Сам написав, тому, що він був в ПП і одночасно з Тверезим пішов з форуму.

    ---------- Додано в 10:44 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

    Не факт, що не заплутала б, якби була можливість вчора ще прийти на форум до закінчення дня :tongue:
     
  7. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Та ні Ви були приречені. Була розіграна карта "дівчинка" і максимум, що Ви могли зробити - відтягнути смерть, перевівши стрілки на Ворона. Але далі б ми заблокували Вас вночі.
     
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну, про то, що шансів на перемогу нему, то було зрозуміло. :) Я, до речі, казала Мартіні, що буду наступною за ним. Тому, коли залишилась сама, була мета забрати з собою більше мирних. :))) На жаль, не вийшло. Але я рада, що той єдиний, кого мені вдалось замочити, був Оводом. :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. hunter

    hunter мандрівник

    :))):))):)))
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    і я радий, що ти рада :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    До речі, в мене пропозиція: а чи можливо, щоб у головному дописі якось відображався рух гри?
    Тобто основні дії: хто вибув через результати голосування, а кого вбила мафія!
    На мій погляд так буде зручніше!
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Можна, якщо ведучий захоче. Я буду давати ведучому права модератора в темі, він зможе редагувати пости коли потрібно
     
  13. hunter

    hunter мандрівник

    коли був ведучим - я просив, а мені відмовили...

    ---------- Додано в 17:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

    СКОРО БУДЕ НОВА ГРА, ПОТРІБЕН ВЕДУЧИЙ, ХТО ХОЧЕ СЕБЕ СПРОБУВАТИ В ЦІЙ РОЛІ?
    (скоро то думаю щоб в неділю роздали ролі, а в понеділок вечером вже були перші НД, або роздати ролі в пятницю-суботу, а до неділі вечора НД... якось так)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Honda

    Honda Well-Known Member

    Найкраще починати (на мою думку) в понеділок! Бо на вихідних всіх може не бути!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я думаю, що краще в неділю ввечері ролі роздавати. Так як в п'ятниці - суботи хтось може загуляти, )) а в неділю все таки народ вже ввечері в основному вдома, бо ж в понеділок на роботу ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Honda

    Honda Well-Known Member

    Підтримую Персі!
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І то правда.Я тепер з роботи біжу до компа,щоб про останні новини мафії почитати.Хора якась:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    В принципі, якщо так скоро все закінчилось, то можна почати швидше, а не аж до неділі чекати
     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    не ти одна така)))

    можна, якщо назбирається нормальна кількість учасників, то можна і сьогодні-завтра почати, а вихідні просто пропустити...

    ще одне!!!: щодо правил - дуже хороша штука ІМУНІТЕТ - що це таке - на початку нової гри учасникам роздаються імунітети на першу ніч - тобто вбити їх не можна (провіряти блокувати і все решта можна, тільки не вбивати), кому вони роздаються: ведучому попередньої гри, гравцю якого вбили в першу ніч в попередній грі, новим і тим що пропустили дві гри. кльова штука, бо так тебе можуть двічі вбити в перших ночах і два тижні без мафії то довго)))
    хто ЗА?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    просив зробити модератором розділу. А про модератора теми - це я щойно придумав :)

    ---------- Додано в 17:01 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    ідея з імунітетом може і добра, але з цим переліком мені здаєтсья не все гаразд
    таким чином на першу гру залишиться 1-2 мирні кандидатури на вбивство в першу ніч. Я б цей перелік пільговиків казав трохи вкоротити
     
а де твій аватар? :)