Нумізматика (колекціювання монет)

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Yuriy Dema, 25 лют 2012.

  1. Yuriy Dema

    Yuriy Dema New Member

    Кілька років тому захопився збиранням монет світу. Поставив собі за мету зібрати по одній (як мінімум) монеті всіх країн світу. На сьогоднішній день є монети 282 держав, територій, колоній...
    Всього колекція нараховує понад 1200 монет, але, виявляється, у кількісному вимірі це не є велике зібрання монет. Мені відомі колекції у 3-6 тис. монет, здебільшого "ходячки". Проте кількість, звісно, не самоціль... Головне, що процес приносить задоволення! Заняття до душі!
     
    Останнє редагування модератором: 25 лют 2012
  2. beorn

    beorn New Member

    Теж збираю монети). В мене тисячі "ходячки". Але основну увагу приділяю Грецьким і Римським монетам, також Середньовічна Європа і Українські пам"ятні монети з дорогоцінних металів). Це справді задоволення, особливо, коли у ввечері переглядаєш свою колекцію)
     
  3. propovednik

    propovednik Member

    монети це хороша тема. хоча фалеристика останнім часом більше приваблюе.
     
  4. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Теж збираю монети. Колекцію починав збирати ще дід в 60 роки, потім дісталась батькові. В 90 більшу її частину в нього вкрали. Лишилось в нього десь штук 20 різних монет. Мені дісталась приблизно в 2000 роках. Зараз розділена вже на дві частини. Одна це та що цікавить срібло до 1950 року (500 штук), і всі інші монети їх десь до 2000 тисяч. Але саме більше подобаються це монети германських земель, до обєднання
     
  5. dasha

    dasha Well-Known Member

    Привіт, отримала я колекцію монет, деякі визначила, а деякі мають якісь китайські та арабські ієрогліфи, не можу за них нічого знайти по сайтах, можливо хтось знає, де можна дізнатись за монети, напишіть в пп будь ласка.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Одночасно? На одній монеті?
     
  7. dasha

    dasha Well-Known Member

    А що таке буває? Звичайно, що ні, не одночасно. А ви можете щось порадити? Чи так просто, аби запитати?:)
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    QING Dynasty
    Qing dynasty coinage - Wikipedia
    :bye2:

    upload_2019-2-8_15-54-52.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Пошукайте на іноземних сайтай, там має бути
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)