Нудота зранку

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Chortenia, 9 січ 2008.

  1. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Товариші громадяни форумчани ;)
    Маю таку проблемку ( а, може і не проблемку). Майже постійно нудить зранку, нудить десь півгодини-годину, так що перед роботою зрання нічого не їм і не можу. Як ви думаєте, від чого то могло б бути?
    З тією дурницею (а може і ні) до лікаря, а тим більше до моєї "коханої" поліклініки я не піду:no: , то ж може ви щось порадите :) :clapping:

    P.S. Вагітність виключається на всі 1000% та й триває це явище доволі довго
     
  2. Perekotupole

    Perekotupole Active Member

    Відповідь: Нудота зранку

    у мене тяжке відчуття у шлунку зранку, коли їм наніч, особливо щось тяжке.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Нудота зранку

    Краще Вам таки піти до поліклініки, здати аналізи, отримати діагноз і пройти курс лікування, поки не стало гірше або взагалі поки не пізно.

    Я чув , що схожі симптоми можуть бути викликані глистами. Хоча причини можуть і інші бути. Так що звертайтеся до спеціалістів.
     
  4. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    може нудити, якщо тиск підвищується
    ви свій міряли?
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Нудота зранку

    Нудота багато чого може означати ...від отруєння до раку.
     
  6. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Нудота зранку

    ТА я , вроді, нічо такого на ніч не їм



    Та я теж так трохи думала, але моя братова (в силу того, що глисти виявили в її малого) прикурсах його лікування годує таблеткми не тільки його, але й усіх навколо (родичів). ТАк що типу пігулок наїлася, а нічо не змінилося :-(

    Додано через 1 хвилину
    З тиском усьо пучком (хіба часом трохи низький буває)


    Ну не лякайте ж мене так ;-)
     
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    було таке коли мав сильні пережиття. раз було на першому курсі коли нервувався, як то буде в універі і таке інше.
    а другий раз... :o коли на другому курсі закохався :)

    все пройшло, як то кажуть "і печаль і радість".

    тобто висновки: не нервуйтеся і все має пройти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    маю той самий клопіт, лікарі ніц так і не знайшли, борюся таким методом.
    Зранку ще до того як виповзаю з ліжка чоловік робить кружку мате або стакан теплої води з ложечкою меду і парою краплин лимона, літком краще діє вода, зимою мате
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Нудота зранку

    Та не така я вже і нєрвна. і не можу я щоранку нервуватися :)


    От за це спасибі
     
  10. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    В мене таке саме було. Сходила до лікаря, виявилась "дискинезия ЖВП" (жовчний міхур).
     
  11. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

     
  12. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Нудота зранку

    мати рідна, а то що таке?
    І до якого лікаря ходили ( в смислі напрямок)
     
  13. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    Гастроентерололог (вибачте, якщо написано з помилками), ці лікарі займаються шлунками. А дискінезія, це не страшно. Поп"єте мікстурки, посидите на дієтках, і все буде "гуд":p
     
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Нудота зранку

    Уух, не люблю я дієтки, але,відать, тре буде піти.
    Сподіваюсь, на обстеженні нічого ковтати не треба ?:beee:
     
  15. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Нудота зранку

    є такі бактерії - гелікобактер. вони живуть у середовищі шлунку. майже у всіх . тільки у різній крнцентрації. їх вміст показує спеціальний аналіз крові. високий вміст їх може викликати і нудоту, і болі. навіть до виникнення виразки призводять. лікують це курсом антибіотиків - якщо є потреба.
    крім того, нудота зранку може бути викликана нестачею заліза( не тої валентності, яка в залізі в яблуках, а іншої - те, залізо, що в білому м"ясі). нестача заліза проявляється також у пересиханні шкіри, головокружіннях і т.д.


    у мене так і дотепер буває. як сильно хвилююсь, чи знаю, що роблю щось явно заборонене.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    Дієта при цьому захворюванні не страшна. Все дуже "трівіально". Це жирне, алкоголь, гостре...А "ковтати" можуть назначити. Після обстеження на УЗД (жовчний міхур обстежують на ньому):ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Юстина

    Юстина молода мама

    Відповідь: Нудота зранку

    Від ковтання можна відмовитися. Я ковтала той шланг раз в житті (виявили виразку 8 років тому) і більше не хочу!!! Для мене то було сташнюще пережиття, бо маючи алергію на деякі антибіотики, мені навіть лідокаїну не дали, щоб капельку заморозив. Через кілька років треба було пройти обслідування і мені запропонували - рентгенологічне обслідування шлунку. Пеється вода з крейдою, а лікар в той момент мацеє шлунок і дивиться під випромінюванням, що там відбувається. Результати, правда, менш точні ніж від ковтання. Але, якщо шось недобре коїться, то видно і на такій процедурі.

    Мене останнім часом також ранками підтошнює. Все це пояснюю пройдешніми святами. Попийте збір травичок: ромашка, звіробій, безмертник. Мало би допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    нууу маюнко то просто адреналін зашкалює. а як нервуєшся то кусок в горло не лізе, перманентне відчуття, що зараз за перепрошенням виблюєш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    Та хіба там є щось страшне? Мені перший раз обстежували шлунок в 10 років, і без обезболюючого, не боляче, просто ду-у-у-у-же неприємно...
     
  20. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Нудота зранку

    Все може бути просто і банально-ПАРАЗИТИ в організмі..але це як варіант...аналізи покажуть..
     
а де твій аватар? :)