Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Підбиваючи підсумки - ті, кого переконали докази @Mykhaylo Khomchyn і іже з ним, що потрібно голосувати за Порошенка, прошу підняти руки.
    Півтора місяці нічних бздєній. Кого переконали?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Їхні хамство і грубість більше переконали в протилежному.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ні, підлабузники це дещо інше. Більш дрібне.
    Не ображай лизоблюдів

    Батя я срараюсь (с)
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про Саакашвілі - Порошенка його обдурив, як і вас зараз дурить.
    Досягення - не одного Порошенка заслуга.
    Не відповіли і не відповісте - договорняки, незнищена колона Гіркіна, почуваються як риба у воді колишні ПРдуни, мери-сепаратисти, нерозслідувані злочини на майдані - це все не покривають надуті "досягнення".
    Буде примітивне, що я агент Кремля?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ти просто кацап.

    Ах обмануть мєня нє сложно
    - Я сам обманываться рад
    (с)
     
    Останнє редагування: 28 бер 2019
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Дійсно, це пиздець.
    Дати захопити велике місто замість того, щоби загнобити гадів у задрипаному Слов'янску
    - це навіть осмисленню не піддається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Там ще багато невідомих обставин, що можуть відкритися, навіть при зміні влади.. Це щось типу при нападі німців на совок, звільнити Люберці і дати захопити Москву. Від Словянська до Донецька більше 120 км., на танках і БТРах прибудеш не за 5 хвилин, це далеко не така відстань як з Центру на Левандівку, Словянськ після зачистки був взятий в кільце, як через нього прорвалась колона бронетехніки? Авіацію тоді ще не забороняли застосовувати, ніяких Мінських угод тоді ще не було, навіть із авіабаз у Сумській області долетіти до Донецької не така проблема.
     
  8. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Обісралися від кацапів. Єдине пояснення.

    Кацапи тоді блефували. Це ж треба було зрозуміти.
    Але куди ж там, коли треба вичищати...
     
    Останнє редагування: 28 бер 2019
  9. Останнє редагування: 28 бер 2019
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Обращайся по имени и отчеству, не промахнёшься.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Что? Это Саакашвили обдурил украинский народ, всем тут рассказывал какой он хороший, как много у себя сделал, а сам даже у себя на Родине появится не может. Я, например, смело смотрю в глаза людям, которым сделал много добра.
    Да, ты агент Кремля. Только агент не в понимании этого слова в 20-м веке, а уже в 21-ом, информационном. Лучший агент это не тот, который дрожит быть задержанным за предательство, а тот, кто сам себя считает патриотом своей страны, а делает всё ровно то же самое, что и классический агент.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову буде байка про фуфайку, що із 39 прозахідний тільки Порошенко і не бунтуйте, бо Путін нападе?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давайте запитаємо москвичів, за кого вони:


    View: https://www.facebook.com/roissya24/videos/413689299394519/
     
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Да кагби похєр.

    Гарна, перевірена часом байка.
     
    Останнє редагування: 28 бер 2019
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не показник, після шабашів Соловйова-разбойніка, писклявої скалозубої Скабєєвої і не таке скажуть, їм внушили, що фашиська Україна, дасть пристановище США і нападе на мирну РаССєюшку, у нас, що не бунтуйте, бо Путін нападе і роблять один одному послугу.
     
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Ворог народу, коротше кажучи.

    Ото мені ваше лизоблюдство тому й не подобається, пиздатий,
    - бо закінчується воно все одно ловлею "агентів кремля", де вам зручно дотягнутися.
     
  17. Не гріх повторити. Гарна відповідь

    Досить написати, що ти голосуєш за Пороха, як до тебе в коментарі тут же прийдуть учинні опоненти і притягнуть авоськи з посиланнями про бариг на армії, зашквари губернаторів, судову реформу, нерозслідуваний Майдан, мальдіви і офшори.

    Я спершу вступала в дискусії, бо частина - брехня й маніпуляції, частина має цілком об’єктивні причини, ну а частина таки справедлива, нікуди не дінешся.

    Я в жодному разі не ідеалізую Пороха.
    Корінь усіх проблем - кадри. Звідси і пробуксовування реформ, і корупційні скандали, і багато іншого.

    Але оце в процесі дискусій я раптом зрозуміла одну крамольну річ: мені на всі це байдуже. Байдуже на стільки глибоко, що викиньте зараз в інфопростір ще з десяток "розслідувань" Бігуса, - я навіть не полізу розбиратися, де правда, а де брехня.

    Чому? Бо це все питання еволюції, а не виживання — ні-ні, не особистого, — виживання нації, народу, держави. "Тося зробить", як кажуть в Галичині. Воно прикре, неприємне, але від того не вмирають.

    Натомість є інші речі, які важливі для мене особисто:

    П͟е͟р͟ш͟е͟ і найбільше - держава нарешті відбулася в світі. Ми більше не "десь в Росії, Чорнобиль, Кличко і футбол". І нашу долю більше не вирішують без нас з нашими сусідами. Ми отримали суб'єктність в міжнародній політиці. Бонусом - такі приємні дрібнички, як безвіз, лоукости тощо.

    Д͟р͟у͟г͟е͟ - цілісна національна, народотворча, якщо хочете, політика. Мова, квоти, церква, декомунізація. Окремим жирним пунктом у цьому контексті армія. І я не про фліски, гуртожитки чи харчування. І навіть не про зброю. Я про речі нематеріальні: "Слава Україні!", нові назви і символіка бригад, створення нових традицій і ритуалів із закоріненням в українській історії, а не радянській. І це інколи попри шалений спротив. Для обивателя це смішно, а от ті, хто розуміють роль ідеології у формуванні нації, не можуть не відзначити епохальності цих подій. При чому робить все це дуже цивілізовано, без скочування в печерний націоналізм.
    Ще один не менш жирний плюс - Томос. Господи, та ще в 16му би покрутили біля скроні, якби хто вголос обмовився. А робота велася з самих початків. Оте його вміння не пороти гарячку, йти довгим і ефективним шляхом замість яскравим коротким, з якого багато шуму і пшик, - мене особисто захоплює.

    Т͟р͟е͟т͟є͟ - послідовний і незмінний курс від Москви. На межі наявних сил. А часом за межею. Судові позови, дипломатичний тиск, збройний опір. Розрив культурних, ідеологічних, економічних зв'язків, злізання з газової голки. Чітка й однозначна позиція про відмову поступатися агресорові хоча б на йоту.

    Оці три пункти для мене визначальні. Бо це питання долі держави. Питання виживання і майбутнього. І в жодному з них Порох ні разу не дав приводу сумніватися в його мотивах і незмінності курсу.
    І жоден з решти претендентів не зможе гарантувати оцих трьох пунктів (деякі обіцяють, але на практиці вже показували свою недієздатність і популізм).
    От саме за оце я буду голосувати.
    І на цьому етапі до всіх решту закидів мені байдуже.

    Відвоюємо державу, то з рештою впораємося. І не з таким собі давали раду. З Порохом, чи без - вирішимо в 2024му.
    А зараз - країні таки потрібен Порох. Бо ці глобальні здобутки треба закріпити і зробити незворотніми.

    Геть від Москви!

    #думати_боляче
    #порох_в_порохівницях

    Уляна Дідич
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Знову «Шатун»? о_О
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Mykhaylo Khomchyn
    Як завжди много букафф, але толк один і той самий, точніше без толку.

    Сьогоднішній візит, і багато звезених, і багато таких, хто стояв на мітингу не з натхненням, а просто пофігістично, а виразом про пенсії багатьох обурив.
     
а де твій аватар? :)