Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Именно - включаем голову! Из-за трети луганской и донецкой областей у нас стало в два раза меньше миллиардеров? У них у всех там были активы - причем основные? И особенно - у Порошенко - который "наживается на войне"! Красивая попытка - но нет.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Писав вже не раз, війна не у всій державі. Раз всі негаразди списувати на війну, чи доречно під час війни таємно літати на дорогі курорти як "Петро Інкогніто"?
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Миху, а чій газовій голці ми зараз сидимо? Не так давно я тут на форумі задавав питання, але відповіді на нього так і не отримав: якщо ми злізли з газової голки Росії, то якого )(ера в березні минулого року була всеукраїнська акція "прикрути газ"? Ви вкурсі, у зв’язку з чим це проводилося? А у зв’язку з тим, що кацапи в трубі тиск зменшили. Виникає логічне питання: яка нам різниця, який тиск в тій трубі? Та нехай хоч її взагалі на метал поріжуть зі свого боку кордону - нам по)(ерам повинно бути, оскільки з тієї труби ми нічого не беремо. Начеб-то не беремо...
    І тоді, 02.03.2018 президент Порошенко через фейсбук офіційно закликав українців "прикрутити газ"

    View: https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/1218098354991221
     
    Останнє редагування: 26 бер 2019
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Недавно порохоботи кричали про масове голосування за Порошенка в селах. З подібним стикався, якщо цей випадок, у деяких селах обіцяли голосувати за Порошенка, бо їх улюбленці Дубневичі, які роздавали мішки з пшеницею, возили на прощі чи ставили у школах нові вікна із ним в одній команді. Для мене це скоріше антиагітація, відомо ж яка репутація у Дубневичів.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    В обычной стране килограмм золота у тебя купят по цене цена за грамм*1000. А в стране, где идёт война, цена этого самого килограмма золота может тебе стоить звуковых колебаний "ладно, чмырь, живи, раз поделился золотишком". Так сколько стоит килограмм золота?
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    В жизни, друг мой слабочитающий. Коль жизнь с этим не столкнула, так почитайте книги бывших военных, бывших разведчиков, бывших милиционеров.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Я смотрю, аваковским щивкам пришла новая методичка. Новые окна поставили в школах, где 20 лет окна не меняли - агитация.
    Новые дороги - политическая реклама.
    Новое вооружение - политический подкуп.

    Ну, ну, продолжайте дурить народ дальше.
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    1400-1450 долярів за тройську унцію.Стандарт!А кілограмовий батон,то в Яника спитайте в скільки йому він обійшовся!:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Очень приятно видеть, что мои френды и знакомые - далекие (как, впрочем и я) от политики - пишут посты в поддержку ПРОУКРАИНСКОЙ власти.
    Как я - последние 4,5 года.
    Что они пришли к тем же самым выводам:

    Выбора у нас сейчас, на самом деле, два: Порох или п&здец.
    Причем, когда я говорю п&здец я имею ввиду даже не "гривна рухнет" или "безвиз заберут".
    Нет. Я имею ввиду полный п&здец. Такой как в "ДНР" и Венесуэле.
    - Когда на улицу - даже днем - выйти страшно.
    - Когда ни за что, можно с легкостью попасть "на подвал" и там исчезнуть. (Кстати, порохофоб, если ты думаешь, что у тебя "иммунитет" - то посмотри на вату в Крыму и на Донбассе. У ваты ТОЧНО ТАК ЖЕ отжuмали жилье и машины, вату ТАК ЖЕ н@силовали, пыт@ли, уб&вали. "Это Р@ссия. Им пох&й").
    - Когда твое имущество (квартира, машина, сбережения) - вдруг резко стало "уже не твое".
    - Когда законов тупо - НЕТ.
    - Когда работы тупо - НЕТ. Не "зарплати нє такіє как в Євпропє" - а вообще нету работы. И бизнес вести невозможно. Ну, вот, как в ДыРе сейчас. Хочешь - иди в апалчение, не хочешь - соси х&й. Дело личное.
    - Когда врачей совсем не осталось и ЛЕЧИТЬ - не кому.
    - Когда ХР&Н ТЫ ОТСЮДА СЪ&БЕШЬСЯ. Потому что это при "хунте барыг" у тебя безвиз и лоукостеры. При "новой власти" - ты будешь сидеть здесь. А Европа - когда эти гаврики перекроют границы, чтобы такие как ты не съ@бались - только облегченно выдохнет. Ну, может, "выразит глубокую обеспокоенность", для вида.

    Поэтому, голосуя против Пороха - знай, ты голосуешь за П&ЗДЕЦ.
    П&здец для себя, для своих детей, для своих друзей и близких, для всего, что ты здесь имеешь и нажил.

    Давай. Пашути. "Галасуй папреколу, бл&ть"

    Levitov Allan
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Ibigdan:
    Если у вас есть знакомые сторонники Зеленского, спросите их: они в курсе, что возмещать сотни миллиардов гривен Коломойскому будут из их тощего кармана? Много лет подряд...

    Говорят, что когда Аристотель придумал логику, он на радостях устроил пир и велел заколоть 40 баранов. С тех пор бараны логику не любят...
    Думай!

    Вячеслав Ганжа:
    Я работаю в области финансов, связанной с проблемным кредитами. Так вот, на 90 % все проблемные заёмщики - за зеленского. Это показывает, что люди, не способные разобраться с личными финансами, не способны и адекватно голосовать.

    Им плевать на компенсацию коломойскому. Им плевать на войну и оккупацию. Они сами готовы стоять на коленях перед тем, кто им золотые горы пообещает. Их давит жаба про доходы Порошенко.
    А когда они слышат про благотворительность Порошенко, их коробит как чертей в церкви.

    Vasyl Boyko:
    Нажаль, спілкуватись з виборцями Зеленського це те ж саме, що намагатись в чомусь переконати свідків Ієгови, котрі ходять по вулиці і роздають книжечки. Це марна трата часу.

    Валерий Гетьман:
    Покажи мне селфи с ним, хотя бы просто его фото с избирателями. Он же вообще с людьми не встречается, народный избранник. Виртуальный президент для диванного электората.

    Валерій Прозапас:
    В тепличних, рідних умовах студії 1+1, під лагідним материнським поглядом Мазур, Зєлєнскій за 10 хвилин все одно примудрився напартачити.

    "Вам так важно, чтобі наши люді поміралі?", - перемовини Володі з представниками МВФ.

    "Мінскіе нє работают, надо рєаніміровать, добавить прєдставитєлєй Амєрікі і Англіі", - а то без Володі вони "нє добавляются" чогось.

    "Закон Лінкольна! Чєловек знаєт о коррупціі, пріходіт к прокурору с матєріаламі, а тот обязан наказать", - Володі не сказали про існування гарячіх ліній у правоохоронців для заяв про корупцію.

    "Должна бить інформаціонная вайна", - це Володя, мабуть, про свою участь в ній на боці ворога, про "ебонітовиє палочкі" та "термос".

    Еталонна дічь, вже мрію про прямий ефір, журналіст який його доб'ється, приречений на безсмертя...
     
  11. Я думав, чому автор та інші такі зомбі. А ж тут просвітили. Я ж уже десь років 18 взагалі живу без телевізора. Ну немає у мене в квартирі телевізора, ні кабельних ліній, ні антени. З тих пір, як з даху вкрали сателітарку. Перше був злий, але тепер хочу подякувати тим/тому злодієві. І так професійна оцінка нашого телебачення від журналіста:



    Українське ТБ: зомбування депресією, безнадією, брехнею і страхами

    Зоя Казанжи
    журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції E'COMM
    Третю годину в квартирі працює телевізор – дивлюсь 1+1. Слухайте, я думала, що ви, розповідаючи, що там паноптикум, перебільшуєте. Ні, ви применшуєте.



    Третю годину про Порошенка. Я за 15 хвилин зрозуміла, що гірше не було і не буде вже ніколи. З 16-ї почала думати – а на кого це розраховано? Ті, хто не буде голосувати, вже все знають. Навіть те, чого не було. Ті, хто буде голосувати, таке точно не дивляться. Ті, що не визначились, можуть просто втратити розум.

    Жалкували, що заборонили російські канали. Не страшно. Російські канали так точно не змогли б. Свої це роблять значно вишуканіше, болючіше і українською мовою.

    Якщо і на інших каналах таке ж саме, і не важливо – поливають Порошенко, Зеленського чи Тимошенко, – то це повний капець.

    Що ж ви робите, олігархи-власники і передовий загін українських журналістів-телевізійників?



    Моє співчуття тим, хто це моніторить і змушений не лише дивитися, а і фіксувати-розшифровувати.

    І так, суцільний Зеленський – купа програм, озвучка документального фільму про Рейгана – «президента-артиста», 95-й квартал, ролики...

    Олігархи-власники телеканалів граються в свої іграшки, пересуваючи людей, як шахові фігурки, благословляють зомбування депресією і безнадією, брехнею і страхами.

    А все для того, щоб отримати або не втратити ресурси нашої нещасної країни. Читайте більше тут: Українське ТБ: зомбування депресією, безнадією, брехнею і страхами
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    До чогшо тут ТВ?
    Якщо хтось і копіює Кисельова, його фрази "Нє плахой Путін - Амєріка нападьот і разваліт РаССєюшку", ваша "Не Порошенко - Путін нападе!"
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    .
     
  14. Lanktocha, не тужіться, ну не дано вам цього зрозуміти, телевізійний зомбі ви наш. Я розумію, що кипить ваш розум обурений, але не в коня корм.

    Тут дуже гарна людина попросила поширити. Подивіться, може себе серед них побачите.


    View: https://twitter.com/o_zabuzhko/status/1110480517902880769?s=20
     
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ви маєте точні докази того, що Forbes вираховував статки саме в такий спосіб, який ви описали? Прошу - доведіть це. Бо я бачу тільки бажання натягнути сову на глобус.
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Вы даже классику не знаете. Когда нечего ответить по существу, то говорят - бэбэбэбэбэбэбэбэ.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Бачьте дальше. В самом форбсе пишут чем владеют олигархи. Например, миллиардер Вася за месяц потерял 100 миллионов. А он ничего не терял, просто цена его акций упала в цене. :facepalm:
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    П’ять прогнозів щодо першого туру виборів президента України (світова преса)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ні про що.
    По ТВ можна ще дивитися теле-шоу, фільми, не тільки політику.
    Не такий затятий телеман, але 5 чи Прямий досить давно не дивився.
     
а де твій аватар? :)