Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. А можна детальніше на якому участку і в якій області. А то вийде як в пострадянські часи. Писали дорога Київ-Чоп, а самий розбитий участок колись був у Львівській області, поки турки з македонцями не відремонтували.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порошенко як той мавр повинен йти. Щось було позитивне, чогось від нього і чекати не можна було. Він чоловік старої системи, ти-мені, я-тобі, договорняки, своя користь - все це було і буде. Он такий як Янукович, тільки умніший і до всього, що в країні є - має відношення. А справи погані. Тому хай інші.
    Найперша якість влади - це її змінність. От і будемо міняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Між Білою Церквою та Жашковом. Скоріш за все - Київська область. Хоча ям вистачає від Білої Церкви аж до Умані. Але дві ділянки - найжахливіші. Там потрібно скидат швидкість до 15 км/год, щоб маневрувати між ямами. На одній просто потрібно зупинитися, щоб подумати, як об"їхати.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У виборчому штабі Порошенка не так упевнені в його перемозі, як на ЛФ.
    Третий лишний. Есть ли “План Б” у Порошенко, Тимошенко и Зеленского

    Так що дехто із форумчан плавно переходить в іншу іпостась: "Лише блок Порошенка в ВР здатен приймати прогресивні закони".
     
  5. Персонально для пані. Мені не жалко:

    D2fHxOAX4AAixBG.png
     
  6. Подякуйте Юльці і Батьківщині. Це Черкаська область. Це іхня вотчина. Вони найменше освоіли виділені кошти. На дороги обласного значення також.
     
  7. Тут ви неправі. Я збирався за голосувати за Демсокиру. Але іхні зашквари і дитячі хвороби росту заставляють почекати і подивитись хто що буде пропонувати.
    НФ скурвився, завдяки Авакову. БПП треба чистити десь відсотків на 70%. Сцювамвочі - самою назвою все сказано. Демальянс - перекотиполе. Сила людей спалилась на старті своім кандидатом Гнапом. До речі, хтось чув - він залишки грошей перевів арміі чи відморозився.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це - Київська область. Чи Ви читати розучились, пісатель? Під Уманню, до речі, дороги вже латають. Спасибі Юлі (жартую).
    А в Київській - кінь не валявся. Дякувати потрібно тому, хто перевів розмитнення із Одеси в Київ, коли Саакашвілі організував автоматичний розподіл фур по митникам, так що ніхто наперед не знав, до якого митника попаде. А отже, яка біда, всі гроші за розмитнення почали йти в бюджет а на "потрібним людям". Звичайно, дорогу почали бити ще тоді, а за останні дві зими добили остаточно.
     
  9. Умань-Жашків, це Черкаська обл., Жашків-Біла Церква, це границя двох областей.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Запевняю Вас, що там залишаться всі основні герої. Не переживайте за Грановського, Гончаренка та їм подібних. Всі грошові мішки залишаться в прохідній частині порошенківського списку.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  12. Це практика всього світу. Нам потрібно обрізати той список із більше ніж 100 кишенькових партій десь до 10 (або менше) ідеологічних партій, тоді можна буде робити вибір. Зараз в більшості партій заробітчани і пристосуванці. Ідеологічних членів там одиниці, ні, напевне, ні однієі ідеологічноі партіі правого толку. Всі ліво-більшовицькі, популісти.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще раз порохоботам, ваша приїджена копіпаста повторяється.
    Якщо я щось обманюю про армію чи корупцію
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вчепився тому, що один з потенційних кандідатів, але мутить воду. Об'явив себе "єдино чесним".
    А щодо Бойка - до лайна не буду підходити. Бо - як пише мій улюблений Губерман:
    Ища путей из круга бедствий,
    Не забывай, что никому
    Не обходилось без последствий
    Прикосновение к дерьму.

    P.S. скажу заодно пану @Capitoshechka : легко и прятно постить картинки. Думать самому и искать факты самому - труднее. Иначе бы вы нашли данные, что согласно журналу Forbes в 2013 году Порошенко был в числе миллиардеров с состоянием 1,6 миллиарда долларов. А уже в 17-м он в списках остутствует. А это означает одно: его состояние не дотоягивает до миллиарда. А так-то да, "став багатшим". Это такая специальная арифметика?
     
  16. Чим ви хочете здивувати. Я ж давно писав, що ви ласий до лайна. І намагаєтесь підсадити на нього оточуючих.
    Якщо ви так любите лайно то я вам дам першоджерело. Ірина Черкашина. Зайдіть у ФБ на іі сторінку. Там того лайна повно. Жріть, але обережно. Не вдавіться.

    Ирина Черкашина
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Трохи узагальнення:

    "Я про це вже якось казав, то повторю ще раз бо забембало.

    Коли ви не можете назвати бодай 3 пунктів (реальних пунктів, не надуманих, не фантазій, не штампів телевізійних) чому ви за того чи іншого кандидата, не можете назвати 3 пункти його досягнень, що він зробив для Україні, то про ніяке свідоме голосування не може йти мова.

    Тоді не треба розказувати, що ви розумні, розпинатися про обгрунтований вибір.
    Ви голосуєте за телевізор.
    І як показав 1+1, ваш телевізор нічим не відрізняється від того телевізора в якому виступає Кісєльов зі Скабєєвою."
    Mason Lemberg
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, вы снова несете ахинею. Я назвал этот мост в числе прочих проблем. Как вы определяете развитие города, когда приезжаете в какой-то город, где уже были ранее? Вы смотрите на количество парков, их качество, на количество стнций метро(если в городе есть метро), на новые мосты, на новые крупные дороги. А вы мне про какие-то печки-лавочки. Да их замечают только те, кто десятилетиями живёт в местах их установки.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не за Зеленського, відео, щоб інші пояснили, які неточності та обмани сталися в армії завдяки Порошенку, якщо знову деякі порохоботи будуть обхаркувати монітор, що як я маю право, як у мене військового досвіду нема.
     
а де твій аватар? :)