Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Може, сам зізнається

    Якщо він їх рахував взагалі
     
  2. І я ще буду робити так не раз. Питання, які вважаю особливо важливими, будуть у всіх гілках, які стосуються цього питання. Нічого множити гілки по одній тематиці.
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Сила. Поважаю.

    А не забанять за спам?
     
  4. А де ви бачите спам? З точки зору поняття спам.
     
    Останнє редагування: 25 бер 2019
  5. [​IMG]
    Суспільство
    Дежавю 2004 года
    24.03.2019 Светлана Самборска 0---1+1, дежа вю, дежавю, день тишины,оранжевая ленточка, Помаранчева революция
    [​IMG]
    Светлана Самборска
    Когда среди знакомых нет никого за Зеленского, когда все вокруг удивляются, как можно вообще рассматривать того, кто ни убеждений не имеет (кроме “дайте денег”), ни два слова связать не способен, одно слово – “проффесор”.
    Когда уже невооруженным глазом видны нарушения, к примеру, программа 1+1 в “День тишины”. Когда подМВДшная титушня уже демонстрирует мускулы, пытаясь запугать людей.
    Когда нанятые теле-геббельсы уже ничем от руссоТВ не отличаются и уже достигли уровня “распятого мальчика”. Когда 1+1 снова чемпион по геббельсовщине, только тогда реально – без дураков – там геббельсил один Пиховшек, а теперь таких пиховшеков там целая рота. Или, лучше сказать, дружина?
    Когда донецкие (тогда), просто вата (сейчас) и полувата уже на низком старте и рассказывают, какие порядки они будут здесь наводить. И как.

    Тогда мне рассказывали, что оранжевую ленточку с сумки лучше снять. Сейчас, правда, веселее – то аваковские в расстрельный список вносят, то зеленские вешать обещают.

    Дежавю 2004 года, друзья. Но лично у меня уверенности в этот раз больше. Потому что 2004 уже за плечами. И 2013. А главное – 2014 тоже за плечами.

    Подавились тогда, подавятся и сейчас.
     
  6. kym

    kym Well-Known Member

    Західна Україна мала б дати за Порошенка процентів 70- 80... Щоб не було другого туру... На Сході ситуація приблизно така
    Выборы Президента Украины 2019. Ваш выбор в первом туре - голосование.
    Треба щоб весь той бардак з агітацією закінчився як найскоріше.. Бо не відомо що росія придумає між першим і другим туром... може льодоруб може полоній може ще щось...а тоді лишається проруский і загроза громадянської війни
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    В когось є і інша робота, ніж сидіти безвилазно в компутері.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вас замкнуло? Як тЮлькоботи кричать про "абинеюльок", так і порохоботи про "Хто завгодно, тільки не Порошенко", із антирейтингом давно оприділився, там не тільки ці двоє, більш негативно сприймаю Бойка і Вілкула, то яка я "рука" чи "нога" Кремля?
    Як вивертає від бздурів медведопутінських політОЛУХІВ Міхєєва чи Кулікова, не далеко втікли, такого самого рівня розвитку Тарасю Чорновіл, Цибулько, Палій... а послухаєш таких порохоботів як Реведжук, дописувачів-агітаторів, їх примітивність і часто непотрібне хамство... появляється бажання дійсно "Тільки не Порошенко".
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На картинку для заходу така багаточисельна демократія гарна, але для внутрішньої означає, що єдиної нації української немає і поки що не передбачається, навіть під загрозою зовгішньої заґрози. Скільки тих кандидатів не перебирай, система влади навіть світло перетворить на темряву. Поки кожний не буде відповідати за свої вчинки - нема чого і мріяти за зміни на краще. Чим більше керівників, тим більше безпорядку і безвідповідальності.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Єдине, зменшилась зараз кількість проросійських, оскільки, не бере участі у виборах Крим і частина Донбасу, тому загальний баланс не на користь "ваті", якщо ще у 90-ті типове явище 2 кандидати у президенти, один відверто проросійський, інший прозахідний, із партій мали значну кількість ліві проросійські, типу комуняг чи партії Вітренко.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Кличко - непоганий мер. І це добре видно по розвитку інфраструктури міста Києва останнім часом. Інакше Порошенко не примазувався б до досягнень Кличка на посту мера.
    Щоб не бути голослівним. Мені у поштову скриньку кинули карту і буклет про розвиток Києва, де сказано "Розроблено на виконання Указу Президента України ПЕТРА ПОРОШЕНКА від 6 грудня 2018 року № 412/2018"
    Одним словом, одні працюють, інший примазується.

    А Кличко використовує особисті зв"язки не для особистого збагачення та будівництва власних магазинів, а для міста. Так, у Київ за ці роки було завезено дуже багато комунальної техніки з міст Європи. У них вони списуються, а в нас - прекрасно працюють. І сніг прибирають, і сміття вивозять, і контейнери поставлені для роздільного збирання побутового сміття. І парки відпочинку відкриваються, де люди можуть посидіти на лавочках, прогулятся по доріжках. Дитячі майданчики облаштовуються. Асфальтуються під"їздні доріжки до будинків.
    Всього не перелічиш.
    І Шулявський міст почали вже робити (от тільки Порошенко на урочисте відкриття мосту не приїде, бо з Ростова далеко добиратися).
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Те ж саме прийшло й мені, тільки про Харків. І там же у конверті мапа, але чомусь тільки половина міста. Викинув і ту мапу
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Лавочки и дорожки были почти всегда. Развитие определяется глобальными проектами. Канализация - в канализации. Мосты устают. Подольский не строится. Кличко может быть не даёт сильно разграбить, тут нужно смотреть детали, но развития никакого нет. Развитие всегда видно невооружённым взглядом.
     
  14. Іван Хомяк


    Переоцінка
    Я раніше вважав, що проблеми державотворення і державної безпеки базуються на тривалому і недавньому колоніальному чи феодальному минулому (соціалістичні системи радянського типу по суті феодальні, де в ролі аристократії виступає партноменклатура). Однак, ми часто спостерігаємо антидержавницькі рухи всередині країн, які були тривалий час були незалежними і не зазнали великого нещодавнього феодального чи колоніального гніту. У мене було виправдання цим виняткам - мігранти, які принесли із собою постколоніальну ментальність. Однак, коли дивишся на аналіз електоральних вподобань, то розумієш що не в мігрантах справа.
    Маю гіпотезу. Умовно (!) можна створити таку хронологію: залізна доба - індустріальна доба - атомна доба... Насправді, ми зайшли не в атомну добу, як це здавалося в другій половині минулого сторіччя. Ми зайшли в інформаційну добу. І ось мавпа із основами мислення давнього дріопітека для колом спілкування в межах своєї групи, отримала доступ до глобальної інформації і найстрашніше до алгоритмів маніпулювання інформаційним потоком та його сприйняттям. Ми стали мавпою із гранатою, яка дізналася як витягувати чеку. Інформаційні маніпуляції, шахрайство і інфовійни - ось загроза номер один для нашої цивілізації.
    Україна стоїть на розломі цієї цивілізаційної кризи. Ми бачимо втілення нібито фантастичної фрази: "дайте мені пульт від телевізора і я оберу вам президентом табуретку". Ми усвідомили кризу, тому що це для нас питання життя чи смерті в прямому смислі слова. А світ усвідомив?...
     
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Планктоша, дата голосования всё ближе, тебе уже пора включать пластинку: можно за Насирова, лишь бы не за Порошенко.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про Подільський міст говорять всі, кому не ліньки, від Хабаровська і до Хутора-Михайлівського. А тепер і Ви про це саме. Але я не дивуюсь.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Порохоботи у своєму стилі, видно, що такий же у вас рівень розвитку як у тЮлькоботів, такі вже мене називали "абинеюлькою".
    Опубліковували недавно рейтинги, ймовірний ІІ тур Порошенко/Зеленський, думаєте буду розпинатись за Зеленського? При такому ймовірно буду противсіхом, чув думки, що при такому можна вибирати "менше зло" Порошенка. Підозрював про кандидата-страшилку для перемоги, як у Кучми Симоненко, страшилка Янукович Тимошенко не допомогла, як тепер?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не бажаю нічого поганого, але нехай зроблять не тільки для показухи, бо скільки у нас в грандіозних забудовах халтурили.
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    31.03.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)