Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Тоді нє. Там самі чесні та поряднії
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну дійсно, вони навіть шлюб взяли у московському патріархаті під час війни з московітами. Як тут можна придертися? Порох вже про Томос домовлявся, а той ще вірив Кірілу. Зате зараз Толік навчився вимовляти слово Томос. Напевно життя заставило - бажання сподобатися українцям.
    Толік взагалі воїн. Коли на Майдані розстрілювали - катався в Альпах на лижах, коли війна - сидів дома, бо не бачив потреби.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Точно, як я не додув! Лише додам: Садік не профан, приймати участь у президентських гонках, коли очевидно, що Порох значно вище.
    Така вона вся Самонеміч. Поганим танцьорам все щось заважає.
     
  4. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А іще дурним, які бідні, - й навпаки. Невдахи.

    ) Ну, а як же. Саме тому у 2010-му й Петро Олексійович також не став змагатися з янучарою.
    А ось коли той утік - тоді час і настав.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    На форуме никто Зеленского не поддерживает. Но по опросам он лидер. Кто все эти люди?
     
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Бачу, шо тут є Гриценколюби. Що я вам скажу: я з ним одноліток. Він професійний військовий, якого утримували, одягали, давли льготи (на пєнсію раніше - і інші). Але як настала скрутна хвилина в нашій державі - він десь сховався. А ще один мій одноліток - і однокласник - теж полковник(щоб він, сука, подох!), теж вже "у відставці" приїхав з росії і взяв автомат у "Зорі" плотницького. І тепер в моєму Луганску "руськемір". Хай Гриценколюби мене переконають, що це не від того, що Гриць сховався.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Посада Міністра економічного розвитку та торгівлі в уряді Азарова тоже хлібна ;)

    А тепер Порошенко каже, що попередники розвалили економіку :)))

    Також він каже, що попередники розвалили армію, дипломатію і банкову систему.
    Але ж ми знаємо, що сам він був у попередніків і головою ради НБУ, і міністром закордонних справ, і обіймав посаду секретаря Ради національної безпеки й оборони :)))

     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нафіга мені вас у чомусь переконувати? Ви що хотіли те і маєте.
    У вас руський мір тому, що жителі луганщини провели референдум.
    Повторюю - Незалежність Луганської народної республіки підтримали 1 млн 298 084 осіб (або 96% виборців)

    @Дальневосточник, я так розумію, що ви в 2014 році з автоматом в руках відстоювали свій Луганськ ?
     
  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Отак подивишся - вродє доросла людина. А повторює запорєбрікові фейкі. Бачу - часто диветесь солв'єва - і доносите його "мнєніє" до форумчан.
    Бачу, що для вас Гриценка - "чесниийбільше". Він не сховався, а Крим і Донбас "самі захотєлі".
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Дальневосточник, мені ваш соловьов глибоко десь.

    За моє ставлення до Гриценка я вже говорив не один раз.

    За дамбас у мене своя думка, котра не змінюється ще з 2014 року.
    Я інколи спілкуюся з близькими родичами жителів Алчевська, так що трошки в курсі подій і настроїв.

    Повторюю - ви маєте те, чого самі хотіли

    Але ви не відповіли на моє запитання :
    @Дальневосточник, я так розумію, що ви в 2014 році з автоматом в руках відстоювали свій Луганськ ?

    Чи ви хотіли, щоби пенсіонер Гриценко побіг вас захищати?
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Ну і най сидить на пенсії а не пхає носа у владу
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну, то дещо утровано, але вцілому десь близько.
    Бо ось у Харкові тоді теж на центральній площі мутили якісь урни та щось там у них сували,
    але було й інше. А на луганщині того іншого не було.
    Отак кацапи й виявили ту межу, далі якої краще не рипатись, діла не буде.

    І кацапи дійсно тоді уважно стежили за отими чергами на "виборчих ділянках".
    Стежили за масовістю на отому "референдумі", навіть бюлетні там були неважливі.
    До речі, й ми також за тим стежили. І теж уважно.

    Ось навіть у Харкові я собі такого скотства з "голосуванням на референдумі" чомусь не уявляю.

    .. І ще пригадуються оті навіжені тьотки з іконами, які заважали армійцям пересуватися для підсилення кордону.
    Котрих треба було чавити без розмов. Що й почали робити, але занадто пізно..

    .. А Запоріжжя, де вату почали просто пиздити? А Харків, де те ж саме?..
    Було таке в Луганську? Не пригадується.
    У нас он теж Гриценка тоді не було, але якось по-іншому вийшло.

    А Харків та Запоріжжя були набагато привабливіші для кацапів, ніж задрипаний Луганськ та й Донецьк.
    Просто вони вірно вирахували межу своїх можливостей.



    Чого вони хотіли, вони не мають. І не матимуть.
    А хотіли вони враз зробитися "Донбаським федеральним округом" у составі кацапстану.
    І ота вся істерія про злих бендерівців, то було натужно та не переконувало нікого.
    Це ж було би справедливо, гадали вони, - он Крим же окупували, а ми (тобто вони) чим гірші?

    .. До них і досі не дійшло, що вся хєрня на Донбасі
    була потрібна кацапам лише для "закриття питання" із загарбанням Криму..
    Вона й зараз їм потрібна, для того ж самого.


    ... Гриценко їм не приїхав, яка біда.
    Петро Олексійович теж не приїхав тоді, з автоматом. Чомусь про це не згадують.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Давно помітив таку цікаву картину:

    Варто якимсь проросійським силам - Бойку, Медведчуку, Вілкулу, Мураєву чи ще комусь якось гучно і негативно про себе заявити, варто проросійським силам щось зробити або коли про них щось відомим стає - то одразу з'являється купа купа, ну дуже супер-пупер патріотичних коментаторів, які починають розказувати, що "Порошенко співпрацює з Медведчуком", що "головні колаборанти сидять на Банковій" і т п і т д

    Тобто, яку погану ситуацію не візьми супер-пупер патріотичні коментатори фактично встають на захист проросійських сил і зводять все до критики чинної влади. Причому нерідко вони критикують її майже тими самими словами, що і російські ЗМІ

    І я задаюсь після цього двома питаннями:

    1)Кого я маю в першу чергу запідозрити у свідомій чи несвідомій роботі на Кремль, самого Порошенка чи людей які непрямо але доволі ефективно захищають проросійських політиків зводячи все до "у всьому винний Порошенко"?

    2)Виходячи з доволі вірогідної відповіді на перше питання, наскільки сильно в мене має зрости впевненість, що голосувати треба саме за Порошенка, а не за кандидатів, яких підтримують люди що відмазують проросійських політиків?


    Павло Балабанов
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так, утрировано. Але справедливо.

    "Про політику" у віртуалі я почав тісно спілкувався з донбасівцями відразу після Помаранчевої революції. То були не якісь нарвані гопники, а цілком успішні вчителі, медики, робітники і підприємці. Вони тоді мене клали на лопатки на раз-два. Їхньою перемогою був факт повної капітуляції Ющенка і його призиви голосувати за Януковича.

    Потім в 14 році вони мені доказували, що нам треба розійтися і жити окремо. Бо ми зовсім різні - проєвропейська і проросійська частина України.
    Я пропонував варіанти, а у них був один висновок "нахер". І під все ці сєпаратисти підводили "доказову базу", може не завжди грамотну юридично, але з нею складно було не погодитися по-людськи.

    Тепер маємо те що маємо.

    Тепер сєпари бекають і мекають, а я кажу "нахєр". І час від часу кручу сєпаратістам кіно, щоб вони не розслаблялися /ми і зараз інколи перекидуємося кількома словами/


    View: https://youtu.be/VEtwo39_B2w
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Зрозумів.Громадянська війна. Бувайте.
     
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ні не зрозумів. Кацапська інтервенція, підтримувана місцевими колаборантами.
    Якої би не було, не будь цих покидьків.

    І не треба тепер качати права та знову розповідати, який Україні потрібно президент.
    Вже он говірку склали - "Спасібо жителям Донбаса за президента підараса".

    Зараз президент, схоже, залишиться той же, що й був. А нам усім треба думати, що та як робити далі, коли він вже піде.
    А не розкачувать будку.

    Так вийщло, що на десятиліття вперед склалася паскудна ситуація, завдяки двом десяткам років перед цим.
    Отже, треба зробити якісь висновки, а не ломитися рогами, бо вже доломилися


    Щодо президента та про керівництво взагалі, то кажуть, що найліпший керівник
    це не той, який все робить сам, а той, який вміє знайти підходящих людей та не заважати їм робити все як треба.
    З підходящими людьми в президента проблема, та й не тільки в президента.
    Й побічний ефект цієї проблеми це лизоблюдство. Це як індикатор успішности


    .. Що робити далі? - А чекати та виховувати дітей, бо усе залежить від того,
    якими вони будуть через десять та двадцять років, коли про Петра Олексійовича всі вже давно забудуть.
    І отоді, якщо суспільний стан зміниться на краще, то будуть вирішені усі питання з Донбасом, та і з Кримом також.
    Поки ж що до того ще далеко
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    І знову-таки не зрозумів.
    Бо якщо ти, як сам пишеш, з Донбасу, то мусив би шукати порозуміння із співвітчизниками,
    а не демонструвати, як тебе усі не хочуть розуміти та які покидьки, що не захистили від кацапів.

    Бувають ще люди із Запоріжжя, Дніпра та Харкова, яким у чотирнадцятому не до тебе було,
    але які уважно стежили за усими тими подіями, та й мали в себе таке ж саме.

    Нахєр може й не треба, але й враховувати всерйоз їх не варто.
    Вони зараз на перевихованні - ще, може, звикнуть, та воно їм сподобається?
    Повинно пройти багато часу, який усе покаже

    .. Нинішній президент то проміжний варіант, який дав можливість країні якось оговтатись від попереднього президента та від запрошених ним кацапів, усвідомити втрати та зробити якісь висновки.
    Схоже, часу минуло ще замало, - нічого, квапитися вже пізно.
    Поки що все буде як зараз. Це диспозиція.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Тут много кто называет его военным, но мало кто читал его биографию.

    До восьмого класса включительно учился в общеобразовательной школе № 6 в городе Ватутино Звенигородского района[5][6], а потом поступил в Киевское суворовское военное училище. В 1974 году с золотой медалью Гриценко окончил суворовское училище и поступил в Киевское высшее военное авиационное инженерное училище. Окончил его в 1979 году с отличием, получив квалификацию военного инженера-электрика[2][3][4].

    С июня 1979 года по ноябрь 1981 года Гриценко служил в войсковой части № 19109 в городе Ахтырка Сумской области УССР, на должности начальника группы обслуживания авиационного оборудования третьей авиационной эскадрильи. В подчинении офицера Гриценко были техник группы, два старших механика и несколько солдат срочной службы[2][7][8].

    C декабря 1981 года Гриценко учился в адъюнктуре Киевского высшего военного авиационного инженерного училища ВС СССР. В октябре 1984 года он защитился, получив учёную степень кандидата технических наук, и стал служить преподавателем военного училища[2][7].

    Принял военную присягу повторно. С ноября 1992 года по август 1994 года Гриценко занимал должность начальника проблемно-аналитического управления Научно-исследовательского центра Генерального штаба Вооружённых сил Украины.



    Гриценко не профессиональный военный в полном смысле этого слова, а штабная крыса. Он умеет ремонтировать самолёты и преподавать. Руководить военными операциями, планировать их и т.д., что должен уметь настоящий армейский полковник, он не умеет.
     
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Ти читати вмієш, нє? - Сам же он тільки що навів його біографію.
    Ти, мабуть, маєш тут усіх за лохів? Не треба такого, то негарно.

    Чи, може, Петро Олексійович то дійсно професійний воєнний,
    який вміє стріляти з кулемета та шниряти по кущерях в пошуках "язиків"?
    Не сміши.

    До речі, з усіх військових самі нормальні це авіатори. Не важливо, технарі чи пілоти.
    Бо авіація то своє окреме середовище в армії та увесь армейський долбоєбизм проникає туди лише частково. Я знаю


    А головнокомандувач має правильно сформувати склад військового керівництва.
    Яке вже колегіально вироблятиме стратегії та плануватиме операціі,
    він же тільки буде їх потім затверджувати.

    Як це все робив Петро Олексійвич п'ять років ми вже бачили. Не фонтан.
    Хоча й професійний воєнний, ага


    Отже, повторюся, - керівник це не той, хто має все спланувати, а той, хто
    зможе вірно сформувати команду людей, які вже зможуть це все зробити.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
а де твій аватар? :)