Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Good man

    Good man Обычный человек

    На три квартиры в Киеве Гриценко заработал от большой честности? )
     
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ганьба!
    У мене он дві квартири, одна з них на мамі. Ну, то в мене така хитрість.
    Отже, в Гриценка, точніше, в його дружини, одну квартиру відняти та поділити.
    Аферист теж мені


    Та хай балотується, на здоров'я.

    -- Додано --
    ... - Вау. Забув порахувати ту, що в мене хитро записана на сестру.
    Тому гриценкову дружину чіпати ніяк не можна.
    Абідна, да


    ))) От, до речі, цікаво - саме завдяки лизоблюдам я вже знаю, за кого голосуватиму у першому турі. А не збирався ж
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, а чо Кошулинський так не по-бандерівськи повів себе під час розмови з Гордоном?
    Він напевне вашого катрена з "Бий! Бий! Бий!" і "Вий! Вий! Вий!" не читав ;)
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Придиратись, що у когось квартира, це як у давній передачі Добродомова "Хто тут живе", погано, що є квартира, має жити у печері?
    Хто звернув увагу на виступ Гриценка у Львові, представлена команда досить гарна і професійна, насторожує, ймовірна посада премєра для Садового. Хто любить Садового, одні різко перекинулися у виборці Гриценка, бо Садовий із ним, інші через такий союз не хочуть за Гриценка голосувати.
    Карати винного - не диктатура, а справедливість.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Сколько квартир на маме Гриценко история умалчивает.))
    Квартира квартире рознь, как по расположению, так и по площади и по внутреннему убранству.
    Нет, Гриценко много хуже вас. Вот вы честный? Нет (я не говорю нечестный). А Гриценко себя называет честным. Вот в этом его афера.
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Погано иметь кучу дорогих квартир, а людям рассказывать о своей честности.
    Гриценко - тыловая крыса, почти всю жизнь на госслужбе, а квартиры имеются. Лещенко-2
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що Садовий буде прем"єром?
    Я того не чула.
    Але як Гриценко не терпів злодійства чи грубих помилок у генералів, то і прем'єру не дасть робити.
    Якщо мер звик тягнути з казни і не робити, що нагально потрібно - тоді йому не з Гриценко - бо той прийшов, каже, тільки на один термін.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Садовой не будет премьером, потому что Гриценко так и останется политическим неудачником.


    Лидером президентского рейтинга является основатель и художественный руководитель студии "Квартал 95" Владимир Зеленский. Об этом свидетельствуют данные опроса Центра социологических исследований имени Михаила Драгоманова, результаты которого опубликованы 22 марта.
    В выборах точно готовы участвовать 58,9% опрошенных.
    Среди тех, кто намерен участвовать в голосовании, результаты распределились так:
    за Зеленского готовы проголосовать 20,5%;
    за действующего президента Петра Порошенко – 17,3%;
    за лидера парламентской фракции "Батьківщина" Юлию Тимошенко – 12,1%;
    за внефракционного нардепа, основателя "Оппозиционной платформы – За жизнь" Юрия Бойко – 8,4%;
    за лидера партии "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко – 7,7%;
    за лидера парламентской фракции Радикальной партии Олега Ляшко – 5,5%;
    за экс-начальника Главного управления военной разведки Минобороны, бывшего председателя Службы безопасности Украины генерал-полковника Игоря Смешко – 4,3%.

    Больше читайте тут: Президентский рейтинг возглавил Зеленский. Семерку лидеров замыкает Смешко - опрос
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Щодо глави уряду, то президент просто вносить кандидатуру - затверджує парламент, такі дорікання вже були, що от Ющенко Януковича призначив.

    Не нарікайте вже на квартири Лещенка, які маєтки і скільки накрали ті, кого Лещенко критикує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Хм. Тоді нам, аферистам, треба триматися разом. Я пішов би, в уряді попрацювати.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Ще пару мешкань придбати захотілося?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та візьмуть того, на кого згоден буде парламент)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ОБС, що Гриценко у Львові озвучив кандидатуру прем"єра - Андрій Садовий.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Згадували про таке раніше, але для такого треба і Гриценкові перемогти, і мати коаліцію чи просто слухняних депутатів, що зможуть таку кандидатуру затвердити.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну що, парламент повинен проголосувати. Коли ні - буде інший.
    Президента справа - подати. Тут, на Львів-форумі, Садового більш-менш знають, мені він здавався спроможним - стільки років на державній службі. Але знаю, що Капітошка, наприклад, від його не в захваті.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та і я нехорошої думки про Садового.
    Один раз очолити уряд вже побоявся.
     
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Та ні, дякую, мені вистачає. А так там поли мити їздити треба буде - нема на те ані часу, ані бажання.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А чому - розумієте? Боявся йти в уряд до Порошенка, щоб прем'єром управляли "праві" і "ліві" руки бариги. Що то за руки - видно і видно добре.
    Чого Аваков вже ближче до опозиції стоїть ніж до президента?
    Гройсман теж протидіє домінанті президента в уряді.
    Всім набридло і потребують до себе більш чесного відношення.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У ФБ я трохи питався львів"ян за Садового на посаді мера. Навмисне шукав мінуси.

    Результат показовий: прихильники Садового спокійно і притомно говорять про успіхи і гріхи Садового, приводячи реальні підтвердження своїм словам. Не ідеалізують його, але й не вважають його поганим мером.

    Противники Садового бубнять мантру "сміття", щось говорять про рашку і тоту кобіту від Гіркіна, з котрою Садовий пив каву.
    Їм здається, що Садовий все робить не так, але самі не знають як треба робити. Як правило, ніяких підтверджень їхнім словам нема.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, я вже вам колись говорив - Садовий не такий профан в управлінні, щоби при своїй фракції 26 чоловік і при ключових міністрах від БПП і НФ очолювати уряд :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)