Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бойко з Медведчуком у Москві. Про що вони говорили із прем'єром РФ

    Як каже форумчанин "є така думка" , що Медведчук взяв з собою Бойка для замилювання очей.
    Виглядає так, ніби найбільш ефективний перемовник Порошенка поїхав за конкретними інструкціями на всі можливі випадки, пов"язані з виборами в Україні.

    Тому що би не говорили про теревені Бойка з Медвєдєвим, все одно головним буде секретний "Пакт Медвєдєва-Медведчука".
     
    Останнє редагування: 22 бер 2019
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І що я споживаю, за Скабєєву голосувати не буду.
    Такі як Бойко давно мали сидіти, вільний через договорняк, відомо з ким.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Твой кандидат это Насиров. Уголовных дел нет, больше всех в казну денег принёс. Идеальный кандидат по зрадоботским критериям.
     

  4. View: https://twitter.com/SarganLarysa/status/1109163996769325057?s=20
     
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Здається, я вгадав хід твоїх думок, -
    ти, бачу, за Петра Олексійовича дупу дереш виключно назло Зеленському?
    Ото він тебе й розізлив
    )) Пруф, де він таке писав, - або пиздабол.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  6. Дурак ти, і не лікуєшся. Був би на місці Пороха якийсь Перебийніс чи Вухонадерихуйлузад, який би зробив для краіни стільки ж, я б голосував за нього, агітував за нього. Ви ж, циркові звірюшки, яких русьняве телебачення разом з нашими недорогенькими журнашлюхами за ці чотири роки так видресирували відкликатись на зов желудка, що ви за кусок ковбаси готові маму рідну продати кацапам.
    Нажаль, вилікує вас тільки хірургічне втручання у вигляді російських танків, авіабомбувань, артобстрілів, але буде пізно.
    Тоді ви будете волати, що вас обманули, ви не за це голосували і т.д.
    І дістанеться вам це найперше. Я хоч встигну сім'ю зі Львова вивезти. Дяка, є куди, є чим, є до кого.
     
  7. Коли порохобота спитати, чому він за свого кандидата, той перелічить купу чеснот останнього, та купу досягнень під час його правління. Коли спитати про свого кандидата зраднюка, той почне критикувати Пороха, а про досягнення свого генія йому нема що сказати, ось і вся різниця.
     
  8. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) А ти іще гірший, як на те. - Я ж тобі нічого не кажу?

    ) От жеж гади.
    А що можеш сказати про тих, хто не підтримує жодного?

    ) Отже, таки є сенс голосувати проти усіх, - згоден?
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    До речі, якби у 14-му президентом став той же Ющенко,
    то було би зроблено у рази більше.
    Не замислювався над таким ніколи?

    Але маємо те, що маємо.

    Подумай, як буде час -
    - що усілякі там томоси, безвізи тощо це не заслуга персонально Петра Олексійовича,
    а більше заслуга кацапів, - прикинь? - які своєю наглістю довели
    "світове співтовариство" до потрібної кондиції.
    ) А тута такий Петро Олексійович оба-на! - і весь такий у білому, як в анекдоті:

    Анекдоти - 3


    Отже, не треба лизоблюдствувати, й усе буде гаразд.
    І не поливай співбесідників, бо виглядаєш кепсько.
    Й запах у "гілці" від того поганий. Тхне гівном.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  10. 1. Добре, проголосуєш проти всіх. Що це змінитьз того, що я не писав:
    "Нажаль, вилікує вас тільки хірургічне втручання у вигляді російських танків, авіабомбувань, артобстрілів, але буде пізно.
    Тоді ви будете волати, що вас обманули, ви не за це голосували і т.д.
    І дістанеться вам це найперше."



    2. - що усілякі там томоси, безвізи тощо це не заслуга персонально Петра Олексійовича
    Повторю
    "Коли порохобота спитати, чому він за свого кандидата, той перелічить купу чеснот останнього, та купу досягнень під час його правління. Коли спитати про свого кандидата зраднюка, той почне критикувати Пороха, а про досягнення свого генія йому нема що сказати, ось і вся різниця."


    3. Щодо лизоблюдста - не потрібно міряти всіх по собі.. Якщо ти привик плазувати, це не означає, що твій опонент робить те саме.


    5. Ти пишеш украінською мовою, але поводишся як кацап. Чьих будешь, холоп.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Ффухх. Боявсь, що ти не дозволиш

    )) Але на кацапську чомусь тебе пробиває. Мабуть, випадково


    )) Гаразд, не мірятиму. Можеш не хулити Петра Олексійовича. - Але міру треба все ж таки мати
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Зрозуміло, чо.
    А ось мені нікуди, ні чим, і ні до кого.
    І я не хочу, щоби мені таке знадобилося, - а до того дійде, хай навіть через десяток років,
    якщо в Україні ніщо не зміниться на краще.
    Та бачу, воно мінятися не хоче. Усе ж і так охуєнно
    Томос там. Та ще цей. Безвіз
     
  13. Я народився в ті часи, коли украінську виживали звідусіль. Просто вчився в Києві, де вже у 1975 все викладали російською, плюс жив 5 років у Москві, 5 років у Ташкенті. Володію вільно, тільки вже появився акцент. З 2014 розмовляю тільки украінською, навіть з росіянами, якщо не розуміють, переходжу на англійську. Російську можу вживати з іноземцями зі східноі Європи, які вчили іі як іноземну.

    Мені вас жалко. Ви жеаете девізом " Украіна рідна мати, не вкрадеш - не будеш мати", і міряєш ним інших.
    Ви обділені, тому що не можете уявити, що людина може не красти. Я народився давно і памятаю часи, коли замком служила гілка, встромлена замість теперішнього навісного замка в петлю. Якщо цей прутик був присутній, значить господарів немає вдома. І нічого не пропадало. Це з приходом чухонців привчили народ красти. І тепер ви не уявляєте як це людина при владі може не красти. Розрив шаблону.
    А людина просто вирішила залишити слід в історії як Хмельницький, Сірко, Дорошенко, Виговський, Мазепа. та інші.
     
  14. Якщо б ви хотіли, ви оцінювали керівників відповідно до іх обов'язків. Вам же потрібен цар, який має вам дати. Вам не приходить в голову думка, що ви маєте собі заробити самі.
    Украіна тим і відрізняється від росіі, що у нас завжди були виборні гетьмани, а не спадкові, які відповідали за безпеку. А добробут кожний створював сам. Тільки ледарі були бідні в Україні.
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) То є так. Але часи змінилися.

    )) А прикладів тому що немає.
    Он навіть про Ющенка та про Гриценка подейкують, як вони озолотилися.

    Хоча ні, Петро Олексійович є, один-єдиний не краде.
    Усе своєю власною працею, у поті чола. З нуля, цеглинка до цеглинки.
    Отак і став мільярдером.
    І то хуйня, що увесь час був у владі. То не суттєво зовсім.
    І що зараз рошенівських магазинів понавідкривалося у рази більше, ніж було перед війною,
    то теж віпадково. Саме геніальному хистові Петра Олексійовича до бізнесу завдяки.
    .. Ой. Президент не має права займатися бізнесом?? - Ну то воно само. Дякуючи геніальності.
    Не усім таке дане, згоден?

    Нам потрібен президент, який буде розставляти по посадах порядних людей.
    Усе інше вже робитимуть вони.
    А ще далі буде можливість заробити, бо з'являться "вільні", тобто "неподілені", гроші.
    Інакше ж такої можливости не буде.

    Ти не думав, чому в Україні не дуже рентабельне виробництво, особливо машинобудування?
    - Саме тому, що низька платоспроможність місцевих замовників.
    Хоч якось вдається заробляти тим, хто працює для європейців.
    ) Або хто виробляє лавочки для "Кернеса & Ко" тощо, - але то спеціяльно навчені люди.

    .. То не дуже складно для тебе? Чи тобі все ж таки легше вважати, нібито нам потрібен цар?
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Ви так нічого і не зрозуміли. Ви хочете, щоб краіною керувала людина гола боса як церковна миша, але щоб була розумна і і розумілась на державних справах і могла зробити вас багатим. Тільки як може людина, яка не може заробити собі на мешта, иоже зробити багатими і щасливими інших. Як може при парламентсько-президентській формі правління і коаліційному уряді президент командувати Радою, щоб вона приймала тільки вигідні народу закони, а уряд втілював іх в життя і то тільки так як вуйко Василь хоче, а не сусід Дмитро. І щоб руки рубав всім крім мене, кума Йвана і свата. Решта можна. І ніяких податків. Хай утримує армію і всіх бюджетників за своі гроші, але зарплата має бути як в Швейцаріі, але щоб на роботу не ходити. І т. д. Допишите самі.
     
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Може. Але треба буде попрацювати, згоден. Та іще можуть вбити, випадково.
    )) Еге ж. Дурний бо бідний, а бідний бо дурний.
    )) Та ні, давай краще ти. А в мене бракує фантазії
     
    Останнє редагування: 23 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поговорюєте про втечу - це метод агітації чи своєрідна страшилка? У такий спосіб ви кримнашистів оправдовуєте.
    Чому не рухають одіозних Труханова і Гепу - договорняк, їх регіони мають дати відповідну підтримку на виборах, давно мав сидіти Бойко, після його повернення з Москви зустріло його СБУ - чи знову договорняк і вірте в антиросійського президента.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)