Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. prius

    prius Well-Known Member

    7A6A09AC-1CC4-4AD1-9DDA-69B991EB5682.png
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Мда, редкого качества идиот. А минские соглашения кто подписывал? А нормандский формат это что? А может минские соглашения описывали Папуа Новую-Гвинею? :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Зрадоботу важно отметиться, что он не за Порошенко голосовал. Если надо, он и третий тур упомянет.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Зрадоботы никак не поймут, Порошенко не врёт, конечно, бывает и ложь, но редко, в 95% он приукрашивает или приуменьшает. В этом разница между ним и другими основными кандидатами. Тимошенко откровенно врёт про снижение тарифов. Зеленский сначала сказал про НАТО, что он не ходит в гости, если не зовут, а потом оказалось, он очень даже за НАТО. А Порошенко взял и прописал это в Конституции. Не трепал языком, а прописал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Зрадоботы уже цитируют российские СМИ и даже не замечают этого. Надеюсь, тут помнят, я неоднократно говорил - зрадобот готов про страну гадостей наговорить, лишь бы Порошенко выставить в плохом свете.
     
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну, власне, можна пред'явити недоотриманий прибуток від окупованих територій,
    але такі речі, як окупація, грошима не вимірюються та не можуть бути ними компенсовані
     
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Годі вже розгойдувати будку.
    Оте ваше лизоблюдське злослів'я не від великого розуму.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Ви краще проаналізуйте за які закони, так потрібні краіні голосувала Сироід і іі сцювамвочі
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дивився Право на владу.

    Гриценко і Тимошенко - нічого нового. Такі собі ситуативні Аліса і Базіліо :)

    Кошулинський бекав і мекав перед Гордоном, боявся сказати щось конкретне. Навіть не став на захист своїх однопартійців. Слабак.

    Шевченко приємно дивує. За п"ять років таки чогось добився /хорошого чи поганого - інша річ/
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ми говоримо про зустрічі після Мінська та святкування висадки в Нормандії.
    Чому вже чотири роки Порошенко не веде очних перемовин з Путіним, а від нового президента Ви таких зустрічей очікуєте?
    Чи як тільки виберуть Порошенка, так він відразу з Путіним і зустрінеться?
    За чотири роки, якби можна було про щось договоритися з Путіним, такі перемовини б велися.
    Так що не потрібно образами розкидатися, втім, чого ще від Вас чекати?

    Ви візьміть на своїй руці і розкрийте п"ять пальчиків. Це - п"ять років Порошенка на посту президента. А потім один пальчик загніть. Залишиться чотири. От про ці чотири роки я і кажу. Або ще один пальчик загніть. Залишиться три. Протягом останніх трьох років Порошенко особисто зустрічався з Путіним? Ото ж. Бо толку від таких зустрічей не буде жодного. Поки Україна не стане економічно сильною некорумпованою державою. А з Порошенком на чолі таке трапиться ще не скоро (Грановські, Свинарчуки, Луценки, Труханови і нєсть ім числа)

    Якби можна було чогось добитися в перемовинах з Путіним суттєвого, Порошенко займався б не томосом, а порвав би собі сідницю, щоб зустрітися з Путіним, добитися суттєвих (та хоч якихось!) поступок від Росії, а потім носився б зі своїм успіхом перед виборами замість томоса. Це який би козир був у нього на руках!
    Як би після такого успіху піднявся його рейтинг!
    А так - томосом прикривається.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, я ніколи сильно не критикував введення воєнного стану.
    Відстрілюватись морякам - якщо русня це трактувала як вхід у її води, все могло би закінчитися не тільки арештом моряків, а й обстрілом, і наших кораблів, і нашої території.
    Про що бреше Порошенко, та примітивний популізм - завершення війни, супер-зброя, вступ у НАТО, боротьба з корупцією...
    На Волині для підкупу виборців Порошенко створив цілу мережу (фото)
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    От якраз про той рейд нічого поганого сказати не можу.
    Як це там трактували кацапи - нікого це не цікавить, вони ж їбонуті.
    Й так, треба було відстрілюватись. Ну, не змогли, то й не змогли
    Гарна була ідея, але недостатньо підготовлена.

    Його треба було вводити значно раніше.
    Й під це діло жорстко щімити усі кацапські "бізнесові інтереси" в Україні. Щоби мало не було.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Good man, уже і Порошенко зрозумів, що з нинішнім Путіном розмови марні. Так що якщо хочете побачити ідіота, підійдіть до дзеркала.

    "варити кашу" - це означає "вести будь-які перемовини".
    Так що змініть пластинку стосовно будь-якого президента України з Путіним. І не згадуйте того, що було в Мінську.
     
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    То були "реверанси до західних партнерів".
    Їм було корисно подивитися на це хуйло зблизька.
    Ну, подивилися
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хоч би раз почитали про мови і релігії Ізраїлю.
     
  16. Дитинство:
    - На зло мамі - відморожу вуха!
    Зрілість:
    - На зло Пороху - проголосую за Зе!, Ге!, Те! Бе!....
    * і чому мені здається, що в дитинстві ви відморозили не тільки вуха?
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Найди, где я говорил про личные переговоры и я перед тобой извинюсь, а пока что ты трепло.
    Порошенко привлекает Германию и Францию в качестве гарантов выполнения итогов переговоров. Не понимают этого только полные идиоты и те, кто косит под полных идиотов, желая очернить Порошенко.
    Ставлю 1000:1, любой президент Украины, неважно Порошенко или иной, даже после прямых переговоров с Кремлём перед подписанием соглашения привлечёт к переговорам ключевые страны Европы и/или США.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я ніде й не казав, що то ВИ говорили.
    От де я сказав (вели бесіду інтелігентні люди стосовно того, сідати за стіл перемовин новому президенту чи ні):
    Йшлася мова про майбутнього президента. Моїм опонентом говорилось перед цим, що всі, крім, звичайно, Порошенка, побіжать до Путіна на цирлах. Полистайте вище. А я сказав, що перемовини з Путіним нічого не дадуть.
    А Ви чомусь вмішалися, незрозуміло чого.
    Ще раз. Я зовсім іншій людині казав, що українському президенту з Путіним не слід сідати за один стіл, бо це нічого не дасть. Отримав певні заперечення. А тут ще й Ви приперлись, "слон сказал, не разобрав, видно быть потопу"
    Якщо у Вас набряк чи напряг з розумінням української мови, то це - не моя вина.

    Я вже так розжував, що, мені здається, навіть Ви зрозуміли.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Хватит дурака валять, даже зрадоботы отписались в духе удивления.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не на зло, видно, хто є хто, хто обманює, підводить - на смітник, кому що на зло?
    Скабеева на украинском языке заявила, что идет в президенты Украины - Новини 24
     
а де твій аватар? :)